Samo, molim te, nemoj da se središ

malopre sam jela tartufe prvi put u životu, sve što imam a kažem je da meni ono miriše na guzzicu

tačnije, na onaj potez guzzica-međunožje, perineum valjda

mislim da je baš to šmek koji neki traže za prvi dejt!!!

tako da vam svima od srca preporučujem tartufe. ja ih svakako više nikad neću jesti, tako da biće više za vas ☺️

Prica mi juce neka Ruskinja, na Tinderu bila match s nasim tipom. Prvo sto ga je pitala je visina, posto je to njoj STVAR. Tip je slagao i kad se pojavio bezmalo bio nizi od nje.

Muski i centimetri, name a more iconic duo.

E da si ti ziv i zdrav ali te Ruskinje uglavnom zanima lova a ne santimentri (pogotovo te namontirane sto kao malo bolje izgledaju), recimo kad negde preko vidis neke matore budzovane ili neku gerijatriju punu para kako setaju neke mlade zgodne, svetlokose i namontirane ribe ono u velikoj vecini slucajeva to su uglavnom neke Ruskinje, Ukrajinke ili iz tog nekog podneblja.
Naime nesto malko iskustva sto sam imao sa njima nisu bas bila pozitivna, onako dosta su hladne i proracunate i na vezu/brak gledaju pre svega iz pragmaticnog ugla a ne emotivnog i u principu ni ne zanima ih da budu sa nekim ili da se udaju za nekog cisto iz ljubavi i ne zanima ih previse dal si ti visok, atletski gradjen, dal si sladak, drag, simpatican, zabavan, dal imas ukusa, dal si nacitan, dal slusas dobru muziku il sta ja znam, bas relativno skoro na netu me startovala neka Ruskinja (dal iz Moskve ili Sankt Peterburga ne secam se vise) i tako krenemo mi malo da caskamo, delovala je onako "zagrejano" medjutim cim je skapirala da nisam neki "bumbar" nit nesto situiran i finansijski u nekoj bas sjajnoj situaciji ono momentalno me iskulirala i blokirala tamo.
Takodje secam se jednom pre skoro 10-ak godina kada sam izasao sa jednom Ruskinjom koja je bila ovde vec nekoliko meseci i nesto malo i natucala srpski ali vise smo na engleskom komunicirali i kako smo seli maltene odma krenula da me ispituje cime se bavim, koliko zaradjujem, dal imam auto, dal imam ovo, dal imam ono, onako bas odvratno i iritantno, pritom me skoro nije pitala ni jedno licno pitanje (ocigledno je nije ni zanimalo) na sta sam je ja vec onako malo revoltiran i vec pomalo ljut pitao, kao izvini sta si ti ovde neka finansijska inspekcija, sudski vestak pa si dosla da mi popisujes imovinu, ono nisam bas nacisto jel ti trazis poslovnog partnera ili sta, jel ovo sad licni ili poslovni sastanak...........i nista valjda videla je i ona da nisam iz tog filma, da nije naisla na zeljenu reakciju i da ce se tesko od mene sad nesto materijalno ovajditi i ono razisli smo se ubrzo i nismo se vise ni culi ni videli.
Ono uzas, cak i ove nase sponzoruse koje su ono jeza, pa opet gledaju to onako malo diskretnije i lukavije da predstave i malo da glumataju kao nisu u tom fazonu dok kod ovih nema ni to vec odma ono daj, bez obzira kakvog takta, maltene samo sto se ne pojave da pistoljem i carapom preko glave.

Sad ja verujem da nisu sve takve i da medju njima isto ima da se probere onih sto valjaju i sto imaju zdrav rezon ali generalno cujem i od nekih druguh ljudi da je to tamo kod njih vrlo uobicajno (da cak postoje "skole" i kursevi koje devojke pohadjaju gde ih doslovno uce i obucavaju kako da upecaju nekog bumbara i kako da se bogato udaju) i da je u tom nekom moralnom i duhovnom smislu situacija jos i dosta gora nego kod nas.

Poslednja izmena:
—–-—▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒
—–-▒███████████▒
—▒████▒▒▒▒▒▒▒███▒
-▒████▒▒▒▒▒▒▒▒▒███▒……………….▒▒▒▒▒▒
-▒███▒▒▒▒▒███▒▒▒███▒…………..▒██████▒
-▒███▒▒▒▒██████▒▒███▒……….▒██▒▒▒▒██▒
—▒███▒▒▒███████▒▒██▒…….▒███▒▒█▒▒██▒
—–▒███▒▒████████▒██▒…▒███▒▒███▒▒██▒
——–▒██▒▒██████████▒▒███▒▒████▒▒██▒
———▒██▒▒██████████████▒████▒▒██▒
———-▒██▒▒█████████████████▒▒██▒
————▒██▒▒██████████████▒▒██▒
————–▒██▒▒████████████▒▒██▒
—————-▒██▒▒██████████▒▒██▒
—————–▒██▒▒████████▒▒██▒
——————-▒██▒▒██████▒▒██▒
———————▒██▒▒████▒▒██▒
———————-▒██▒▒███▒▒█▒
————————▒██▒▒█▒▒█▒
————————-▒██▒▒▒█▒
—————————▒██▒█▒
—————————♥♥♥♥♥♥
—————————-♥♥♥♥♥
——————————♥♥♥
—————————-—♥♥
———————————♥

@letnjekiše vodim te ođe na Prvi dejt. :per::heart2:

1700579235234.png

1700579262798.png

morala bih nešto brzo da odnesem tetki trodone
Inače većina ljudi u Srbiji naročito 40+ i ne zna ni za šta drugo... Naročito u unutrašnjosti i ruralnijim delovima
A splavovi sa narodnjacima su im vrhunac vrhova, ali ove kafanice su klasika...

Ja sam na primer za izlaske gde se igra uz muziku uvek voleo rokericu.
Ove seljačke kafanice su mi uvek bile bljuc. A gomila pa i mlađih koje poznajem tu stalno ide.:roll:

Inače Pobedonoscev je postavio na Kvadratima link ka članku Gardijana o čarima srpske kafane.:lol:

https://www.theguardian.com/travel/...ables-welcome-to-belgrades-kafana-pub-culture

Karirani stolnjaci, oznojeno pivo iz flase, pecenje i ziva muzika, pik hedonizma.
Imam ja ortake sa sela kojima je glavni provod u životru seljačka šatra sa pečenim prasetom na ražnju.
Znači Guča i ludila, šund muzika sa lošim ozvučenjem i kolce.

Ne ponižavam ničiji provod, ali realno not my style.
Ja sam ti više za neku rokericu. Znači ako ćemo da plešemo rok klubovi u Beogradu.
NOT praseće pečenje već može neka pljeskavica sa lukom ili burek nakon provoda...

1700580913678.png

Back