san o nepoznatoj devojci

makedonac.

Obećava
Poruka
53
ozenjen sam sada 28 okt.slavimo 10 god.braka imam blizance sina i kcerku 9 god. ali bar 2 puta nedeljno sanjam istu devojku koju nikad u zivotu nisa je video niti znam koja je i to traje vise godina ako neko ima neke sugestije molim da mi kaze samo sto poozbiljnije.HVALA??
 
ozenjen sam sada 28 okt.slavimo 10 god.braka imam blizance sina i kcerku 9 god. ali bar 2 puta nedeljno sanjam istu devojku koju nikad u zivotu nisa je video niti znam koja je i to traje vise godina ako neko ima neke sugestije molim da mi kaze samo sto poozbiljnije.HVALA??

to si nekad negde ko zna gde, ni ti sam ne znaš kad i gde vido tu devojku, dopala ti se, al si je brzo zaboravio...i podsvest te podseća...
i meni se to dešavalo...
 
ozenjen sam sada 28 okt.slavimo 10 god.braka imam blizance sina i kcerku 9 god. ali bar 2 puta nedeljno sanjam istu devojku koju nikad u zivotu nisa je video niti znam koja je i to traje vise godina ako neko ima neke sugestije molim da mi kaze samo sto poozbiljnije.HVALA??

Pazi tu devojku si sigurno negde video ( u prolazu , na slici , u reklami itd) posto ne mozes sanjati nesto nepoznato, zato niko ne sanja npr. boga .... Znaci devojka postoji a sta tebi znaci i zasto je sanjas mozes znati samo ti i eventualno tvoj psihoterapeut koji je upucen u tvoj zivot ,psihicko i emocijonalno stanje ...
 
ozenjen sam sada 28 okt.slavimo 10 god.braka imam blizance sina i kcerku 9 god. ali bar 2 puta nedeljno sanjam istu devojku koju nikad u zivotu nisa je video niti znam koja je i to traje vise godina ako neko ima neke sugestije molim da mi kaze samo sto poozbiljnije.HVALA??

Можда личи на девојку коју си некад давно срео, нпр. у тинејџ периоду и за коју негде мислиш/ осећаш да би ти одговарала. Десило ми се нешто слично, на крају сам стварно срела тог дечка.
 
ozenjen sam sada 28 okt.slavimo 10 god.braka imam blizance sina i kcerku 9 god. ali bar 2 puta nedeljno sanjam istu devojku koju nikad u zivotu nisa je video niti znam koja je i to traje vise godina ako neko ima neke sugestije molim da mi kaze samo sto poozbiljnije.HVALA??

Oženjen si drugom, i za sve te godine...za tih deset godina Vi dva puta nedeljno mislite o nekoj drugoj?! Ljudi moji, jel ja dobro čitam ovo napisano? :think: O, moj Bože šta ću još tu da pročitam...:dash: Ja ne razumem onda, izvinite što ću da budem Vako direktna: "Koji ste se Vi onda crni đavo, i ženili, m? " Vrhunsko nepoštovanje supruge i osobe sa kojom živote, delite bračnu postelju...A, Vaše misli lelujaju...gde? Prema nekome drugome. Drugoj. Kažite Vi meni lepo, kako bi bilo, da Vaša supruga misli o nekome, a spava pored Vas, a Vas drži za ručicu, a Vama izrađala zajedničku dečicu? Ljudi moji, meni je ovo strašno...:sad2: Znači, šta reći...Vi svoju ženu ne volite. Ne. Stidite se. :sad2:
 
I ja sam se oženio sa 28 :) Jedva sam dočekao da imam porodicu. Šta li naša budućnost donosi, to tek nemam pojma... Samo znam da ponekad sanjam kako žena i ja ponovo pravimo decu :sad2: Šteta što to ne radimo u stvarnosti, nego čekamo bolje dane... Ko zna, možda se jednom desi da krišom kapne tamo gde bi trebalo.
 
ozenjen sam sada 28 okt.slavimo 10 god.braka imam blizance sina i kcerku 9 god. ali bar 2 puta nedeljno sanjam istu devojku koju nikad u zivotu nisa je video niti znam koja je i to traje vise godina ako neko ima neke sugestije molim da mi kaze samo sto poozbiljnije.HVALA??


Vidim da su neki osuli paljbu po tebi... Kao svasta, sto si se zenio, nezadovoljan brakom i sl... Svasta sa njima...
Mislim da je zaista nikad nisi ni video kao sto kazes...
Za dublju psiholosku analizu trebalo bi mnogo vise detalja a ovo nije mesto za to - ovaj forum...
Ne znamo nista da li osecas prijatno ili neprijatno u toku sna, da li je za tebe zena iz sna ideal lepote i zene i uopste kako je dozivljavas...
U kakvim situacijama se nalazis u snu, da li nesto radite, pricate ili ti nesto ona govori i ti njoj ili je san iskljucivo seksualne prirode...
Kako se u braku osecas na javi, da li te tiste neki problemi...
Mada iskreno, kad su snovi u pitanju ja se nikad ne bih uhvatila striktno za nauku i racionalno objasnjenje...mnogo tu ima vise iskusenja , vise sile...
 
Poslednja izmena:
I ja sam se oženio sa 28 :) Jedva sam dočekao da imam porodicu. Šta li naša budućnost donosi, to tek nemam pojma... Samo znam da ponekad sanjam kako žena i ja ponovo pravimo decu :sad2: Šteta što to ne radimo u stvarnosti, nego čekamo bolje dane... Ko zna, možda se jednom desi da krišom kapne tamo gde bi trebalo.


Ako budes cekao bolje dan, proci ce vam voz. Gde ima za troje bice i za cetvrto.
Navali bre, dok ste mladji! :)
 
Devojka
Lepa devojka- veliki troškovi
Poljubiti devojku- prijatno iznenađenje
Devojka koja plače- neko će vas izdati, neprilike
Devojka koja pleše- sreća u ljubavi
Stara devojka- svađa i neprilike
Bivša devojka- sreća, radost
 
ne stidim se ni malo, ja vlim svoju zenu ne kao na pocetku ako si dovoljno velika mozda bi mogla da me razumes posto ima 2 vida ljubavi - prva koja je mnogo luda (koja nije za zalost vecna) , ali sledca je vec sam navika nesto slicno[kao brad i sestra]
 

Back
Top