Quantcast

SANJAO SAM NOCAS....

peach

Domaćin
Poruka
3.928
sanjam ja kao dosao moj ex,doneo mi malo zuto slaaaatko pile i kaze,to mu poklonili neki prijatelji da kod njega razviju osecaj odgovornosti...blaaaah...da pile mora da prezivi kod njega tri meseca pa da im vrati i te fore,ali,eto,njemu se zivot iskomplikovao,kao ide s mladim istrazivacima na neko free naucno putovanje na galapagos do kraja augusta da ceska stomacice kornjacama da bolje rastu,a ja da mu cuvam pile,jer sam dobra,brizna,odgovorna...ja pristanem,posle,dodje nas drug zajednicki i kaze:ma,kakvi,on je na nekom kampovanju na fruskoj gori,pije,provodi se dok ti cuvas kokosinjac :x ...leeeele,tu pop*izdim,vijam ono pilence po stanu i psujem ga...probudim se i skontam:yeeee,s kakvim likom sam ja htela decu da imam! pa taj ni o piletu nije u stanju da brine! :lol: i...pokidam se od smeha :?

snaja88

Veoma poznat
Poruka
11.245
Sanjala sam da se neki profesor u skoli nevidjeno derenza na mene! Kao ja sela u zadnji red,u red do prozora,na stolici do prozora. Ona moja bivsa drugarica (bas je cesto sanjam) sedi u istoj klupi u redu do vrata i gleda me ljutito. Inace,sedi sa jednom devojkom iz mog razreda. Nije htela da sedne sa mnom :x

divlja u srcu

Poznat
Banovan
Poruka
7.025
Sanjam da sam na aerodromu i trcim ko luda (kao da jurim nekoga koga mogu da izgubim) niz neke stepenice i ono pljas!, tresnem bukvalno na nos i razbijem aparat koji mi je bio oko vrata. Medjutim, sve stvari sto su mi pale i razbacale se na sve strane, ostavljam tako, dignem se i nastavljam da trcim. Ima jos, al' ne znam kako da objasnim. :?

Zena s greskom

Iskusan
Poruka
5.712
Jbt ja nocas imala nocnu moru, probudila se vristeci i tako dobro isprepadala muza da mi je posle bilo smesno, ali tog momenta uopste nije bilo tako smesno, trebalo mi je 20 minuta da se smirim i da noge prestanu da mi se tresu.To mi se nikada u zivotu nije desilo i bilo je strasno. Ne mogu san ni da opisem i sad se sva najezim. :?

snaja88

Veoma poznat
Poruka
11.245
Pre 2 noci, da me u nekoj ogromnopj kuci/dvorcu juri neki ogroman,besan pas. I ja bezim u neke prostorije i bacam mu neka porcelannska jaja na glavu...mislim ne bacam ona su bila zakacena za neke kanap i ja h samo secem ona padaju

MALO PILE

Zainteresovan član
Poruka
285
DDDAAAAAA TTTTTTEEEEEEEEE NNNEEEEEMMMMMMAAAAAAAAAA...........DDA LEZIIIIIIIISS SAMA NA POSTELJI OD SNEGGGGAAAAAAAAAAA

LLLLLLLLLALALALAL:AKLLLLLAAAAAAAAAAAAAAllllaaaaaaaaaalllllllllllaaaaaalalalalalllllllllllllalllllaaaaaaaaaaaallllllllllll :o :P :lol: :D :)

Poruka
7.034
Necete mi verovati, ali imao sam najgore nocne more. Sanjao sam kako poku$avam da izbegnem da me utamniche u turski zatvor. Policija mi je postavila zasede svuda po gradu, a ja se krijem u nekoj maloj kucici (verovatno kdo jataka). Onda na stanici sretnem dva ortaka iz srednje koje su na jevdite jade pustili iz turskog zatvora posle vi$e od pola godine. Ja gledam da se prebacim preko grane u slobodu.. u Srbiju, ali takodje znam da ce na$a vlasti da me kad-tad izruchi turcima pa sam ostatak sna onespokojen zlom sudbom koja me cheka
Mislim da san ima neke veze sa vojskom

sonrissa

Početnik
Poruka
29
ma snovi su cudo, desava mi se da sanjam neku osobu koju nisam videla godinama, i istu tu osobu vidim iduci dan, bas scary!
a inace, cesto sanjam da bezim od nekoga ili da upadam u neku rupu? i naravno odmah tad se probudim:)
ili sanjam da vozim neka ogromna kola, i da su mi noge prekratke da dohvatim recimo kocnicu ... hm...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.