Sanders predlaze: Taksu na milijardere koja ce Bezosa kostati 44 milijarde dolara a Maska 27.5 milijardi!

tenor.gif


Amerikanci nikada neće nasesti na komunizam, jer znaju da imaju šansu da i oni postanu bogati.

CRKNITE I PUKNITE, *******IJO! z:D
 
Jesi luzer si. Cim moras da naglasis, da se dokazes jesi.

Ništa ja tebi pič_ko neoliberalna ne treba da dokazujem.

Na neoliberala mogu samo da se ispišam, mada je i to uzaludno trošenje mokraće.

Napisao sam ti kako stvari stoje, jer ja ne lažem čim zinem kao većina mukica koje laju u anonimnosti interneta.

Tebi je to veoma teško da shvatiš jer si moralno truo kao crkotina na putu posle mesec dana raspadanja.

Izmedju vas neoliberalnih fašista i naprednjaka koje toliko mrziš i nema neke suštinske razlike.

I jedni i drugi ste moralne i duhovne nakaze.

Goli interes vam je jedina zvezda vodilja i radi njega bi gazili i po leševima.

Jedina razlika je što ste vi obrazovaniji, nešto inteligentniji i češće se kupate. I to je to.

Ali baš zato je vaša odgovornos još veća.

Oni su lokalno zlo, vi globalno.

Oni obožavaju Vučića, vi Bezosa, Gejtsa, Zakerberga i ostale monstrume.

Grom vas spalio sve u paketu.
 
Apsolutno podrzavam, inace Sanders mi je oduvek bio nekako najveci pozitivac u toj predsednickoj trci jos od proslih izbora pa na ovamo, jedini je kandidat koji ima neku socijalnu politiku i koji donekle moze da ujedini Ameriku i malo relaksira situaciju (sto se tice socijalnih razlika, neravnopravne raspodele bogatstava , rasnih tenzija, itd) ali bukvalno mu nedaju da dodje na celo SAD , na proslim stranackim izborima bukvalno su ga pokrali za racun one matore vestice Hilari, takodje i sad mu se to desilo samo za racun onog senilnig kretena Bajdena a realno jedino Bajden ima sanse protiv Trampa, takodje u SAD maksimalno demonizuju Trampa, ono kao da je sam djavo ali licemernim "demokratama" cak i takav Tramp koga ne mogu da smisle vise odgovara nego da jedan deklarisani socijalista dodje u Belu kucu i da proba od SAD da napravi makar malo manje nehumano i nepravedno i koliko toliko civilizovanije i prihvatljivije mesto za zivot.

Mada generalno taj kapitalisticki neoliberalni koncept je propao, to sto se "deep state" batrga to je samo davanje vestackog disanja pacijentu koji je vec umro i samo pokusaj kupovine vremena i odlaganja neizbeznog.
 
Ništa ja tebi pič_ko neoliberalna ne treba da dokazujem.

Na neoliberala mogu samo da se ispišam, mada je i to uzaludno trošenje mokraće.

Napisao sam ti kako stvari stoje, jer ja ne lažem čim zinem kao većina mukica koje laju u anonimnosti interneta.

Tebi je to veoma teško da shvatiš jer si moralno truo kao crkotina na putu posle mesec dana raspadanja.

Izmedju vas neoliberalnih fašista i naprednjaka koje toliko mrziš i nema neke suštinske razlike.

I jedni i drugi ste moralne i duhovne nakaze.

Goli interes vam je jedina zvezda vodilja i radi njega bi gazili i po leševima.

Jedina razlika je što ste vi obrazovaniji, nešto inteligentniji i češće se kupate. I to je to.

Ali baš zato je vaša odgovornos još veća.

Oni su lokalno zlo, vi globalno.

Oni obožavaju Vučića, vi Bezosa, Gejtsa, Zakerberga i ostale monstrume.

Grom vas spalio sve u paketu.
To što neko drži pare na gomili, nikako ne ugrožava druge.

Čak im koristi, jer da je potrošio, onda bi vi morali da mu titrate jajca u zamenu za te pare.
 

Back
Top