Samo u Vučićevoj državi može neko biti osuđen 40 godina za ubistvo bez materijalnih dokaza

Ма крив је он 100% и изгледа сумњиво,јесте му видели очи?
'нако гледају само људи који нешто крију...
За сваки случај треба га стрпати у тамницу
Није први а вероватно ни последњи...

Ех,кад се сетим како је то некад било уређено у покојној сфрј...
Ако посумњају или те неко друкне одма'те ухапсе,окриве и оптуже...а онда те лемају 24 сата дневно док не признаш,признаћеш сигурно јер ''на крају сви признају''
И потпуно легитимно те осуде,па шта 'оћеш - признао си
А признање је највећи доказ против тебе...
Признавали људи и што јесте и што није. (''признао бих брате шта год траже само да не тучу више'')

Тако оног мог несрећног колегу из С.Митровице осудише 79-е за убиство.Признао је наравно...седам година касније откривено да ипак није он убица,уфаћен прави убица због другог дела а под батинама је признао и оно што га нису ни питали...

Овог из Митровице налемају поново -''КАКО си смео да признаш кад ниси ти убио??''

Итд.

Право и правда су стрељани 45-е године,од тад не постоје на овим просторима...
 
Jel dobio mučenik bar neku Odštetu? Da, u Titovo doba su te prvo tukli pa ispitivali. Često se i danas priziva ta metoda.

Јесте добио неку лову али му је живот ипак био уништен,породица се распала,напустила га жена,пропао му посао...како је сам изјавио тих ''7 година пакла не може ништа да надокнади'' (осуђивало се тада на затвор,строги затвор и робију...а тамо је био пакао)...
 

TO JE BIO ZLOČIN IZ STRASTI Dijana Hrkalović o navodima da je Jelena Marjanović ubijena jer je bila U VEZI SA POLITIČAREM​

Dijana Hrkalović, bivša državna sekretarka, gostujući u emisiji „Ćirilica“ otkrila je svoja saznanja o ubistvu pevačice Jelene Marjanović za koje je nedavno, prvostepenom presudom osuđen njen suprug Zoran na 40 godina zatvora.

https://www.blic.rs/vesti/hronika/t...=push&utm_campaign=2022-07-25-TO-JE-BIO-ZLOIN

Diksi se vraća u MUP.

@jos_1_5ak

@Cosmopolite
 
Poslednja izmena:

TO JE BIO ZLOČIN IZ STRASTI Dijana Hrkalović o navodima da je Jelena Marjanović ubijena jer je bila U VEZI SA POLITIČAREM​

Dijana Hrkalović, bivša državna sekretarka, gostujući u emisiji „Ćirilica“ otkrila je svoja saznanja o ubistvu pevačice Jelene Marjanović za koje je nedavno, prvostepenom presudom osuđen njen suprug Zoran na 40 godina zatvora.

https://www.blic.rs/vesti/hronika/t...=push&utm_campaign=2022-07-25-TO-JE-BIO-ZLOIN

Diksi se vraća u MUP.

@jos_1_5ak

@Cosmopolite
nWJk9kpTURBXy9lMDJjMTYyZWVjNzNjNGJhYWE2NWU5M2FlNzlkMzJlYi5qcGeRkwLNAf4AgaEwBQ





Oh kakav cvetic nezni. :heart:


Nisam gledao "Cirilicu" jer nit nesto gledam tu emisiju a i bio sam na basketu, znas mrezice na kosevima se nece same od sebe iscepati. (za nas streetballere nema odmora cak ni po ovoj vrucini) ;)

Mada znas i ona se glupira malo, tu se vuce po toj tres televiziji i tim emisijama umesto da ja i ona lepo leskarimo zagrljeni sa glavom na grudima i izukrstanim nogama, uzivamo, razmenjujemo neznosti, klopamo vocnu salatu i sladoled, cirkamo hladne cedjene sokove sa djumbirom i grickamo sarene gumene medvedice. ; )

Inace sto se mene tice moze i ona nadamnom malo da izvrsi zlocin iz strasti, obecavam da se necu ljutiti ;) , ono malo ona da mi pokaze gde zeka pije vodicu i kako je to kad nema mame i tate da te brane :)


Inace ma kakav bre mup, mislim samo ona neka se vrati na instagram prvo i neka opet bude dostupna za bilo kakvu komunikaciju a lako cemo mi za mup.;)
 
Petak u publici haha.

Eh pa nije to "Maksovizija" pa da sedim u publici, mislim sta jel mozda i Maricu stizu vesti sa teleksa ? :)

"Cirilica" mu dodje nesto kao nadreality iliti reality gde se prica o reality-ju. : D

Mada kapiram da nije ni moglo da se udje, ono trazila se karta vise i svi su se otimali da udju unutra da vide tu dusicu, taj cvetic nezni i da cuju taj slatki glasic, jedino sam mozda kod tapkarosa mogao da probam ali i kod njih tesko da bi nasao. ;)
 
nWJk9kpTURBXy9lMDJjMTYyZWVjNzNjNGJhYWE2NWU5M2FlNzlkMzJlYi5qcGeRkwLNAf4AgaEwBQ





Oh kakav cvetic nezni. :heart:


Nisam gledao "Cirilicu" jer nit nesto gledam tu emisiju a i bio sam na basketu, znas mrezice na kosevima se nece same od sebe iscepati. (za nas streetballere nema odmora cak ni po ovoj vrucini) ;)

Mada znas i ona se glupira malo, tu se vuce po toj tres televiziji i tim emisijama umesto da ja i ona lepo leskarimo zagrljeni sa glavom na grudima i izukrstanim nogama, uzivamo, razmenjujemo neznosti, klopamo vocnu salatu i sladoled, cirkamo hladne cedjene sokove sa djumbirom i grickamo sarene gumene medvedice. ; )

Inace sto se mene tice moze i ona nadamnom malo da izvrsi zlocin iz strasti, obecavam da se necu ljutiti ;) , ono malo ona da mi pokaze gde zeka pije vodicu i kako je to kad nema mame i tate da te brane :)


Inace ma kakav bre mup, mislim samo ona neka se vrati na instagram prvo i neka opet bude dostupna za bilo kakvu komunikaciju a lako cemo mi za mup.;)
Aaa cvetic znao da je ipak postojala veza sa tajkunom politicarem ,jos sam vise ubedjen da Marjanovic nije kriv .
Zato je tajkuncic nedodirljiv ,ta zona ne sme da se cacka ...vazno je Marjanovica strpati u zatvor na 40 godina .
 
@DarkMoon @Cosmopolite

Iskreno sto se tice slucaja Jelene Marjanovic Bog da joj dusu prosti zaista nit sam nesto posebno patio taj slucaj, nit sam ucestvovao u istrazi, nit imam neke informacije, nit znam dovoljno o tome da bi bilo sta mogao da kazem ili da tvrdim, zaista ne znam da li ju je muz zaista ubio ili je nevino optuzen, ono sve je moguce , zaista ne znam.

Inace sto se tice Diksi ja sam lepo rekao da neki bas debelo precenjuju njen uticaj , mislim ona dusica je tu u principu samo jedan sitni partijski aparatcik i sad ako neko i stiti tog tajkuna ili Babica ili ne da da se resi slucaj "Jovanjica" to sigurno nije ona vec o tome odlucuje neko ko je znatno iznad nje i ona se tu nije pitala nista, mislim sve i da je htela ili mozda pokusala da stvari istera na cistinu i da raskrinka neke stvari realno pojeo bi je mrak i verovatno bi prosla i znatno gore nego je prosla, a mislim da je i njoj jasno da sut protiv rogatog ne moze i da ona sama protiv drzavnog aparata i sistema ne moze (zato i prica to sto prica i trudi se da sto vise ide niz dlaku rezimu i Vucicu koji je na kraju krajeva realno i zaduzio i to onako ljudski) , pa sad da li mozemo da joj zamerimo sto ne znam nije rekla ovo ili ono ili raskrinkala ovog ili onog, realno ne mozemo, mislim lako je sad reci ona je ovakva, onakva, korumpirana, poltron i sluga rezima, itd ali ti nisi taj koji posle mora da se osvrce na ulici, da ne spava nocu, da ocekuje afere, medijski linc, javno blacenje i sramocenje, zatvor, itd.
 
@DarkMoon @Cosmopolite

Iskreno sto se tice slucaja Jelene Marjanovic Bog da joj dusu prosti zaista nit sam nesto posebno patio taj slucaj, nit sam ucestvovao u istrazi, nit imam neke informacije, nit znam dovoljno o tome da bi bilo sta mogao da kazem ili da tvrdim, zaista ne znam da li ju je muz zaista ubio ili je nevino optuzen, ono sve je moguce , zaista ne znam.

Inace sto se tice Diksi ja sam lepo rekao da neki bas debelo precenjuju njen uticaj , mislim ona dusica je tu u principu samo jedan sitni partijski aparatcik i sad ako neko i stiti tog tajkuna ili Babica ili ne da da se resi slucaj "Jovanjica" to sigurno nije ona vec o tome odlucuje neko ko je znatno iznad nje i ona se tu nije pitala nista, mislim sve i da je htela ili mozda pokusala da stvari istera na cistinu i da raskrinka neke stvari realno pojeo bi je mrak i verovatno bi prosla i znatno gore nego je prosla, a mislim da je i njoj jasno da sut protiv rogatog ne moze i da ona sama protiv drzavnog aparata i sistema ne moze (zato i prica to sto prica i trudi se da sto vise ide niz dlaku rezimu i Vucicu koji je na kraju krajeva realno i zaduzio i to onako ljudski) , pa sad da li mozemo da joj zamerimo sto ne znam nije rekla ovo ili ono ili raskrinkala ovog ili onog, realno ne mozemo, mislim lako je sad reci ona je ovakva, onakva, korumpirana, poltron i sluga rezima, itd ali ti nisi taj koji posle mora da se osvrce na ulici, da ne spava nocu, da ocekuje afere, medijski linc, javno blacenje i sramocenje, zatvor, itd.
Naravno da ona ne odlucuje ,umesto da bude u zatvoru gde joj je i mesto sada je pustili da spinuje ,u tome je poenta.
Po sistemu ajde ti malo pricaj u nasu korist ,opravdaj pa neces da zaglavis robiju , a sto su napravili totalni fail ne samo u slucaju Marjanovic ....to nije ni vazno ,vazno je da svoje guzice cupaju.
Marjanovic je zrtveni jarac ovde ,kolateralna steta ....
 
Poslednja izmena:
Jer ako njega ne okrive i ne strpaju u zatvor ,onda bi automatski priznali da su u svemu podbacili i morali bi debelu odstetu da plate ,naravno ne iz svojih dzepova ,nego nase pare ,od naroda ....i ne samo odstetu,nego bi morali da snose mnogo vece posledice ....mada koje posledice ,u ovoj drzavi radi sta ko hoce ,onomad totalni raspad EPS-a ...Grcic kao smenjen ,ustvari samo se presaltovao na drugoj funkciji...kakvu je posledicu snosila Mihajlovic ...nikakvu !?
 
Pa pazi to da li je njen muz zrtveni jarac to ni ti ne mozes da znas, mislim kako mozes da znas i da si siguran tako, sta jel si ucevstvovao u istrazi ?

Inace to je potpuno tacno da njima trebaju poltroni i ulizice i da nazalost jeste sve tako kako jeste ali opet ona je tu bila samo mali srafic u citavom jednom postrojenju i ne bi ni bilo u redu sad da se sva kola slome na njoj i da sad ona posluzi kao primer i kao zrtveni jarac, a to sto se slihta Vucicu i spinuje po Hepiju opet samo pokusava da se nekako iscupa iz nezavidne situacije i ono objektivno ne mozes da je krivis zbog toga.
 
Pa pazi to da li je njen muz zrtveni jarac to ni ti ne mozes da znas, mislim kako mozes da znas i da si siguran tako, sta jel si ucevstvovao u istrazi ?

Inace to je potpuno tacno da njima trebaju poltroni i ulizice i da nazalost jeste sve tako kako jeste ali opet ona je tu bila samo mali srafic u citavom jednom postrojenju i ne bi ni bilo u redu sad da se sva kola slome na njoj i da sad ona posluzi kao primer i kao zrtveni jarac, a to sto se slihta Vucicu i spinuje po Hepiju opet samo pokusava da se nekako iscupa iz nezavidne situacije i ono objektivno ne mozes da je krivis zbog toga.
Nisam ucestvovao u istrazi to je moje misljenje i intuicija ...kao sto oni mogu nekoga da optuzuju a cak iako sami kazu da nisu ucestvovali direktno u slucaju a imaju odredjena saznanja koja nisu ispitana do kraja ,barem javno .,tako i ja mogu da kazem da on nije kriv.
Ja nju ne zalim uopste ,ko sa djavolom tikve sadi o glavu mu se obije.
U tome je poenta ljudi koji su direktno radili na slucaju ,gde su oni ?
Gde su njihove izjave ?
 
Kod nas treba da se menja kompletan sudski sistem ,sve sudije ,tuzioce treba raspustiti prvo ,pa posle menjati sistem iz korena.
A onda kada se raspuste sudije i ostalo ,formirati komisiju koja ce da ispita sta su te sudije radile ,kakve su presude donosile i da li je to sve bilo regularno i zakonski.U Bugarskoj ili Rumuniji bese ,ministarka pravde je privela na 1000 korumpiranih politicara kojima se sudilo zbog korupcije ...
У Србији, један судија заврши око 40-50 предмета месечно у просеку, а судија има око 2000.То је око 100 000 предмета месечно, а годишње око милион.

Не постоји комисија која би могла прегледати милионе предмета у неком догледном периоду, сем ако та комисија не би бројала неколико хиљада чланова и ако би сваки члан комисије био у рангу судије, што је немогуће.

Рад судија контролишу другостепени судови(30 -так виших, 4 апелациона, 1 привредни апелациони и 1 прекршајни апелациони )и Врховни касациони суд, и у тој контроли учествује стотине судија.

Тај разуђени систем контроле тешко може заменити нека комисија.
 
Porota se bavi pretezno da li je lice kojem se sudi krivo ili nevino ,ali porota sastavljena od casnih gradjana ide za najteze slucajeve ,znaci ne uvek ...tako da u normalnom sudskom sistemu ,Marjanovicu ne bi bilo sudjeno na ovaj lakrdijaski nacin nego bi upravo narod ucestvovao ....
Није ово лакрдијашки начин, него се овако суди у већем делу света.Англосаксонски систем се примењује само у САД, УК, Аустралији, Канади и није се показао успешнијим него овај европски континентални систем.Холивуд је у САД и они су преко кинематографије и телевизије глорификовали свој судски систем.

"Народ" не жели да учествује на суђењима, "народ" би учествовао само на оним суђењима која су медијски атрактивна, а 99,9% суђења их не занима.
 

Back
Top