Samo za muske

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.445
Ljudi jeste vi primetili da na ovom forumu (a verovatno i sire) ima jako puno zena koje misle, ako su vam "dale" malo mufa (******) sumnjive kvalitete, da za uzvrat im muskarci moraju stvarati brda i doline?

Jel to ljubav? Bar one tako tvrde.

To nije ljubav vec interes.

Slazem se, ali ae im to reci.

Tako sam jednom razgovarao sa jednom starom kujom. U stilu kako za muskarca nije lose da napravi predbracni ugovor, a ona mene pita "a di je tu ljubav". I onda ja njoj kazem, a kad vi dajete picu zato da bi nesto ostvarile "di je tu ljubav". Ona ima blizu 50, prosla je pun ****** toga u zivotu i nije mi mogla dati odgovor, samo me gledala ko zbunjena kokos. E tu sam vidio, da sa povrsnom manipulacijom muskog talibana je lako izmanipulirati. Jer muski puse jeftine fore kod zena.

Slazem se, ali ae im to reci.

Tako sam jednom razgovarao sa jednom starom kujom. U stilu kako za muskarca nije lose da napravi predbracni ugovor, a ona mene pita "a di je tu ljubav". I onda ja njoj kazem, a kad vi dajete picu zato da bi nesto ostvarile "di je tu ljubav". Ona ima blizu 50, prosla je pun ****** toga u zivotu i nije mi mogla dati odgovor, samo me gledala ko zbunjena kokos. E tu sam vidio, da sa povrsnom manipulacijom muskog talibana je lako izmanipulirati. Jer muski puse jeftine fore kod zena.

Ne svi. A dok je ovaca bice i sisanja.
Ma sve ti je to postalo neka vrsta trgovine ;)

Ne svi. A dok je ovaca bice i sisanja.
Ma sve ti je to postalo neka vrsta trgovine ;)

A je. Sve je to pozoriste.

Ma meni to stima, ali gle zasto onda mene pljuju kad ja trgujem? Ona trazi interes od muskarca, ja trazim da je zguzim ko kravu i sta je tu lose. Ona trguje, ja trgujem. Ali ne moja trgovina je losa i nema ljubavi, a njena je puna ljubavi i ima odlicne i ljubazne kasirke.

A je. Sve je to pozoriste.

Ma meni to stima, ali gle zasto onda mene pljuju kad ja trgujem? Ona trazi interes od muskarca, ja trazim da je zguzim ko kravu i sta je tu lose. Ona trguje, ja trgujem. Ali ne moja trgovina je losa i nema ljubavi, a njena je puna ljubavi i ima odlicne i ljubazne kasirke.

E pa mozda se zaljube, a tu vec trgovine nema :lol:

pravi odgovor....ti Sinnke ko da si Milan Tarot...

A ne trebas tu biti tarot. Samo malo razmislis, tebi ako se torba neku, neces je ostaviti za iduci mesec, nego ces gledati da je sto pre zguzis ko kravu. Ako ti se jede pita od jabuka, isto ces gledati da to bude u tom momentu, ali ako ti se nesto ne jede bas, onda i moze ostati za iduci mesec ili nikad, sto cesto i bude tako.

Nego mi muski smo drugaciji i tako ispadnemo posteniji. Nas kad nasa zenska ne jebbe dva posto mi je odjebbemo (sto je logicno, koji ce nam ******), ali zene ne, jer su one "princeze" i stalno im treba potvrda da su princeze. A ta potvrda im treba, jer su svesne da nisu princeze, to je to vecito hranjenje sujete. A ustvari su obicne krave kojima treba dobar ****** da ih istorba. Ako je svesna da je krava, onda ce i traziti samo ****** i eto ti torbas na prvom sastanku, ali ako nije svesna da je krava, nego misli da je princeza, onda ce traziti nekog ko ce joj to potvrdjivati, ali taj sto potvrdjuje svejedno nece torbati, jer ona vec ima tkvog koji je torba, samo sto joj ne potvrdjuje da je princeza. Simple ko pasulj.:)

Једноставна је ствар, имаш пун џеп пара, БМВ, фирму, итд итд, и сви те воле, имаш девојака око себе двеста, сви те готиве, главни си баја, сви те зову на пића, на блеју, пропадне ти све, и одједном сви изгубе твој број у исто време око тебе евентуално двоје људи и то из дана кад си био клинац другари... Реална слика данашњице. А за брак се гледа колики ти је стан, где је мсм локација, шта возиш итд итд, нико не гледа какав си човек, то тек на крају.

Једноставна је ствар, имаш пун џеп пара, БМВ, фирму, итд итд, и сви те воле, имаш девојака око себе двеста, сви те готиве, главни си баја, сви те зову на пића, на блеју, пропадне ти све, и одједном сви изгубе твој број у исто време око тебе евентуално двоје људи и то из дана кад си био клинац другари... Реална слика данашњице. А за брак се гледа колики ти је стан, где је мсм локација, шта возиш итд итд, нико не гледа какав си човек, то тек на крају.
To se dešava kod mene, samo ja nisam to imao pa izgubio već nemam, a neki moji bivši prijatelji(uspeo sam da ih se kotarišem) to imaju i sve su oko njih baš kako si opisao. Danas će sve da urade samo radi para i slave. Dobro je Milić V. rekao u VB nekoj profuknjači sa granda: ti si željna slave i para, zato ćeš uraditi sve pred kamerom da bi postala slavna.
Tako i ove današnje, popušiće njemu i još petorici njegovih drugara samo da bi imala krpice i još neka čuda-muda...
Tako se raspadnu do 30-e i onda ganjaju finije momke, jer ovi salete mlađe pičhke, a oni jadnici većinom nasednu.
Znam par cura, sad imaju 20god, nema šta nisu radile, ceo grad ih zna, sad samo šetaju, niko ih neće. Ali one imaju DG krpice, naočare za sunce neke do 00...

Ženske su veliki matrijalisti, samo na € misle. Šetate vas dvoje, parkira se neki baja sa BMW ili Mečkom, više vole mečku, onako malo izdefinisan, vidi se da je pun ko brod, slučajno pogleda tvoju curu. Ona ako je to videla, 100% je pomislila da bi mogla da ga smota, to je odmah prevara momka. Zato ja više ne ganjam ženke, već čekam da ona mene saleti. Mnogo su me iznevrile do sad ili sam imao baš tu sreću da nalećem na kujetine...

Sve u svemu, strašno loše po nas.
Dok imaš para svi te vole, čim nemaš niko si i ništa. Dva drugara se vratila iz inostranstva sa kešom. Jedan se ne javlja, a drugi je zvao, išli smo na pivo i siti se ispričali. Ide na more, a čim se vrati idemo na cirkanje i provod- Akobogda. O curama ne bih smeo ni da pričam šta bi one uradile...
Njima treba drug da ide u šoping sa njima koji će iskreno reći da li joj je lepo dupe u nekim pantalonama ili ne- tj pederčina.
Treba im odličan ***** da ih prca kad ih zasvrbi, a da nemaju nikakvu obavezu prema njemu.
Treba im čovek koji će da finansira sve njene hirove da takodje da nemaju nikakvu obavezu prema njemu.
Tako današnje zamišlaju savršen BRAK(to je njima savršen brak) ili život---- sebične i samo misle na sebe.

Па у праву си, мсм нису буквално све такве, али веееееееелика већина..

Исто тако слушам две другарице причају о удаји, и сад једна треба да пређе код дечка и прича овој какви су услови, и ова када је чула све је заебала и коментар је био ''ладно ћеш из толиког стана да идеш у онај његов, немаш где да се окренеш'' , ја остао у шоку. Имам још много примера тих шокова али не бих о томе.

Nije problem kad traze nesto za uzvrat.
Problem je kad traze nesto unapred.

Po meni ne bi trebale da dobiju nista za uzvrat. Jer je seks uzajamna aktivnost u kojoj i one ucestvuju. Dakle, one nama picku a mi njima ***** i gotovo, ne vidim razlog da bi im ista dalje davao.

Ljudi jeste vi primetili da na ovom forumu (a verovatno i sire) ima jako puno zena koje misle, ako su vam "dale" malo mufa (******) sumnjive kvalitete, da za uzvrat im muskarci moraju stvarati brda i doline?

Jel to ljubav? Bar one tako tvrde.

Ne samo to, ja sam primetio da nemaju ni iste vagine a navike su im iste.
Nekoj usko, nekoj široko, nekoj ulaz ide malo nakrivo... negde moraš rukama da sklanjaš... neće da se ovlaži... živ se izlomim...

A ona sve to ignoriše i samo čeka momenat kad će početi da mi lista spisak želja...
Ne pita dal sam zadovoljan uslugom?!

Back