strawbbery_city Iskusan Poruka 6.580 27.05.2011. u 01:48 - Samo sto niste #1 usli u EU...kakva glupa nacija...strasno............
picololeone Legenda Banovan Poruka 51.779 27.05.2011. u 02:13 - Samo sto niste #4 Ma izgurace Tadic "na misice" taj status jesenas, ali samo to i nista vise.
Grof Vronski Legenda Poruka 60.495 27.05.2011. u 02:31 - Samo sto niste #5 Sumnjam..... Guziće ga još ! Oni njega,a on nas.