Samo verujte...

Neprilagođena

Leptirica
Banovan
Poruka
95.554

Život nas spaja sa različitim ljudima.
Neki samo prođu kroz naš život, a neki ostaju za sva vremena.
Te ljude ne biramo zato što sa njima imamo o čemu da razgovaramo,
već zato što u njima postoji nešto što dopire do naše duše i za te ljude se vredi truditi i boriti.
Ako vaše vibracije nisu na istoj talasnoj dužini vaša veza neće imati nikakvu budućnost.

da-li-vam-je-vas-partner-ujedno-i-najbolji-drug.jpg



Kakva je svrha prilagođavati se partneru koji vam ne dozvoljava da budete svoji
i zašto biti sa nekim ko vas ograničava ?
Vaš partner bi trebao da bude pre svega vaš najbolji prijatelj i vaš ljubavnik/ca.


da-li-vam-je-vas-partner-ujedno-i-najbolji-drug.jpg


Svako zaslužuje da bude voljen i da bude cenjen baš zbog onoga kakav je.
Svako zaslužuje partnera kome će vaša sreća biti važna.
Svako zaslužuje partnera koji će vam pokazati šta znači biti istinski voljen,
nekoga ko će se radovati sa vama i ostati uz vas i u najtežim trenucima.


Tek kada upoznate nekoga takvog shvatićete šta znači biti blizak sa nekim.
Tek tada ćete čuti melodiju koju stvaraju vaša srca koja kucaju kao jedno.
Samo verujte....
 

Život nas spaja sa različitim ljudima.
Neki samo prođu kroz naš život, a neki ostaju za sva vremena.
Te ljude ne biramo zato što sa njima imamo o čemu da razgovaramo,
već zato što u njima postoji nešto što dopire do naše duše i za te ljude se vredi truditi i boriti.
Ako vaše vibracije nisu na istoj talasnoj dužini vaša veza neće imati nikakvu budućnost.

da-li-vam-je-vas-partner-ujedno-i-najbolji-drug.jpg



Kakva je svrha prilagođavati se partneru koji vam ne dozvoljava da budete svoji
i zašto biti sa nekim ko vas ograničava ?
Vaš partner bi trebao da bude pre svega vaš najbolji prijatelj i vaš ljubavnik/ca.


da-li-vam-je-vas-partner-ujedno-i-najbolji-drug.jpg


Svako zaslužuje da bude voljen i da bude cenjen baš zbog onoga kakav je.
Svako zaslužuje partnera kome će vaša sreća biti važna.
Svako zaslužuje partnera koji će vam pokazati šta znači biti istinski voljen,
nekoga ko će se radovati sa vama i ostati uz vas i u najtežim trenucima.


Tek kada upoznate nekoga takvog shvatićete šta znači biti blizak sa nekim.
Tek tada ćete čuti melodiju koju stvaraju vaša srca koja kucaju kao jedno.
Samo verujte....

Hm… verujem- ne verujem! :lol:
 
Pa ima onih koji to nikada nisu doživeli. Sad pitanje je zašto nisu.
Možda nikada nisu bili spremni da se otvore do kraja
Možda kalkulišu
A možda stvarno neko nije imao priliku da upozna, no u to malo verujem. Pre će biti neki bag.

Poenta je podudaranje frekvencija, emitovanja i prijema. Bilo koji deo da je manjkav u tom procesu, nema rezonancije.
 


:(

MOGUĆA NEŽELJENA DEJSTVA



Kao i svi lekovi i Klometol može imati neželjena dejstva.

Svi lekovi mogu izazvati alergijske reakcije, mada su teške alergijske reakcije veoma retke. Bilo kakvo iznenadno zviždanje, teškoće sa disanjem, oticanje oko očiju, lica ili usana, osip ili svrab (posebno ako zahvata celo telo) trebalo bi odmah prijaviti lekaru.

Retko pacijenti mogu razviti neuroleptički maligni sindrom (visoka temperatura, krutost mišića, pospanost,

ponekad gubitak svesti). U tom slučaju je neophodan hitan prijem u bolnicu radi lečenja.
 
:(

MOGUĆA NEŽELJENA DEJSTVA



Kao i svi lekovi i Klometol može imati neželjena dejstva.

Svi lekovi mogu izazvati alergijske reakcije, mada su teške alergijske reakcije veoma retke. Bilo kakvo iznenadno zviždanje, teškoće sa disanjem, oticanje oko očiju, lica ili usana, osip ili svrab (posebno ako zahvata celo telo) trebalo bi odmah prijaviti lekaru.

Retko pacijenti mogu razviti neuroleptički maligni sindrom (visoka temperatura, krutost mišića, pospanost,

ponekad gubitak svesti). U tom slučaju je neophodan hitan prijem u bolnicu radi lečenja.
izdržaćeš..
 
Razgovori mogu da približe i one koji nisu bliski..Dešava se.
Deljenje zajedničkog prostora i vremena može izazvati približavanje duša. Uviđanja da su bliski. No moje iskustvo kaže da ukoliko nema bliskosti vrlo brzo, neće ga nikad ni biti. Sve drugo su drndanja, insistiranja, natezanja i nikada kod mene nisu uspela. Od samog starta posle par dana žive interakcije ili čak samo jednog, sve mi je moglo biti jasno.

Nego, ne treba tražiti opravdanja, ukoliko ne osećamo da je osoba otvorena i iskrena ako sam ja to, ako je to meni važno, ne vredi. Osetim da me ne razume, taj osećaj je validan. Osetim da me želi oblikovati, znači treba mu prilika, ne ja. Itd. Svaki prvi osećaj sad uvažavam posle ovog iskustva i ne nadam se ikakvoj promeni. Proba se par puta, ništa ostaje ništa.
 
Deljenje zajedničkog prostora i vremena može izazvati približavanje duša. Uviđanja da su bliski. No moje iskustvo kaže da ukoliko nema bliskosti vrlo brzo, neće ga nikad ni biti. Sve drugo su drndanja, insistiranja, natezanja i nikada kod mene nisu uspela. Od samog starta posle par dana žive interakcije ili čak samo jednog, sve mi je moglo biti jasno.

Nego, ne treba tražiti opravdanja, ukoliko ne osećamo da je osoba otvorena i iskrena ako sam ja to, ako je to meni važno, ne vredi. Osetim da me ne razume, taj osećaj je validan. Osetim da me želi oblikovati, znači treba mu prilika, ne ja. Itd. Svaki prvi osećaj sad uvažavam posle ovog iskustva i ne nadam se ikakvoj promeni. Proba se par puta, ništa ostaje ništa.
Ne, bliskost je osnova.
Na njoj dalje idu i razgovori.
Lično i ne umem razgovarati sa osobom koja mi nije bliska.
To nisu razgovori , ne bihh ih tako nazvala.

Ali ako postoje neki problemi ili "kočnice" -razgovor i te kako ume da pomogne..
Reči su bitne ..ali ako su iskrene.
Koliko i "dela"..moje mišljenje.
 
Razgovor je jako važan.
Osobe mogu imati mnogo zajedničkih tema i sličnih stavova,pa opet ne ostvariti veću bliskost.
S druge strane,mogu delovati u početku dosta različite,da bi vremenom otkrile da su bliske i ne toliko različite da to stvara smetnje. Otvoreni razgovori,deljenje iskrenog mišljenja,razumevanje drugog i uvažavanje njegove različitosti - to je najvažnije. Ljudi nekada uviđaju neke svoje stavove kao možda pogrešne upravo kroz ljubav i uvažavanje partnera koji je drugačiji.
Kako kaže Dalaj Lama, bezuslovna ljubav je ljubav bez prosuđivanja. Prihvataš nekoga onakvog kakav jeste,ne pokušavaš da ga promeniš .
Različiti karakteri mogu zapravo lepo da se dopunjavaju, da uče jedno od drugog jer jedno drugom daju drugu vizuru. I tako zajedno "rastu".
 
Pa ima onih koji to nikada nisu doživeli. Sad pitanje je zašto nisu.
Možda nikada nisu bili spremni da se otvore do kraja
Možda kalkulišu
A možda stvarno neko nije imao priliku da upozna, no u to malo verujem. Pre će biti neki bag.

Poenta je podudaranje frekvencija, emitovanja i prijema. Bilo koji deo da je manjkav u tom procesu, nema rezonancije.
rezonujmo zajedno :zcepanje: :zaljubljena:
 

Back
Top