Samo za Delije!!!

ma da strasno...ma da je i Partizan te godine igrao Kup Sampiona i on bi osvojio..strasno

Nego vi meni objasnite Kad ce te vi nas da pobedite u fudbalu...?

(STVARNO JE GLUPO OTVORITI TEMU DA BI SE PO KO ZNA KOJI PUT PREPUCAVALI OKO ZVEZDE I P.)
 
Ne moramo da vas pobedimo,boli me bre za taj derbi za te poraze necu da se nerviram kad vas pobedimo reci cete "pa morali ste jednom" tako da mi to nije draz,tog dana cu stati i gledati kako kukate i zapomazete...bre plako sam ko zena 2 dana posle Artmedije od trada sam oguglao ne zanimaju me porazi,samo vas da gledam tako slatke...i Zeki da vidim ledja...
 
Ovo je stvarno smesno. :lol:
Jedan smesni usrani grobar dodje ovde i proziva Zvezdu za Evropu. :lol:
Sto kaze narod " Vidi trn u tudjem oku,a ne vidi balvan u svom"
POsto je doticni izjavio da je dva dana plakao posle Petrzalke...ja mislim da je trebao,ne da place...nego da izvrsi samoubistvo. O Tikvi da i ne govorim...trebali su svi kolektivno na stadionu da izvrse ritulano samoubistvo. :lol: Shabani!
Fadilj Vokri predsednik FS Kosova! To su vashi ex igraci!
 
Ma Delije necemo da nasedamo na prozivke glupih grobara..Oni ce crknuti od ljubomore i zavisti jednog dana,jer smo mi bili prvaci Evrope a oni se brukaju u Evropi svake godine. PS.Sinu Partizanu srecan polazak u prvi razred zeli mama Slavija,tata Dinamo,brat Rapid i sestra Tikva i neka ima sve petice u skoli:):)
 

Back
Top