Sanjate li seks?

Сањам. Али чудно.
Или са особама које су ми одбојне. Па сам тако сањала са Андријом Милошевићем уз врата моје собе, код маме у стану :rotf:
Или не знам ко су други актери. Све осетим, чујем... али не видим.
 
Сањам. Али чудно.
Или са особама које су ми одбојне. Па сам тако сањала са Андријом Милошевићем уз врата моје собе, код маме у стану :rotf:
Или не знам ко су други актери. Све осетим, чујем... али не видим.

Šta ? Nevidljivo zadovoljstvo ?

🥳🥳🥳
 
Сањам. Али чудно.
Или са особама које су ми одбојне. Па сам тако сањала са Андријом Милошевићем уз врата моје собе, код маме у стану :rotf:
Или не знам ко су други актери. Све осетим, чујем... али не видим.
Jel bila Andjelka:per:

Mmmmm, baš super tema.
Volim kad sanjam sex, a da, dešava mi se da ga sanjam kada se sa nekim volim... to je onaj što se ne tumači ;)
Onaj što se tumači... da, nekad neko nepoznat. Češće sam sanjala kada sam bila klinka :(

To je kao neki dar sa neba
Ejakulacija u snu ,to mi se desavalo .

Pa sad da li je dar s neba ili iz pakla to je drugo pitanje.
 
Zato sto se zna sta je vodjenje ljubavi a sta blud .
Sve van prave bracne zajednice je blud.
Ne slažem se s tobom. Svako vođenje LJUBAVI je lepo.. ukoliko su ljudi čista srca, nisu zauzeti, slobodni su jedno za drugo i vole se. To u vezi sa brakom je druga tema, no, oseća čovek sam u sebi da li je nešto lepo ili ne. Međutim, za one koji se sumnjaju i misle kao ti, za njih je onda to greh. Ne i za one "slobodne". O tome naširoko piše i Pavle, apostol - zlo je kada se na nešto gleda kao zlo. No, čovek treba sebe graditi, da bi došao do tih spoznanja. No, ok, veruj kako misliš da treba
 
Ne slažem se s tobom. Svako vođenje LJUBAVI je lepo.. ukoliko su ljudi čista srca, nisu zauzeti, slobodni su jedno za drugo i vole se. To u vezi sa brakom je druga tema, no, oseća čovek sam u sebi da li je nešto lepo ili ne. Međutim, za one koji se sumnjaju i misle kao ti, za njih je onda to greh. Ne i za one "slobodne". O tome naširoko piše i Pavle, apostol - zlo je kada se na nešto gleda kao zlo. No, čovek treba sebe graditi, da bi došao do tih spoznanja. No, ok, veruj kako misliš da treba
I ja bih voleo da je to tako kao sto pricas ali nije ,blud je blud ,nevezano da li se dvoje vole ,a brak je druga tema …
Covek treba graditi i raditi na sebi ali ne u grehovima nego u vrlinama ,pokajanju…
To je ona ruzicasta i “divna “vera koja se sada pripoveda ,a koja ustvari nema veze sa verom ….al taj Pavle kaze: sve nam je dozvoljeno ali nam nije sve na korist.
 
Ne slažem se s tobom. Svako vođenje LJUBAVI je lepo.. ukoliko su ljudi čista srca, nisu zauzeti, slobodni su jedno za drugo i vole se. To u vezi sa brakom je druga tema, no, oseća čovek sam u sebi da li je nešto lepo ili ne. Međutim, za one koji se sumnjaju i misle kao ti, za njih je onda to greh. Ne i za one "slobodne". O tome naširoko piše i Pavle, apostol - zlo je kada se na nešto gleda kao zlo. No, čovek treba sebe graditi, da bi došao do tih spoznanja. No, ok, veruj kako misliš da treba
Izgleda ti nije lepo nikad, čim moraš da ga naprskaš nečim drugim (čistim srcem, LJUBAVLJU, itd... ) Parfemi se troše po nečemu što inače midulji...
 

Back
Top