Samoca...??

Sasha85:
Alexandra9:
Keeper:
sta to? Plava Princeza? to sam i ja skupljao :oops:

i ja... :lol: Volela bih da opet pogledam tu crtanu seriju... :lol:

I ja... I ja.. :oops:

a sta je to bilo na kraju? ja se secam da nmi je kraj bio nesto tuzan :cry: ...... il sam to pobrkao sa onim japanskim, onaj decak sto jase na delfinu i na moru su stalno ..... i tu se nesto tuzno desilo :cry:
 
Keeper:
Sasha85:
Alexandra9:
Keeper:
sta to? Plava Princeza? to sam i ja skupljao :oops:

i ja... :lol: Volela bih da opet pogledam tu crtanu seriju... :lol:

I ja... I ja.. :oops:

a sta je to bilo na kraju? ja se secam da nmi je kraj bio nesto tuzan :cry: ...... il sam to pobrkao sa onim japanskim, onaj decak sto jase na delfinu i na moru su stalno ..... i tu se nesto tuzno desilo :cry:

Kako bese... Secas se prstema.. Pomracenje sunca.... Kad je to pocelo,ona se popela na neki presto... Neka energija je bila oko nje... I ona je nestala... Stopila se sa prirodom... Postala je invisible... Oni su plakali sto vise nece biti sa njima..
Jeste tuzno... :(
 
Sasha85:
Kako bese... Secas se prstema.. Pomracenje sunca.... Kad je to pocelo,ona se popela na neki presto... Neka energija je bila oko nje... I ona je nestala... Stopila se sa prirodom... Postala je invisible... Oni su plakali sto vise nece biti sa njima..
Jeste tuzno... :(

da ....... :cry:
s.r.a.nj.e ....... sto su morali nama deci da prikazuju te tuzne krajeve? grrrrrrrrr ......

a setio sam se onog crtanog - TRITON :lol:
heheh. to mi je bio omniljeni. ali isto tuzan
 
Sasha85:
Pa,ne secam se da je bas sve plavo... :?
Prica o onom jednorogu koji je ostao sam u sumi(jedini) i krenuo je da trazi ostale...
Postaje ljudsko bice i zaljubljuje se u prica,bori se sa crvenim bikom... Itd...
Jel taj jednorog u stvari devojka, a na kraju kad se bori sa bikom ima neka vatra, a ona se saplice o neko kamenje.... :roll: :roll:
Ako jeste, pa ja sam taj film obozavala... :wink:
bas je tuzan kraj :cry:
 
bleach:
Sasha85:
Pa,ne secam se da je bas sve plavo... :?
Prica o onom jednorogu koji je ostao sam u sumi(jedini) i krenuo je da trazi ostale...
Postaje ljudsko bice i zaljubljuje se u prica,bori se sa crvenim bikom... Itd...
Jel taj jednorog u stvari devojka, a na kraju kad se bori sa bikom ima neka vatra, a ona se saplice o neko kamenje.... :roll: :roll:
Ako jeste, pa ja sam taj film obozavala... :wink:
bas je tuzan kraj :cry:

da, da... ona se opet pretvara u jednoroga i oslobadja ostale iz mora... Ona ostaje jedini jednorog koji ima osecanja... Zasto uvek prave tako tuzne crtace za malu decu, nije mi jasno sta time zele da postignu?... Mislim, ja sve to pamtim i dan danas...
 
Keeper:
Sasha85:
Kako bese... Secas se prstema.. Pomracenje sunca.... Kad je to pocelo,ona se popela na neki presto... Neka energija je bila oko nje... I ona je nestala... Stopila se sa prirodom... Postala je invisible... Oni su plakali sto vise nece biti sa njima..
Jeste tuzno... :(

da ....... :cry:
s.r.a.nj.e ....... sto su morali nama deci da prikazuju te tuzne krajeve? grrrrrrrrr ......

a setio sam se onog crtanog - TRITON :lol:
heheh. to mi je bio omniljeni. ali isto tuzan

Da,bas.. Gledali smo samo tuzne crtane... :(
Ne secam se nesto Tirotona... :?
Je l' se secas mozda Evoska? A ako se secas je l' znas mozda kako se to pise?
 
Alexandra9:
bleach:
Sasha85:
Pa,ne secam se da je bas sve plavo... :?
Prica o onom jednorogu koji je ostao sam u sumi(jedini) i krenuo je da trazi ostale...
Postaje ljudsko bice i zaljubljuje se u prica,bori se sa crvenim bikom... Itd...
Jel taj jednorog u stvari devojka, a na kraju kad se bori sa bikom ima neka vatra, a ona se saplice o neko kamenje.... :roll: :roll:
Ako jeste, pa ja sam taj film obozavala... :wink:
bas je tuzan kraj :cry:

da, da... ona se opet pretvara u jednoroga i oslobadja ostale iz mora... Ona ostaje jedini jednorog koji ima osecanja... Zasto uvek prave tako tuzne crtace za malu decu, nije mi jasno sta time zele da postignu?... Mislim, ja sve to pamtim i dan danas...

Bas to... :wink:
Kako da ne pamtim kad je crveni bik ubio princa Lira... :( Bas su bezobrazni... :?
Steta samo sto ne mogu da ga nabavim na divx-u (nadam se da neko nece videti ovo)...
 
Alexandra9:
Sasha85:
Alexandra9:
Da, niko to ne zna... Da li si proverila za ono Ewoxy?...

Jesam... Nema nista od toga... :(

E ne mogu da verujem... Da li se mozda secas ko je izdao album za slicice? Imala sam negde taj album... Mozda tako nadjes...

Nemam... Ne mogu da se setim da li sam u opste sakupljala te slicice...
Ma,samo da mi radi video,imam snimljenu neku epizodu... Mogla bih mozda tako da nadjem... :?
 

Back
Top