"Samo pet minuta"

Какво чекање?
Да се спремимо?
Да изађемо из продавнице?
Да завршимо разговор?

IMG_20240528_192313.jpg

Neozbiljni ste :/
Jedna od prvih stvari koje sam se odrekla dobrovoljno od kako sam u braku a sve radi reda i mira u kuci je - kasnjenje. Bacila sam se na preciznost. Shvatila sam, a i iz prethodnih veza, da je to donekle bilo i izivljavanje i nepostovanje necijeg vremena.
Znaci sta god radila nije problem koliko mi vremena za to treba, jedino se od mene trazi precizno vreme, da bi taj neko umesto da ceka radio nesto drugo.

Mene malo nervira to sa čekanjem. Evo na primer, kad su deca mala, dok sve opeglam, obučem, preznojim se sto puta, pa pod tuš, pa dok sredim kosu jedan se uprasio, ajde opet, pa malo šminke, drugi se polio, ajde sad njega, šminka se otopila... I onda ja kasnim.
A sad, ustanem sat ranije od svih, dok opeglam, sredim šta treba, spremim se, opet ja zadnja.

Mene malo nervira to sa čekanjem. Evo na primer, kad su deca mala, dok sve opeglam, obučem, preznojim se sto puta, pa pod tuš, pa dok sredim kosu jedan se uprasio, ajde opet, pa malo šminke, drugi se polio, ajde sad njega, šminka se otopila... I onda ja kasnim.
A sad, ustanem sat ranije od svih, dok opeglam, sredim šta treba, spremim se, opet ja zadnja.
Ti peglas???

Back