Sanjate li seks?

Сале

Legenda
Moderator
Poruka
58.236
Sanjam i to uvek sa nekima sa kojima ni u snu ne bih, al eto… u snovima se izgleda ja ne pitam.:lol:
podsvest
ja sam sanjao noćas komšinicu koja drži radnju i koju sam video juče, san čak nije bii ni seksualni već sam je samo ljubio i evo ceo dan danas mislim o njoj, osećam se kao da imam 15 godina.
a to mi nije prvi put.
sanjam i ružne snove (dete mi ispalo iz ruke i tome slično) i taj dan mi je užas.
ih kad bi mogao da biram, sve zgodne komšinice bi bile pojebane :D

White Guar

Primećen član
Poruka
924
Imao sam nekoliko snova tog tipa i bili su jako, kako bih rekao, pozitivni. Ne sanjam često ali kada se desi bude intenzivno i realno kao da se stvarno desilo pa mi dugo ostane u glavi kao sećanje. Nikada nisam sanjao seks sa stvarnim osobama već mi uvek mozak izmisli neku osobu ili osobe.

Nolole

Zainteresovan član
Poruka
129
Ko god želi da sanja sex potrebno je da se jedno vreme suzdrži od istog. Ako ga nema utoliko bolje, onda samo treba da se suzdrži od igranja sa sobom. I gotovo je sigurno da će se desiti taj san, jer negde mora da "izbije". To je maltene pravilo.
I vrlo bi moglo da vas iznenadi kakav će san vaša podsvest da režira.

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.