SAN ILI JAVA

Gryphon

Domaćin
Poruka
3.800
Da li vam se nekad desilo da zaspete tokom sexa (bilo koji).
I sta preduzima partner tada, stipkanje, guranje prstenca itd.

I jeste mozda nekad bili toliko umorni da vas partner nije mogao probuditi?
 
Ako zaspe zna se sta ide. Kanta hladne vode.
a115.gif
 
A jest' u pravu si, zajebato je kad si mlad i pijan...
Desilo mi se jednom da sam zaspala dok je on otisao da se istusira, ali to malo odudara od teme...
A i on je bio cirke, pa je ubrzo zaspao pored mene... I do qrca, nista od sexa te noci!
Ni od onog jutarnjeg... Samo sam lepo ustala ujutru i otisla basem kuci...........
 
Ma to mi se desilo gomilu puta. Mislim, da zakucam dok se tushira i sl., ali ovako , just once...Uopshte mi nije potreban alkohol za tako neshto. Od umora mi je samo potrebno da se naslonim i vozdra. :)
 
Nikad, jbg, ne mog da zaspem tako na blic...
A to me podsjeti na onaj film, da li se zove lovci na muskarce ,ili tako nesto..
Kad one dvije, majka i kcer, varaju muskarce i uzimaju im pare... Pa svaku prvu bracnu noc zaspu kobajagi...
 
rastamann:
Upravo tako, ali bez obzira na to, desilo mi se da jednom zaspim bash dok je ona bila na meni, ali bili smo poprilichno mladi i poprilichno pijani :)
Nešto slično, samo što je pušenje bilo u pitanju...
A dečko stoički stoj'o, ona ništa nije ukapirala, dok ja nisam... zahrkao...
OK, sad me je kao malo blam...
 
Prvo mi se nije desilo, naime nemam obichaj da zapochinjem neshto shto ne mogu zavrshiti. A drugo mi se desilo, njesra kada radite u suprotnim smenamama, pa kada jedno dodje kuci drugi vec spava i obrnuto.
 
Gryphon:
Da li vam se nekad desilo da zaspete tokom sexa (bilo koji).
I sta preduzima partner tada, stipkanje, guranje prstenca itd.

I jeste mozda nekad bili toliko umorni da vas partner nije mogao probuditi?

Nije mi se nikad to dogodilo ..... pa i da mi se dogodi nije strasno .... ja sam u braku necu se izblamirati .... :shock:
 
whitenicky:
Nije mi se nikad to dogodilo ..... pa i da mi se dogodi nije strasno .... ja sam u braku necu se izblamirati .... :shock:
c008.gif
Meni se desilo kod oralnog sexa ja zahrkao sve u 16, a inace uopste ne hrcem mora da je zbog orala.
A zaspao sam i ovako kao medved u zimskom snu, ali sva sreca on se digao i zadovoljio tako da nisam treba ni se mrdnem, crnogorski sex :razz:
 

Back
Top