Samozadovoljavanje u braku

zar moguce da je iko toliko psihotican da mu smeta partnerovo samozadovoljavanje koje je prirodna stvar da prirodnija ne moze biti :confused:

Neki lekar se ne bi s tobom slozio..posto neko ima sex par puta u toku dana..i onda znas kad naletis u nezgodnom trenutku pomislis da nesto s njim nije u redu..posle tih par sexova mislim on se opet samozadovoljava..pa kazes takodje sebi sta ako posle zbog tog drkanja nece moci da ti se digne kad se tebi oce i tako

Neki lekar se ne bi s tobom slozio..posto neko ima sex par puta u toku dana..i onda znas kad naletis u nezgodnom trenutku pomislis da nesto s njim nije u redu..posle tih par sexova mislim on se opet samozadovoljava..pa kazes takodje sebi sta ako posle zbog tog drkanja nece moci da ti se digne kad se tebi oce i tako

masturbacija ne zavisi od kolicine seksualnih odnosa
niti neko u toj situaciji u kojoj si opisao ima nimfomanske sklonosti ili nezasite apetite ili sta vec :confused:
jednostavno covek ima potrebu za njom..niti oko toga treba raspravljati niti filozofirati
neki lekar...a neki i bi :)

Niko u braku nema sex par puta dnevno. Sem mozda u prvih godinu-dve :hahaha:

masturbacija ne zavisi od kolicine seksualnih odnosa
niti neko u toj situaciji u kojoj si opisao ima nimfomanske sklonosti ili nezasite apetite ili sta vec :confused:
jednostavno covek ima potrebu za njom..niti oko toga treba raspravljati niti filozofirati
neki lekar...a neki i bi :)
Pa dobro sad kao ja ne mogu danas da dodjem do devojke i ona se samozadovolji..vise puta..promenim planove i svratim..ona kaze ja ne mogu vec sam danas 3 x mazila macu..mislim stvarno bih se osetio zapostavljenim i razocaro bih se:lol:
Niko u braku nema sex par puta dnevno. Sem mozda u prvih godinu-dve :hahaha:

E jb g ja zaboravio da je brak u pitanju:lol:

Dakle, pitanje je postavljeno udatim zenama ili onima koje zive sa deckom. Kako objasniti svojoj jacoj polovini, da bez obzira koliko vam je dobar seks sa njim, prosto zelite pola sata u dva dana za igranje bez njega i da to shvati kao normalan covek a ne da vas lovi po kuci i postavlja pitanja - Da li si nezadovoljna? Jel meni nesto fali?......itd. Ne fali ti nista, volim te, super mi je sa tobom ali ja prosto volim da uzivam u tom svom malom ritualu.:roll:

Sve je to normalno...
Pre sexa ga uvek oshamarim da izdrzi vise posle svrshke

Back