Sangejzing

Jaaaaaavo, pa strava ti je tema :D

Ja radila to prošlo leto, a onda sam malo zapustila pa sad radim samo kad mi se ukaže prilika.

Gledaš ujutro, nešto posle zore, ili uveče, pred sam zalazak (sat vremena oko tih termina), počinješ sa deset sekundi.
Onda svaki dan (tako bi trebalo, al' ja sam svaki drugi dan) produžuješ za po deset sekundi i to sve tako dok ne dostigneš granicu od 44 minute.
NIkad ne povećavaš preko toga.
Poenta je da budeš potpuno opušten i da dozvoliš sunčevoj energiji da te ispuni. Nešto kao meditacija.
Meni je neverovatno pomagalo i mućo oraspoložavalo i mućo mi fali što sam se ulenjila, ali ovde nemam nigde u blizini dovoljno dobar pogled ni na zalazeće ni na izlazeće Sunce.
Inače, poenta je raditi to u tim delovima dana, jer je onda opasnost od štetnog dejstva UV zraka najmanja...
 
I da, poenta je da ne žmirkaš onako i ne mrgodiš se, već da ti lice bude potpuno opušteno, da potpuno uživaš i upiješ svu energiju.

A i dobićeš bore :lol:
 
Jaaaaaavo, pa strava ti je tema :D

Ja radila to prošlo leto, a onda sam malo zapustila pa sad radim samo kad mi se ukaže prilika.

Gledaš ujutro, nešto posle zore, ili uveče, pred sam zalazak (sat vremena oko tih termina), počinješ sa deset sekundi.
Onda svaki dan (tako bi trebalo, al' ja sam svaki drugi dan) produžuješ za po deset sekundi i to sve tako dok ne dostigneš granicu od 44 minute.
NIkad ne povećavaš preko toga.
Poenta je da budeš potpuno opušten i da dozvoliš sunčevoj energiji da te ispuni. Nešto kao meditacija.
Meni je neverovatno pomagalo i mućo oraspoložavalo i mućo mi fali što sam se ulenjila, ali ovde nemam nigde u blizini dovoljno dobar pogled ni na zalazeće ni na izlazeće Sunce.
Inače, poenta je raditi to u tim delovima dana, jer je onda opasnost od štetnog dejstva UV zraka najmanja...

e bravo lunjo, bravo ti ko bratu :zag::zag::zag:
pa to se i ja sad pitam, de da nađem mesta sa kojih mogu da pratim izlazak i zalazak
okej, nači počinjem sa 10 i dodajem po 10 sec/dan, hvala luki :zag::zag::zag:
 
e bravo lunjo, bravo ti ko bratu :zag::zag::zag:
pa to se i ja sad pitam, de da nađem mesta sa kojih mogu da pratim izlazak i zalazak
okej, nači počinjem sa 10 i dodajem po 10 sec/dan, hvala luki :zag::zag::zag:

Ma ništa :D.
Al' ne gledaš i izlazak i zalazak u jednom danu.
Ili jedno ili drugo.
Onako bi ti bilo previše.
 
I moraš biti bos i stajati na pesku ili šljunku, može i na zemlji ali mora biti gola zemlja bez trave, u protivnom ti trava posisa energiju, pa će trava narasti a ti umreti od gladi.
p.s. nadam se da ti je jasno da se, dok se baviš gledanjem u sunce NE JEDE apsolutno ništa...možeš samo piti voćne sokove :bye:
 
Pa gledas u sunce,zalazak izlazak ,bos po mogucstvu bez trave. ''Smatra'' se da je Sunce izvor zivota koji napaja npr JABUKU energijom ,kad gledas u sunce onda uzimas tu energiju direktno i ne treba da jedes jabuku . Eto malo simbolicno .
 
I moraš biti bos i stajati na pesku ili šljunku, može i na zemlji ali mora biti gola zemlja bez trave, u protivnom ti trava posisa energiju, pa će trava narasti a ti umreti od gladi.
p.s. nadam se da ti je jasno da se, dok se baviš gledanjem u sunce NE JEDE apsolutno ništa...možeš samo piti voćne sokove :bye:

nema veze što je zima?:(
 
može li mi neko dati tačno uputstvo? šta tačno treba raditi?
hvala:)

Брате, кад завршиш гледање због велике количине енергије коју накупиш за то кратко време може да се деси да ти организам тражи да пустиш неки једноставан звук. Неки практикују да ударе песницом у земљу и онда се на месту ударца направи спаљена земља око метар у пречнику. Али, звук је ипак боља варијанта. Нешто типа..

 
Kada se budeš malo uvežbao posle nekih godinu dana gledanja u sunce,nećeš morati ništa ni da jedeš niti da piješ po nekoliko meseci pošto ćeš svu energiju dobijati od sunca,tako da nećeš imati nikakve troškove po pitanju kupovine hrane koja je iz dana u dan sve skuplja. :)
 
Kada se budeš malo uvežbao posle nekih godinu dana gledanja u sunce,nećeš morati ništa ni da jedeš niti da piješ po nekoliko meseci pošto ćeš svu energiju dobijati od sunca,tako da nećeš imati nikakve troškove po pitanju kupovine hrane koja je iz dana u dan sve skuplja. :)

Reci to deci u Africi, sunce pichi a ona gladuju :(
 
okreci glavu levo desno dok ne postane tamni krug i trepci a prekrij drugo oko dok to radis, pa obrnuto. mislim da ne mora sunce bas narandzasto da bude ali onako da nije u zenitu
 
probaj nije lose ali uzmi slabije sunce ili kad je oblak
valjda sve tog tipa ima neko staro poreklo najcesce indija ili tako nesto valjda... negde tradicionalna medicina
mozda oslepim :sad2:
udara mi u epifizu valjda ili hipofizu sta god i otvorlio mi se trece oko i sad vidim sve, sve sve
pitaj me ?!?!?!
 

Back
Top