(SAMO)UBISTVO VOJNIKA?!!?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

srbija024

Aktivan član
Poruka
1.169
]Svedoci smo da je Ratko Mladic boravio u Srbiji;misljenja sam da je do pre 5,6 godina u vreme Kostunicine vlade boravio u raznim vojnim objektima i da je cuvan od strane vojnog vrha. Sta mislite da li postoji mogucnost da su oni momci koji su se navodno ubili,a prema stranim vestacenjima bili ubijeni,da li je to zbog toga sto su videli nesto ili otkrili (mislim na ratka mladica) u vojnim objektima i da li takav covek moze da se naziva za "nacionalnog heroja"?
 
]Svedoci smo da je Ratko Mladic boravio u Srbiji;misljenja sam da je do pre 5,6 godina u vreme Kostunicine vlade boravio u raznim vojnim objektima i da je cuvan od strane vojnog vrha. Sta mislite da li postoji mogucnost da su oni momci koji su se navodno ubili,a prema stranim vestacenjima bili ubijeni,da li je to zbog toga sto su videli nesto ili otkrili (mislim na ratka mladica) u vojnim objektima i da li takav covek moze da se naziva za "nacionalnog heroja"?

Naravno da su ubijeni zato što su ga videli i zbog toga bih pohapsila sve starešine vojnog objekta zajedno s Koštunicom i generalima. Mamicu im ološku, ubili decu da bi skrivali ovu matoru olupinu.
 
jadno da jadnije ne moze biti


izbeglice su glasale za Milosevica, pa je zato opstajao( jeste da nisu imale pravo glasa, ali ko gleda detalje)
vojnici ubijeni zato sto su videli R. Mladica, nikako zato sto je sin nekog poznatog oficira svercovao/ krao - uvek se u srbiji ginulo od lokalne mafije

na b92 u nekoj emisiji pre x god lik je spominjao kako je na splavu video xy osobu, upitao zvanicnike pored sebe da li je to xy, a odgovor je glasio: ne, on nije ovde, ti nista ne vidis
 
]Svedoci smo da je Ratko Mladic boravio u Srbiji;misljenja sam da je do pre 5,6 godina u vreme Kostunicine vlade boravio u raznim vojnim objektima i da je cuvan od strane vojnog vrha. Sta mislite da li postoji mogucnost da su oni momci koji su se navodno ubili,a prema stranim vestacenjima bili ubijeni,da li je to zbog toga sto su videli nesto ili otkrili (mislim na ratka mladica) u vojnim objektima i da li takav covek moze da se naziva za "nacionalnog heroja"?


Vojnike u Topcideru su ubili pripadnici jedinice SAS koji su lovili Mladica za novac!
Englezi su uhapsili i Tolimira i jos neke manje poznate srpske oficire!
 
Naravno da su ubijeni zato što su ga videli i zbog toga bih pohapsila sve starešine vojnog objekta zajedno s Koštunicom i generalima. Mamicu im ološku, ubili decu da bi skrivali ovu matoru olupinu.

А пред којим то судом је доказано да су војници убијени зато што су видели генерала Младића ? И ко је доказао да се генерал Младић крио у објекту у којем су војници трагично настрадали ? Колико ми је познато то је постулат хашких истражитеља који није доказан.Наравно постоји могућност да се та претпоставка у судском поступку покаже као тачна,али да сачекамо епилог тог процеса ако уопште буде покренут па тек онда да судимо.
 
А пред којим то судом је доказано да су војници убијени зато што су видели генерала Младића ? И ко је доказао да се генерал Младић крио у објекту у којем су војници трагично настрадали ? Колико ми је познато то је постулат хашких истражитеља који није доказан.Наравно постоји могућност да се та претпоставка у судском поступку покаже као тачна,али да сачекамо епилог тог процеса ако уопште буде покренут па тек онда да судимо.

ja nisam napisao da je to bilo tako vec kao pretpostavku ali vrlo mogucu.nekoliko dana posle smene sefa BIA posle pada Kostunicine vlade,par dana posle uhapsen je Karadzic,to me upucuje na saradnju vojnog vrha i optuzenika.
 
]Svedoci smo da je Ratko Mladic boravio u Srbiji;misljenja sam da je do pre 5,6 godina u vreme Kostunicine vlade boravio u raznim vojnim objektima i da je cuvan od strane vojnog vrha. Sta mislite da li postoji mogucnost da su oni momci koji su se navodno ubili,a prema stranim vestacenjima bili ubijeni,da li je to zbog toga sto su videli nesto ili otkrili (mislim na ratka mladica) u vojnim objektima i da li takav covek moze da se naziva za "nacionalnog heroja"?

одјеб* !!!!!!!!!!!!
 
ja nisam napisao da je to bilo tako vec kao pretpostavku ali vrlo mogucu.nekoliko dana posle smene sefa BIA posle pada Kostunicine vlade,par dana posle uhapsen je Karadzic,to me upucuje na saradnju vojnog vrha i optuzenika.

Па свака претпоставка је релативна тако да свака дискусија која се базира на њој не води ничему нити има икакву сврху осим да наведе учеснике дискусије да пусте машти на вољу и сами пројектују догађаје и износе хипотезе онако како им одговара.
 
Па свака претпоставка је релативна тако да свака дискусија која се базира на њој не води ничему нити има икакву сврху осим да наведе учеснике дискусије да пусте машти на вољу и сами пројектују догађаје и износе хипотезе онако како им одговара.

ali je cinjenica da su vojnici mrtvi,zasto!?
 
]Svedoci smo da je Ratko Mladic boravio u Srbiji;misljenja sam da je do pre 5,6 godina u vreme Kostunicine vlade boravio u raznim vojnim objektima i da je cuvan od strane vojnog vrha. Sta mislite da li postoji mogucnost da su oni momci koji su se navodno ubili,a prema stranim vestacenjima bili ubijeni,da li je to zbog toga sto su videli nesto ili otkrili (mislim na ratka mladica) u vojnim objektima i da li takav covek moze da se naziva za "nacionalnog heroja"?

Decko, ja licno, a ni svi Krajisnici nemamo razloga da volimo Mladica,
ali te vojnike su ubili pripadnici MI 16, jer su ih vidjeli!!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top