Samo za emotivno iskusne-upomoc!!!

  • Začetnik teme Obozavam je
  • Datum pokretanja
Obozavam je:
Treba mi savet kako da zainteresujem tu devojku za mene;svaki savet bi mi dobro dosao jer je sitaucija krajnje neobicna.
Dopadala mi se izvesna devojka u srednjoj skoli.Svi znate koliko su one tada zainteresovane za svoje vrsnjake,odnosno drugare iz razreda.Ja sam se bas bas primio na nju,ali ona je bas tad imala decka,a i non-stop (ovo je najgore od svega)mi je govorila "Ti si mi isti moj mladji brat"-uzas,katastrofa.Nismo mi nikad bili neki extra drugari,jedino sto sam je svake godine zvao za rodjendan.Posle srednje skole,nismo se nesto druzili posebno,ali posto imamo zajednicke prijatelje,vidjao sam je povremeno.
Jedno vece,sasvim neocekivano,skupio sam hrabrost,i rekao sam joj sta osecam prema njoj.Naravno,u startu me je odbila,rekavsi da sam joj drug,tralala,da sam nezreo,tralala,itd.Naravno,prestali smo da se druzimo.
Posle 5 godina,na moj rodjendan,zvoni telefon.Neko mi cestita rodjendan.Ne znam ko je.Pojma nemam.Nepoznat zenski glas.Predstavlja se.Ona je.U mojoj glavi,stomaku,zbrka,panika.Ne mogu da verujem.A nikad me pre nije nazvala telefonom.Odakle joj broj?Kako je znala da mi je rodjendan?Naravno ja je sa odusevljenjem zovem na rodjendan i ona dolazi,izgleda nikad bolje,za mene nikad privlacnije.Ne moram da pominjem da ostalo drustvo koje je tu zna da se palim na nju.Caskamo,sve super,dogovaramo se da izadjemo.Mi izadjemo,ja cvetam,provodimo se bajno,smejemo se,zezamo se,sve odlicno-odjedanput mokra krpa po glavi : ona hoce da budemo drugari.Raspad sistema.Resetovao sam se.Kako da budem drugar sa devojkom u koju sam zaljubljen?Ja joj sve lepo objasnim,ali ona kaze-drugari.Izasli smo 3 puta u roku od dve nedelje.Kaze da sam joj interesantan i sve super,ali da mene ne vidi kao nekoga sa kim se muva.Katastrofa.Znam da joj nedostajem,rekla mi je to.Prestali smo da se druzimo,ali pitam se,sta pametno da uradim,ne znam ni sam vise,mnogo mi se svidja.Kada smo se rastajali,rekla je da ima osecaj kao da raskida sa nekim.Bas mi nedostaje.Obozavam je.Bas je komlikovano.Ako neko ima nesto pametan savet,neka mi kaze.Hvala unapred.
veruj mi tvoja je.samo strpljivo ne bi se ona tek tako pojavila posle toliko vremena.nju je sramota.siguran sam 100%zenski stosovi,ne padaj na njene reci.
 

Back
Top