samo za solo forumere...

...jeli...svi vi samci, ili koji ste trenutno solo...šta kad vam dosadi desnica, pa pređete na levicu pa i ona dosadi...šta onda...? :sad2:
iskren da budem, nije mi još ni desnica dosadila
naprotiv iznova me iznenađuje i svaki put kao da je prrrrvi :zaljubljena:
Desnica ne mož da dokurrči,Di,samo ustaj na Desnu nogu,koristi Desnu ruku pa će i tebi da svane
Sedimo na desnici dok ne utrne, pa onda bude k`o tuđa!
Samo desnica, levom n'umem :rumenko:
Zato mi je desna nabildovana i plašim se da zamahnem njom :rumenko:
 

Back
Top