Samo za one koji vole Savu Milosevica!!!

J

JEKA

Gost
Svi koji imaju nameru da vredjaju naseg najboljeg fudbalera,mog Savu,neka ovde uopste ne ostavljaju poruke!Ovaj forum je namenjen samo za negove obozavatelje,koji su , poput mene u stanju i zivot da daju za Milosevica!Svi vi koji volite Savu , saljite ovde poruke.Ja imam CELU Savinu biografiju,mnogo postera,slika,intervjua.Takodje molim one koji imaju nesto o njemu da se jave, jer ja imam mnogo postera drugih sportista pa se mozemo menjati.NARODE,SALJITE PORUKE!!! :D 8) :roll: :wink: :D
 
kompakt:
I ja isto imam postere i slike SAVE. Na svakoj je DRVO. HA HA HA HA HA HA HA HA AHA
Vidi se da ste neke glupe klinke a o fudbalu nemate pojma zato PALJBA.
EJ,DEBILU GLUPI,ti si ocigledno nepismen!!!Ovaj forum je samo za one KOJI VOLE SAVU,a ako mislis da ces svojim vredjanjem da me nerviras-varas se!!!Ja znam koliko moj SAVO vredi,a ti si samo ljubomoran,jer ne mozes da budes kao on!!!Sta ces-JEDAN JE SAVO MILOSEVIC!!!
 
ODRED 45:
kompakt:
I ja isto imam postere i slike SAVE. Na svakoj je DRVO. HA HA HA HA HA HA HA HA AHA
Vidi se da ste neke glupe klinke a o fudbalu nemate pojma zato PALJBA.
E,klosarcino ti da imas pojma o fudbalu igrao bi ga negde a ne bi ovde sa devojkama pravio pametan a klup si ku...rac!!1
TAKO JE,BRAVO!! KONACNO NEKO KO UME DA RAZMISLJA,DOSTA MI JE VISE OVIH BUDALA!!! :P :P :P
 
BOSKOVIC:
sunrise:
e devojcice ajde na jedan ubrzani manekenski kurs pa onda u lov....... mozda ga navatate...hihih.. /me cita statistiku 99% fudbalera se zeni manekenkama...hm....... aje da vidimo dal' ce neka da me povuce za jezik... :?: :!:
JEL SI TO NEKI ZOMBI VAMPIR?MORA DA TI JE SAVA SKINUO RIBU CIM SI TOLIKO PRSO...
MA ODAKLE NJEMU RIBA ON SE JOS DRUZI SA DESANKOM SAKIC...
 
sunrise:
NEVENA S ja sam iznenadjena tvojim ubrzanim kursom manekena... polozila si s' obzirom da si pet puta ponovila isto... hihihi PLAVUSICE MANEKENKICE....HAHAHAHAHAHAHAHA
iskreno mislila sam da cete nesto pametnije da odgovorite, ali ... posto ste mi i pol promasili sa vama nema razgovora..... eh plavushiche....hihihihi... znala sam...... /me uzima da cita novine .... a svim plavusicama puno srece u lovu...MAH MAH... 8)
lol
AJDE SEVAJ,TRAVESTITU...PUSTI DEVOJKE NA MIRU...
 

Back
Top