DeeLite
Zaslužan član
- Poruka
- 143.074
...možda sam mogo da metnem naslov "lonely rider", al gotovo sad...
...jeli...svi vi samci, ili koji ste trenutno solo...šta kad vam dosadi desnica, pa pređete na levicu pa i ona dosadi...šta onda...?
...jeli...svi vi samci, ili koji ste trenutno solo...šta kad vam dosadi desnica, pa pređete na levicu pa i ona dosadi...šta onda...?




))))


e jesam glumpav