Quantcast

Samoubistvo

daco9633

Elita
Banovan
Poruka
15.920
Zašto? Nije baš da je svako Tesla pa će ostaviti traga u čovečanstvu, i to mali deo čovečanstva. Ovo ako potraje, ovaj svet, ni njega se niko neće sećati za hiljadu godina.
Mi ostali budemo I odemo ko da nas nije ni bilo. Nema baš neku svrhu.
Bog je rekao da je svrha zivota da stvorimo porodicu. Da se trudimo da podignemo dobru decu i da svi zajedno uzivamo. Jednostavno

gost 423947

Elita
Poruka
21.470
Da li je bolje nemati decu kao Tesla i biti slavan, ili imati decu i biti prosecan?
Pa ni jedno ni drugo ne valja jer nam je boravak ovde ograničen, ne možeš ni u čemu uživati neograničeno i zato nema smisla ni svrhe.
A ja sad da biram dal da imam moju decu ili bez dece da budem slavna, izabrala bih opet moju decu. Jer su oni takoreći moj produžetak i sutra njihova deca i deca njihove dece... To stvara privid večnog života

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.792
Pa ni jedno ni drugo ne valja jer nam je boravak ovde ograničen, ne možeš ni u čemu uživati neograničeno i zato nema smisla ni svrhe.
A ja sad da biram dal da imam moju decu ili bez dece da budem slavna, izabrala bih opet moju decu. Jer su oni takoreći moj produžetak i sutra njihova deca i deca njihove dece... To stvara privid večnog života
Da, ljudi umiru, ali se NIT ZIVOTA nikada ne prekida...Pocela je sa prvom amebom, negde u toplim morima i proteze se do danas...Do tebe i mene...Svi nosimo u celijala atom onog pra mora u kome je naslo to sto danas zovemo ZIVOT....

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.792
A mi smo minijatiran i zanemarljiv delić. Ništa se ne bi promenilo da nas nije ni bilo
Mi smo samo MATERIJA U STANOM KRETANJU...I menjanju iz oblika u oblik...Milione godina smo samo razni elementi, koji se nekada udruze, slucajno ili ne, i stvore poseban vid materije: organizam koji je ustanju da se sam reprodukuje.
Da li je sve to puka slucajnost ili ne - mozda nikada necemo saznati jer prevazilazi nas nivo poimanja stvari i dogadjaja .

daco9633

Elita
Banovan
Poruka
15.920
Da, ljudi umiru, ali se NIT ZIVOTA nikada ne prekida...Pocela je sa prvom amebom, negde u toplim morima i proteze se do danas...Do tebe i mene...Svi nosimo u celijala atom onog pra mora u kome je naslo to sto danas zovemo ZIVOT....
Kakve bre amebe, jel ti verujes u Boga ili ne. Kako moze covek da nastane iz amebe? To moze da veruje samo ludak.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.