Quantcast

samo za starije od 26

M

Musko

Gost
Da li nekad u punom sexualnom zanosu,Vas dodatno pali da govorite uvredljive reci patneru (npr.ku^vo...svi su te tu^ali..i sl.)

P.S.1.Ovo je cisto pitanje iz sexa a ne iz ljubavi, ako mozete da prskocite izraze voljena osoba i sl.)
P.S.2.Ako imate potrebu a povodom ove teme da upucujete uvrede i kritike autor-samo napred,meni mozete sve da kazete.

G

gostcha

Gost
NE,NEVIDIM UOPSTE ''CARI'' U TOME!
VISE BI MI PRIJALO DA MI TEPA:KAKO MI JE LEPA GUZA,KAKO SAM USKA,DIVNA KOZA,LJUBAVI ITD.ITD.. :lol: MOJE LICNO MISLJENJE JE,DA OSOBE KOJE VOLE TAKAV NACIN IZRAZAVANJA NISU ''CISTI'' SA SOBOM,I DA IM JE U SUSTINI PODSVESNA ZELJA,DA BUDU BAS SA TAKVOM OSOBOM

M

Musko

Gost
Hvala ti GOSTCHA na iskrenom odgovoru.Tvoje razmisljanje me je potsetilo na 4 razred srednje skole,cas Srpskog,kada smo obradjivali Geteovog "Faust"-a.Pitao me profesor:Zasto se u Faustu,kao i u mnogim drugim knjizevnim delima intelektualci vezuju za prostituke?
Ja nisam intelektualac,a nikad nisam ni bio sa prostitukom jer me uopste ne uzbudjuje sex sa nekim ko se folira u sexu (mada mogu da razumem neke moje prijatelje koji su bili,njima lepo,prostitukama lep novac,svi zadovoljni).Samo sam par puta kada sam bio sa nekim devojkama (koje su normalne), u zanosu,me palilo da to izgovorim,ali naravno nisam smeo.

P

Princessa

Gost
Volim saputanja na uvo, volim kad mi kazu po nesto "bezobrazno", ali ne bas toliko. Slazem se sa Goscom oko toga. Cak i ja pazim na recnik, pa je najjaca rec koju sam rekla je *bacu! :oops: Eto jos me je sad sramota!

N

nesvrstani

Gost
Nisam imao prilike za tako nesto ali naj frend mi bas skoro rece da ga u zadnje vreme to strasno pali, naravno nije se ustrucavao da oproba i tu varijantu, pa s obzirom da veoma cesto menja partnerke kaze da se i devojkama to narocito svidja, i jos sto pogrdnije stvari govori to se igra vise zahuktava.
eto

Gost
Lord of Chaos:
Pa ja licno to ne radim, ali kada bi bila istina (to da je rava i da je sa svima), verovatno bih, ako bih uopste zavrsio u krevetu sa takvom osobom (sto je jako malo moguce)....
Nema to veze kakva je ovde je rec o cistom sexu,ja da kada mi dodju zute minute volim bre da ih masakriram od kite,usput to je isto kao kada ti kazu karaj me konjino konjska kito i tako to huh ajde da se ne unosim :wink:

Hmmmmmmmmm

Zainteresovan član
Poruka
167
Anonymous:
Lord of Chaos:
Pa ja licno to ne radim, ali kada bi bila istina (to da je rava i da je sa svima), verovatno bih, ako bih uopste zavrsio u krevetu sa takvom osobom (sto je jako malo moguce)....
Nema to veze kakva je ovde je rec o cistom sexu,ja da kada mi dodju zute minute volim bre da ih masakriram od kite,usput to je isto kao kada ti kazu karaj me konjino konjska kito i tako to huh ajde da se ne unosim :wink:
inace to sam bio ja.

Lord of Chaos

Aktivan član
Poruka
1.598
Hmmmmmmmmm:
Anonymous:
Lord of Chaos:
inace to sam bio ja.

Ok, kontam, ali mene vredjanje partnerke na taj nacin ne pali. Sad ces ti reci da to nije vredjanje, ali me ne mozes ubediti u tako nesto, neka granica mora da postoji....

pcelica

Primećen član
Poruka
589
Lord of Chaos:
Hmmmmmmmmm:
Anonymous:
Lord of Chaos:
inace to sam bio ja.

Ok, kontam, ali mene vredjanje partnerke na taj nacin ne pali. Sad ces ti reci da to nije vredjanje, ali me ne mozes ubediti u tako nesto, neka granica mora da postoji....

tap,tap, tap spontani aplauz za lorda.
normalno da je to vredjanje i ruzno je.
mislim da te osobe imaju neki problem u glavi , kakav to ne znam i ne zanima me.
licno ako bi mi se desilo tako nesto , ne daj boze, lose bi se zavrsilo.

medena

Zainteresovan član
Poruka
227
Musko:
Hvala ti GOSTCHA na iskrenom odgovoru.Tvoje razmisljanje me je potsetilo na 4 razred srednje skole,cas Srpskog,kada smo obradjivali Geteovog "Faust"-a.Pitao me profesor:Zasto se u Faustu,kao i u mnogim drugim knjizevnim delima intelektualci vezuju za prostituke?
Ja nisam intelektualac,a nikad nisam ni bio sa prostitukom jer me uopste ne uzbudjuje sex sa nekim ko se folira u sexu (mada mogu da razumem neke moje prijatelje koji su bili,njima lepo,prostitukama lep novac,svi zadovoljni).Samo sam par puta kada sam bio sa nekim devojkama (koje su normalne), u zanosu,me palilo da to izgovorim,ali naravno nisam smeo.

Zanimljivo ti je ovo pitanje, a jos bolje poredjenje sa vezivanjem intelektualaca za prostitutke....Moram da priznam da sam se i sama to pitala dok sam citala te knjige...ili zasto volim bas ovo ili ono, a ne nesto drugo...Najbolje je kada prestanes da se pitas...jer si pronasao partnera sa kojim ne moras to da se pitas...jer gledate na mnoge stvari isto...Ali to ne ide bas lako i vise je pitanje srece nego pameti, na zalost :lol:
E sad po meni , normalno je da nisi smeo tako nesto da izgovoris i nikako ti ne preporucujem da to tek tako uradis, jer ce se lose zavrsiti po vasu vezu, voleo ti nju ili ne, nije bitno. Pretpostavljam da je u pitanju da te to jednostavno pali, a ne znas zasto i plasis se da ce devojka biti sokirana, a ne da je tako nesto stvarno istina, pa da zato zelis da kazes. To znaci da treba da pricate o tome nekom neobaveznom prilikom...a zatim ako se ona slaze, napravite takvu situaciju u kojoj ce sve to da bude vasa i samo vasa "igra" (normalno seksualna :lol: )...Recimo, ona jeste "devojka se ulice" koju si pokupio za jedno vece...ili druga varijanta...ti gost u ekskluzivnom hotelu, a ona francuska sobarica :lol: :lol: U tom slucaju ovo moze da funkcionise, a da se ona ne oseca ugrozeno. Ako se i ona slaze...A sledeci put probate nesto sto ona strasno zeli, a nije smela nikom da kaze... 8). I ne pitate se mnogo, zasto bas to...
Verovatno se mnoge devojke nece sloziti sa mnom, ali ja bih mogla da tako nesto probam, naravno samo sa jednom odredjenom osobom... :wink: :wink: :wink:

M

Musko

Gost
Medena ,ti ne samo da si medena nego i ...al da te ne hvalim,znas i sama

Hvala ti za ideju za "igru",primenicu je..cim bude prilike.

Intelektualci se vezuju za prostituke,jer su izgubili veru u ljubav(zato i jesu intelektualci jer sumnjaju u sve pa i u ljubav)

Definicija ljubavi VUDI ALENA je:
Bio jedan covek koji se sexualno uzbudjivao da hoda cetvoronoske,a da mu zena jase na ledjima.Placao je prostituke,one su ga jahale,vristale i cikale,a u sebi se pitale,kakav je ovo idiot,sta ja uopste radim na njegovim ledjima.Jednog dana upoznao je zenu koja je obozavala da jase muskarcu na ledjima.To je bila ljubav do kraja zivota

M

Musko

Gost
leiasw:
Godine nemaju veze sa iskustvom. Moja sestra je starija od mene i ima bas tih 26 god., a (hvala Bogu) nikad nece imati iskustvo kakvo ja imam u nekim (citaj svim) stvarima

O.K. leiasw,ali probaj da zamislis kakvo ces iskustvo(u svemu) imati za 10 god? A ako za 10 god nesteknes nikakvo novo iskustvo ili ne naucis nove stvari,onda si ih dzabe zivela? Isto vazi i za bane-25.Zato ,mislite svojom glavom a postujte misljenje starijih.

medena

Zainteresovan član
Poruka
227
Musko:
Medena ,ti ne samo da si medena nego i ...al da te ne hvalim,znas i sama

Hvala ti za ideju za "igru",primenicu je..cim bude prilike.

Intelektualci se vezuju za prostituke,jer su izgubili veru u ljubav(zato i jesu intelektualci jer sumnjaju u sve pa i u ljubav)

Definicija ljubavi VUDI ALENA je:
Bio jedan covek koji se sexualno uzbudjivao da hoda cetvoronoske,a da mu zena jase na ledjima.Placao je prostituke,one su ga jahale,vristale i cikale,a u sebi se pitale,kakav je ovo idiot,sta ja uopste radim na njegovim ledjima.Jednog dana upoznao je zenu koja je obozavala da jase muskarcu na ledjima.To je bila ljubav do kraja zivota

A kad primenis neku od mojih ideja, nemoj budes sebican, podeli je sa svima nama, mislim ispricaj nam tu pricicu... :P .
Verovatno su intelektualci oni koji sumnjaju u sve, a najvise u ljubav, nego se sad pitam zasto sam potrosila tolike godine na skolovanje, kad sam od rodjenja ne-intelektualna, naime i posle svega i dalje verujem u ljubav :) . A zamisli, imam preko 26 godina! :D I sve nesto cekam da prestanem da verujem, ali to nikako da dodje :lol:
A ovo za Vudi Alena, nisam znala, dobra definicija (seksualne) ljubavi i sasvim lici na njega 8)
Nego ja imam i jedan predlog. Donekle razumem zasto si ti postavio temu sa napomenom "samo za starije..", medjutim i oni koji imaju misljenje da iskustvo nije povezano sa godinama i da ga neki nikad ne steknu takodje su u pravu. Da se ne bi izgubio smisao teme, i pretvorilo u raspravu koja je (starosna) granica za sticanje iskustva, zasto je to bas 26 god., a ne na primer, itd, itd... jednostavno preskocimo to, ko ima sta da kaze, neka se javi, bez obzira na godine. Slazes se?

Gost
Imao sam priliku da vidim taj momenat u zivotu jedne krave. .Nazalost bik je bio suvise miran i nije hteo da je opali pa je deda neumoljivo govorio pogrdne reci nebili mu se misko potpalio.Ali nista neke zene pa i neke zivotinje nepadaju na takva sranja.

Q

quatro

Gost
Musko:

Prijatelju, iskreno ili izbij takve ideje iz glave ili ipak probaj sa prostitutkom. Ja sam ih imao slicnih i kad mi se ucinilo da bi mozda moglo da se nesto proba, umalo nisam dobio tiganjem po glavi. :( Mada mozda ti budes bolje srece, ko zna.

Milojko Vasic

Ističe se
Poruka
2.525
Musko:
Da li nekad u punom sexualnom zanosu,Vas dodatno pali da govorite uvredljive reci patneru (npr.ku^vo...svi su te tu^ali..i sl.)

Evo sta se meni, nesrecnku desilo :
Nisam to praktikovao i nije mi padao na pamet, sve dok jedna devojka to od mene nije trazila. Naravno, voleo sam je i tesko mi je bilo da pocnem. Ali, ona se nije predavala, uvek je to trazila i ja se polako, polako naucio i ,ono, nije bilo lose. Zapravo, bicu iskren, prilicno me je palilo, i posle nekog vremena sam bio vec iskusan u tome. :)

Ali avaj. Nevolje tek slede. Kako rece nas Vuk Karadzic: "Lako je nauciti ali je muka oduciti".
Elem, iz nekih sasvim drugih razloga ja raskinem sa tom devojkom, i kad sam poceo da se zabavljam sa drugom, a ja nesrecnik, u krevetu nastavim sa 'onim' recima ! Mozes zamisliti iznenadjenje i hladan tus ! Uzas. Mislim nije me nogirala odmah, ali mi je jasno dala do znanja da ne zeli vredjanja, da nije qrva, i da to tako ne moze ! Odmah je pmislila da sam agresivan, frik i sve sto ide uz to.

Miki Z

Početnik
Poruka
6

P.S.1.Ovo je cisto pitanje iz sexa a ne iz ljubavi, ako mozete da prskocite izraze voljena osoba i sl.)
P.S.2.Ako imate potrebu a povodom ove teme da upucujete uvrede i kritike autor-samo napred,meni mozete sve da kazete.

Pa ako se jos povrh svega( uvredljivih reci) i osecate kao *****- necete se ni najmanje uvrediti...:) ...
Pa ima li iceg lepseg nego da nekome budete privatna ku..etina? :)) I da samo on zna kolika ste ku..va u stvari..?

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.