САМОХРАНА МАЈКА

МАЧАК

Buduća legenda
Poruka
25.542
http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/252827/Tomo-Zoric-Ceci-blaza-kazna-jer-je-samohrana-majka
"INSAJDER DEBATA" NA TV B92
Tomo Zorić: Ceci blaža kazna, jer je samohrana majka

Portparol Republičkog tužilaštva Tomo Zorić izjavio je sinoć u emisiji “Insajder” TV B92 da je prilikom odmeravanja visine kazne prema Svetlani Ražnatović primenjen pravni institut ublažavanja kazne. Zorić je objasnio da je kazna kućnog zatvora izrečena ispod zakonskog minimuma od dve godine zato ranije nije krivično osuđivana, zbog toga što je samohrana majka dvoje dece i jer se tokom postupka redovno odazivala sudskim pozivima.
27778_tomo-zoric-beta_f.jpg

Tomo Zorić

- Tokom osmogodišnje istrage ona je više puta putovala u inostranstvo, držala koncerte i uredno se vraćala u zemlju i odazivala sudskim pozivima - rekao je Zorić i ocenio da je sporazum tužilaštva i Ražnatovićeve doživeo “potvrdu suda”, da je “kazna odgovarajuća” i da bi sudski postupak koji bi usledio da nije postignut sporazum “bio preskup i necelishodan”.

Na pitanje da li država može biti zadovoljna naplatom samo 1,5 miliona evra kad je u pitanju desetine puta veći iznos, Zorić je objasnio da je Svetlana Ražnatović gonjena za zloupotrebu službenog položaja, a ne za utaju poreza.

- Svako ko je oštećen moći će da se naplati zato što je Ražnatovićeva priznala krivicu - rekao je portparol tužilaštva. On je rekao i da nije bilo političkih pritisaka na tužilaštvo tokom postupka protiv Svetlane Ražnatović.

Radmila Dragičević Dičić, v.d. predsednica Apelacionog suda, rekla je sinoć da “nema zakonskih pretpostavki da država ispita poreklo imovine Svetlane Ražnatović”. Predsednica Apelacionog suda je takođe navela da će priznanje krivice biti “ osnov svim drugim oštećenima da traže svoja prava” i da sudskim putem traže obeštećenje.

Da podsetimo, zastupnik FK “Obilić” je juče rekao da klub neće iskoristiti svoje pravo da traži odštetu. Žarko Nikolić, bivši predsednik FK “Obilić” rekao je juče u “Insajderu” da je po njegovom saznanju Ražnatovićeva naplatila 21 milion maraka i četiri miliona dolara za prodate igrače.

...................
...................

0002006E.gif
0002006E.gif
0002006E.gif

Она власт се дефинитивно спрда са народом...
Чуј ово....САМОХРАНА МАЈКА, која свако јутро жури у фабрику,
а после кући, да се нађе својој малолетној дечици...
:per: :per: :per:
 
E ljudi, jel ste vi primetili da je taj Tomo Zoric malo priglup? Njega kad slusam kao nekog decka od 20,25 godina koji tako nabada s nekim pravnickim frazama koje je pokupio na TV-u ili od besnog komsije, pa vrti jednu frazu u sto recenica samo da ispadne pametan. Imam osecaj da su tog Tomu postavili tacno da zebavaju narod, kao da je zavrsio na privatnom fakultetu...

A za Ceky, ajde sto ste surovi tako, jadna deca nemaju 'leba da jedu. Cela Srbija mrsi prasetine i jagnjetine a Cecina deca cekaju da uscaraju parce 'leba.
 
Samohrana majka ima vilu na Kipru, a na letovanja ide iznajmljenim avionom. Secam se kako je onaj novinarcic Sale Jovanovic kukao sto joj deca nisu imala 'leba da jedu kad je onomad bila corkirana, a zena cim izadje iz corke, zapali tim avionom u neki superluksuzni risort u Turskoj.
 
Samohrana majka ima vilu na Kipru, a na letovanja ide iznajmljenim avionom. Secam se kako je onaj novinarcic Sale Jovanovic kukao sto joj deca nisu imala 'leba da jedu kad je onomad bila corkirana, a zena cim izadje iz corke, zapali tim avionom u neki superluksuzni risort u Turskoj.

Pih kakva si :mrgreen: Diras Ceky, nasu srpsku majku, pa da nije nje jos uvek bi slusali Sopena, Mocarta, i Betovena :lol::mrgreen:
 
http://www.blic.rs/Vesti/Tema-Dana/252827/Tomo-Zoric-Ceci-blaza-kazna-jer-je-samohrana-majka
"INSAJDER DEBATA" NA TV B92
Tomo Zorić: Ceci blaža kazna, jer je samohrana majka

Portparol Republičkog tužilaštva Tomo Zorić izjavio je sinoć u emisiji “Insajder” TV B92 da je prilikom odmeravanja visine kazne prema Svetlani Ražnatović primenjen pravni institut ublažavanja kazne. Zorić je objasnio da je kazna kućnog zatvora izrečena ispod zakonskog minimuma od dve godine zato ranije nije krivično osuđivana, zbog toga što je samohrana majka dvoje dece i jer se tokom postupka redovno odazivala sudskim pozivima.
27778_tomo-zoric-beta_f.jpg

Tomo Zorić

- Tokom osmogodišnje istrage ona je više puta putovala u inostranstvo, držala koncerte i uredno se vraćala u zemlju i odazivala sudskim pozivima - rekao je Zorić i ocenio da je sporazum tužilaštva i Ražnatovićeve doživeo “potvrdu suda”, da je “kazna odgovarajuća” i da bi sudski postupak koji bi usledio da nije postignut sporazum “bio preskup i necelishodan”.

Na pitanje da li država može biti zadovoljna naplatom samo 1,5 miliona evra kad je u pitanju desetine puta veći iznos, Zorić je objasnio da je Svetlana Ražnatović gonjena za zloupotrebu službenog položaja, a ne za utaju poreza.

- Svako ko je oštećen moći će da se naplati zato što je Ražnatovićeva priznala krivicu - rekao je portparol tužilaštva. On je rekao i da nije bilo političkih pritisaka na tužilaštvo tokom postupka protiv Svetlane Ražnatović.

Radmila Dragičević Dičić, v.d. predsednica Apelacionog suda, rekla je sinoć da “nema zakonskih pretpostavki da država ispita poreklo imovine Svetlane Ražnatović”. Predsednica Apelacionog suda je takođe navela da će priznanje krivice biti “ osnov svim drugim oštećenima da traže svoja prava” i da sudskim putem traže obeštećenje.

Da podsetimo, zastupnik FK “Obilić” je juče rekao da klub neće iskoristiti svoje pravo da traži odštetu. Žarko Nikolić, bivši predsednik FK “Obilić” rekao je juče u “Insajderu” da je po njegovom saznanju Ražnatovićeva naplatila 21 milion maraka i četiri miliona dolara za prodate igrače.

...................
...................

0002006E.gif
0002006E.gif
0002006E.gif

Она власт се дефинитивно спрда са народом...
Чуј ово....САМОХРАНА МАЈКА, која свако јутро жури у фабрику,
а после кући, да се нађе својој малолетној дечици...
:per: :per: :per:
Nije to smešno , znaš koliko je hektolitara sjemene tekućine dotična morala da proguta da bi sve to ostvarila , krvav je to lebac . :sad2:
 
Pa sad to koliko je njeno bogatstvo ne menja cinjenicu da je samohrana majka .Koliko god deluje smesno to je tako....

S ovim se slazem, al s njenom nagodbom se ne slazem. Ko zna koliko je uscarila i strpala u svoj dzep, a sad platila 10% toga i svi mirni..
Mada s druge strane, mozda i bolje ovako... Da joj se sudilo izvukla bi se bez icega, i onako nase tuzilastvo nikad nema dokaze za nista...
 

Back
Top