jomini®
Elita
- Poruka
- 16.801
Postoji li to? Da li smo došli do tačke kada je samokritičnost tabu?
Rekao bih da su u pitanju kompleksi, kroz razne oblike prepričavani i vezivani za Balkan.
Što je teško prevaliti preko usta nešto čime bismo sebe ili nekog svog kritikovali? Što to nailazi na osudu?
Rekao bih da su u pitanju kompleksi, kroz razne oblike prepričavani i vezivani za Balkan.
Što je teško prevaliti preko usta nešto čime bismo sebe ili nekog svog kritikovali? Što to nailazi na osudu?


... Intelektualci,civilno drustvo su ucutkani ili se veoma malo cuju. Mislim da je @picololeone u pravu da i drustveno blagostanje je jedan od itekako vaznih cinioca .


