Quantcast

Samohrani očevi

Stevcina zabica

Stara legenda
Supermoderator
Poruka
93.657
Nakon razvoda, sud gotovo obavezno dodeljuje starateljstvo majci, samo 10 do 15 odsto malisana je pripalo tati.

Malo je poznat podatak da je trećina muškaraca u razvodu potpuno posvećena deci, druga trećina je autonomna. Oni korektno ispunjavaju sve svoje obaveze, ali žele da ostanu po strani. Poslednja trećina očeva nakon razvoda diže ruke od svega i odlazi ne želeći da ispunjava obaveze.

Međutim, kod nas postoji još jedna pojava. Muškarci koji žele decu i dobiju ih na sudu, stavljeni su daleko više pod lupu posmatranja nego žene majke. Iako su potpuno posvećeni, stalno su u velikom strahu da će im decu oduzeti, a to mora da se promeni. Žene imaju veću podršku i naklonost društva jer se tradicionalno doživljavaju kao neodvojivi deo života i odrastanja deteta, bez obzira što svoje uloge ne izvršavaju uvek na pravi način", kaže Dejan Višekruna.

Znam i da ovde na forumu ima samohranih oceva, kao sto ima i nas dece odrasle sa ocem.

Kakva su vasa iskustva?
Sa kakvim problemima se najcesce suocavate?
Imate li podrsku okoline?

gost 433281

Ističe se
Poruka
2.555
Мени је жена преминула,али и да смо се растали што је у домену научне фантастике јер смо били у фулу,опет би гледао да мали припадне мајци. Јер опет мајка је једна. Е сад,трип је као и кад би имало мајку. Само што ја сад обављам оно што би ми обављала жена. Трчи по вртићу,код логопеда,уплати ово оно,и слично. Да немам подршку својих и њених тешко би на крај са њим. Да не причамо о томе што цуре мењам као на траци,па је малиша у гадним триповима.. таман се навикне на једну и пресечам га другом. Како ће то све испасти,не знам.

Stevcina zabica

Stara legenda
Supermoderator
Poruka
93.657
Мени је жена преминула,али и да смо се растали што је у домену научне фантастике јер смо били у фулу,опет би гледао да мали припадне мајци. Јер опет мајка је једна. Е сад,трип је као и кад би имало мајку. Само што ја сад обављам оно што би ми обављала жена. Трчи по вртићу,код логопеда,уплати ово оно,и слично. Да немам подршку својих и њених тешко би на крај са њим. Да не причамо о томе што цуре мењам као на траци,па је малиша у гадним триповима.. таман се навикне на једну и пресечам га другом. Како ће то све испасти,не знам.
a ti nemoj da upoznajes dete sa svakom

електрика

Zaslužan član
Poruka
115.110
А не знам,оперисан сам од тих ствари. Јбг гледам да му буде то детињство што боље. Правим минусе и ја ,шта ћу. Жив сам човек

Ти детету треба да будеш узор а не да те гледа као на будалу.

Indigo3

Poznat
Poruka
7.206
Sa decom se nije igrati, sve ostalo je šega i šala, ali deca su svetinja. Njih treba sačuvati od svega, pa i od nas samih.
Biti načeta jabuka u džaku sa detetom... sam... užasno težak je to zadatak.

@Grobar, oprosti, blesavila sam i napadala te onako, ne sluteći... nisam znala da se nosiš sa tako teškim zadatkom. :rida:

bmaxa

Elita
Poruka
16.728
Nakon razvoda, sud gotovo obavezno dodeljuje starateljstvo majci, samo 10 do 15 odsto malisana je pripalo tati.

Malo je poznat podatak da je trećina muškaraca u razvodu potpuno posvećena deci, druga trećina je autonomna. Oni korektno ispunjavaju sve svoje obaveze, ali žele da ostanu po strani. Poslednja trećina očeva nakon razvoda diže ruke od svega i odlazi ne želeći da ispunjava obaveze.

Međutim, kod nas postoji još jedna pojava. Muškarci koji žele decu i dobiju ih na sudu, stavljeni su daleko više pod lupu posmatranja nego žene majke. Iako su potpuno posvećeni, stalno su u velikom strahu da će im decu oduzeti, a to mora da se promeni. Žene imaju veću podršku i naklonost društva jer se tradicionalno doživljavaju kao neodvojivi deo života i odrastanja deteta, bez obzira što svoje uloge ne izvršavaju uvek na pravi način", kaže Dejan Višekruna.

Znam i da ovde na forumu ima samohranih oceva, kao sto ima i nas dece odrasle sa ocem.

Kakva su vasa iskustva?
Sa kakvim problemima se najcesce suocavate?
Imate li podrsku okoline?
Pa ne znam, nekako otac je taj koji donosi pare u kutju, ja bar tako, ne znam nekako samohrani otac mi zvutchi kao oxymoron :P

Stevcina zabica

Stara legenda
Supermoderator
Poruka
93.657
Pa ne znam, nekako otac je taj koji donosi pare u kutju, ja bar tako, ne znam nekako samohrani otac mi zvutchi kao oxymoron :P
pa dobro, to sto tebi tako zvuci ne znaci da ne postoji
Da sam nekad morala da biram da li da pripadnem ocu ili majci, izabrala bih oca. Jeste da je vodolija i četnik, ali bar nije manipulativno djubre i bilo bi nam zabavno. Očevi su duše ❤
ja jesam izabrala tatu
mama mi je bila divna, da ne pomisli neko nesto lose ali tata je tata :heart:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.