Samoubistvo

Inače, ova me tema podseti na jednog čoveka iz mog kraja. Rešio on da mu je dosta, i da se okači o luster u kuhinji. Napio se ko deva (što bi rekli, puko ko livada - ne pitajte zašto ko livada) i okačio se, međutim, luster nije održao njegovu težinu, konopac pukao, i on tresnuo o pod, usput debelo udarivši glavu o nameštaj. Kad su ga našli, reče: ebote, umalo pogibe.
 
  • Haha
Reactions: DUH
Pa da, ovaj zivot cesto poredim sa lucidnin snom, a samoubistvo sa svesnim budjenjem iz njega. Dakle, svestan sam da sanjam, mogu da se probudim u svakom trenutku, ali zasto bih to uradio, kada mi je to svakako dostupno i u svakom momentu izvodivo, sigurica takoreci.
Brate, volim te majke mi! Znači boldovala sam bukvalno svaku reč.

Inače, za postavljača teme, već je bilo milion tema o samoubistvu, ljudi su bili daleko ličniji i otvoreniji, pa i ja, da budem iskrena, nadam se da nećeš pronaći lol
Za sad bih se ogradila kao Momčilo i rekla isto što i on, bez uplitanja ličnog iskustva....
 
Pa ti si napričao gomilu gluposti tamo i priču da ljudi u zavisnosti od ponašanja idu na različita mesta, dobro i loše. Ja verujem da nikakvo mesto ne postoji, nema ništa I nema veze šta si radio za života, ne naplaćuje ti niko ništa. Kad te nema, ništa više nisi nikom dužan. Ok, možda jesi dužan al te to ne dotiče, ne osećaš.
Ti vidiš smrt kao nastavak nečega ili početak drugog života koji si zaradio u zemaljskom životu. Ja smrt vidim kao olakšanje i kraj svega, gašenje mog malog univerzuma a život nastavlja da teče samo među živima.
I plus si medicinski radnik, ako iko zna nešto o smrti... verujem u isto, by the way.
 
Prvo bih likvidirao onog ili one koji su me doveli u to stanje, a posle bih poginuo u sukobu sa policijom.
Nikada se ne bih ubio sam.
Ja sam čak i zamišljala takve scene, ali moram priznati da sam ideju od "prvo osveta pa posle samoubistvo preko policije" preuzela iz američkih filmova lol
 
Bilo lepo do si mlad i hrabar, barem pokusas nadajuci se uspehu, a sta da radim sad, upropascena i istraumirana kada i najmanji bol tesko podnosim
drag.gif
 

Back
Top