Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da je forum Hronika izdvojen iz foruma Politika i sada je poseban forum u kategoriji "Društvo".

Sanders proglasio pobedu u Nju Hempširu: Ovo je početak kraja Donalda Trampa

комшија

Legenda
Poruka
56.154
http://rs.n1info.com/Svet/a568606/S...siru-Ovo-je-pocetak-kraja-Donalda-Trampa.html

Levičarski senator Berni Sanders proglasio je pobedu na predizborima Demokratske stranke u Nju Hempširu u tesnom vođstvu nad Pitom Butidžidžom.

1581496770800.png

"Ova pobeda je početak kraja Donalda Trampa", rekao je Sanders pristalicama koji su uzvikivali "Berni će pobediti Trampa".

"Bez obzira na to ko pobedi, a mi se svakako nadamo da ćemo to biti mi, ujedinićemo se i poraziti najopasnijeg predsednika u modernoj istoriji ove zemlje", rekao je Sanders.

Kandidati sve više naglašavaju poruku stranačkog jedinstva.

Pobeda, sa samo više od četvrtine demokratskih glasača u maloj državi, pokazuje još uvek razjedinjenu stranku, u kojoj umereni vode pred progresivnima.

Berni Sanders, levičarski senator, vodi s oko 26 posto glasova, sledi ga umereni Pit Butidžidž, bivši gradonačenik, sa oko 24 posto, nakon obrađenih više od 90 posto glasačkih mesta, objavili su američki mediji uključujući CNN.

Na iznenađujućem trećem mestu je Ejmi Klobučar, s gotovo 20 posto, koja se uvrstila među favorite pragmatičnom porukom, ali punom nade.

Elizabet Voren i bivši potpredsednik Džo Bajden zaostali su s oko 9 posto, odnosno 8 posto glasova.

Do kraja februara demokrate će još glasati u Nevadi i Južnoj Karolini, a zatim sledi 'superutorak' 3. marta, kada na birališta izlazi 14 država, među kojima 'teškaši' Kalifornija i Teksas, koji će na konvenciju poslati ukupno 1344 delegata.

НАПРЕД БЕРНИ! :bravo:
1581497018000.png

Felicity

Iskusan
Banovan
Poruka
5.716
"Bez obzira na to ko pobedi, a mi se svakako nadamo da ćemo to biti mi, ujedinićemo se i poraziti najopasnijeg predsednika u modernoj istoriji ove zemlje", rekao je Sanders.

Ogoljena istina. Komunistima u Americi se ništa gore od Trampare nije desilo u proteklih 100 godina.
Da ali ako se dese sledeće 2 stvari

1. Tramp zatvori CNN
2. Rusija porobi SAD

Onda nisi ništa uradio obračunom sa socijalno odgovornom televizijom, jer te poklopio Lenjin

Seksi Gospodin

Iskusan
Banovan
Poruka
5.902
http://rs.n1info.com/Svet/a568606/S...siru-Ovo-je-pocetak-kraja-Donalda-Trampa.html

Levičarski senator Berni Sanders proglasio je pobedu na predizborima Demokratske stranke u Nju Hempširu u tesnom vođstvu nad Pitom Butidžidžom.

Pogledajte prilog 648748

"Ova pobeda je početak kraja Donalda Trampa", rekao je Sanders pristalicama koji su uzvikivali "Berni će pobediti Trampa".

Pobeda, sa samo više od četvrtine demokratskih glasača u maloj državi, pokazuje još uvek razjedinjenu stranku, u kojoj umereni vode pred progresivnima.

Berni Sanders, levičarski senator, vodi s oko 26 posto glasova, sledi ga umereni Pit Butidžidž, bivši gradonačenik, sa oko 24 posto, nakon obrađenih više od 90 posto glasačkih mesta, objavili su američki mediji uključujući CNN.

Na iznenađujućem trećem mestu je Ejmi Klobučar, s gotovo 20 posto, koja se uvrstila među favorite pragmatičnom porukom, ali punom nade.

Elizabet Voren i bivši potpredsednik Džo Bajden zaostali su s oko 9 posto, odnosno 8 posto glasova.

Do kraja februara demokrate će još glasati u Nevadi i Južnoj Karolini, a zatim sledi 'superutorak' 3. marta, kada na birališta izlazi 14 država, među kojima 'teškaši' Kalifornija i Teksas, koji će na konvenciju poslati ukupno 1344 delegata.

Pogledajte prilog 648749
Ako CIA N1 sa 6.000 evra voditeljskom plaćom tako kaže....

Seksi Gospodin

Iskusan
Banovan
Poruka
5.902

Ogoljena istina. Komunistima u Americi se ništa gore od Trampare nije desilo u proteklih 100 godina.
Komunizam je u Ameriki zabranjen.
Medjutim pad Hilari Klinton je bilo nešto najgore što se desilo našim jajarama.
Ufitiljili sa primanjima za rekonstrukciju države po eksperimentalnom modelu.

Artur-II

Domaćin
Poruka
4.376
Неће Сандерс добити ни номинацију Демократске странке изгледа да ће овај пут ићи на педера. Чак ако и освоји номинацију Демократске странке самлеће га Трамп. Нема шансе да Америка за председника изабере меког комунисту.

Felicity

Iskusan
Banovan
Poruka
5.716
Неће Сандерс добити ни номинацију Демократске странке изгледа да ће овај пут ићи на педера. Чак ако и освоји номинацију Демократске странке самлеће га Трамп. Нема шансе да Америка за председника изабере меког комунисту.
Dobro, pa mora neko da bude frontrunner na kraju.

Vama komunistima niko ne odgovara, jer možete samo da sve izgubite.

Kao što je vaša idiotkinja Tulsi Gabbard već ispušila.

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

a bre Milun

Elita
Poruka
17.681

Pogledajte prilog 648748

Pogledajte prilog 648749

a sto si ti SUSJED uvek na strani ROTSHILDA I NJEGOVE "DUBOKE DRZAVE"................jes ti njemu neko rod ........iz isto pleme.........?

KESH

Buduća legenda
Poruka
36.062
Komshija nikako da skuzi da onog trenutka kad on nekog podrzi, sruci se prokletstvo propasti na istog, i taj neminovno gubi. Tj. onome protiv koga je Komshija je pobjeda zagarantirana.

Statistika je brutalna.

Lista onih koje podrzava Komshija

Ukro nacisti
Sirijski kozojebi
Ruska opozicija
Srpska opozicija
Britanija u EU
Kilari Klinton na prvim izborima
Kineska opozicija
Sjevernokorejska opozicija
Iranska opozicija
Onaj zvaljo Guido u Venecueli
Svi koji hoce nestanak Republike Srpske

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.