Sandzak-Novo Kosovo!!!

Koje su granice Sandžaka i Srbije? :eek:

nikakav sandzak u srbiji ne postoji i nece postojati a ko poziva na nekakve sandzake poziva na krv rat stradanje i rusenje

a sto se tice srbije ovo su njene granice

srbija.jpg
 
bas me interesuje na koji nacin ce beograd da resi ovo pitanje.
i da li ce uopste da resava, ili ce po obicaju prepustiti stvari samima sebi uz redovno objasnjenje da je i za to kriv vatikan u saradnji sa cia i nekim misterioznim arapima koji drze sav kapital sveta, bez obzira sto to isto kazu i za jevreje
 
Pa ti si prvi sto puta pomenuo Sandžak ili Rašku. Pa čisto da razaznamo o kojoj se regiji radi, gde su te granice. ;)

A o tvojim pozivanjima na ratove, oslobađanje Kosova, skidanje glave šiptarima, muslimanima, Hrvatima... Da ne pričam. :lol:
 
bas me interesuje na koji nacin ce beograd da resi ovo pitanje.
i da li ce uopste da resava, ili ce po obicaju prepustiti stvari samima sebi uz redovno objasnjenje da je i za to kriv vatikan u saradnji sa cia i nekim misterioznim arapima koji drze sav kapital sveta, bez obzira sto to isto kazu i za jevreje
Pa uradiće glupavo. Sačekaće da se toliko iskomplikuje da će biti nemoguće rešenje svako koje ne podrazumeva vojnu operaciju.
 
Pa ti si prvi sto puta pomenuo Sandžak ili Rašku. Pa čisto da razaznamo o kojoj se regiji radi, gde su te granice. ;)

A o tvojim pozivanjima na ratove, oslobađanje Kosova, skidanje glave šiptarima, muslimanima, Hrvatima... Da ne pričam. :lol:

srbija je podeljena na okruge . raski okrug cine opstine vrnjacka banja kraljevo raska novi pazar i tutin.

eto sad pokusaj to da definises na karti.

nikakav sandzak u srbiji ne postoji niti ce ikada postojati.
 
Zasto li me to sto si napisao podseca na tebe :mrgreen:

ja nisam pretio ratom.

on jeste.

i ja ga eto pozivam ,da ostvari te svoje pretnje. da konacno malo prestane da laje nego da predje malo sa reci na delo .

cak ni tadic nema nameru da mu popusti da mu da dzamahiriju koju trazi

tako sta cete dalje?

mozete ili samo da podvijete rep i prihvatite da od sandzazka nema niti ce bit ikad ista jer Srbi su jaci i ne daju . Vecina ne da a demokratija je volja vecine.

Ili da krenete ko siptari u neku ratnu avanturu pa da vidimo sta ce biti.
 
tixi bi da ljudi ginu. isto kao i vecina ratohuskacke dece na ovom forumu.
o ratu vecito zvone klinci i matorci. a ljudi u najboljim radnim godinama ce ici da ginu zbog ovih detinjastih i senilnih budala.
dedaci bolje igrajte sah.
 
tixi bi da ljudi ginu. isto kao i vecina ratohuskacke dece na ovom forumu.
o ratu vecito zvone klinci i matorci. a ljudi u najboljim radnim godinama ce ici da ginu zbog ovih detinjastih i senilnih budala.
dedaci bolje igrajte sah.

Srbija nije saka pirinca da je pozoba svaka vrana ili dzukela koju put nanese ovamo ili otkine komad koliko joj treba...

Ja sam za svoju zemlju spreman i da poginem

Jer ja druge zemlje osim Srbije nemam .

A oni imaju . A ako im se ne svidja ovde sa nama , neka idu gde im je bolje. Mi im ono sto je nase necemo dati. Bez rata svakako ne
 
Srbija nije saka pirinca da je pozoba svaka vrana ili dzukela koju put nanese ovamo ili otkine komad koliko joj treba...
Ja sam za svoju zemlju spreman i da poginem
Jer ja druge zemlje osim Srbije nemam .
A oni imaju . A ako im se ne svidja ovde sa nama , neka idu gde im je bolje. Mi im ono sto je nase necemo dati. Bez rata svakako ne
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
lako je to reci tiksi, ali drugacije je kad zapravo i treba to da uradis.
ali slobodno pricaj ne moras se brinuti, jer ima dovoljno njih koji ce ni krivi ni duzni izginuti pre tebe i tebi slicnih. vas ni metak nece naci.
a kako i da vas nadje kad cete se uvuci u misje rupe.
 
:hahaha: :hahaha: :hahaha:
lako je to reci tiksi, ali drugacije je kad zapravo i treba to da uradis.
ali slobodno pricaj ne moras se brinuti, jer ima dovoljno njih koji ce ni krivi ni duzni izginuti pre tebe i tebi slicnih. vas ni metak nece naci.
a kako i da vas nadje kad cete se uvuci u misje rupe.

druze pa ja i zato pozivam zukorlica da konacno prestane da laje i preduzme nesto

svrbe me prsti

a kad i ako do toga dodje videce se ko je vera a ko ne vera , ko sisa i p1ckica a ko covek sa mudima

ne brini se
 

Back
Top