Samo, molim te, nemoj da se središ

Paula

black cat
Moderator
Poruka
31.644
Trebalo je sa nekim da se nađem, imali smo online prepisku, koja je u nekim momentima bila hot. Ali pre prvog viđanja, dobila sam ovakvu poruku na vajber.

Šta mislite o tome, da li za prvi sastanak treba extra da se namestimo, tj sredimo, ili namontiramo, ili je ova molba korisna, dobra, ok?


p.s. molim one koji bi da me savetuju šta da uradim :D (kao i obično) da uzmu u obzir da to nije sad, tj prošlo davno vreme je u pitanju :mrgreen:, nego služi temi.
 
Trebalo je sa nekim da se nađem, imali smo online prepisku, koja je u nekim momentima bila hot. Ali pre prvog viđanja, dobila sam ovakvu poruku na vajber.

Šta mislite o tome, da li za prvi sastanak treba extra da se namestimo, tj sredimo, ili namontiramo, ili je ova molba korisna, dobra, ok?

p.s. molim one koji bi da me savetuju šta da uradim :D (kao i obično) da uzmu u obzir da to nije sad, tj prošlo davno vreme je u pitanju :mrgreen:, nego služi temi.
Зависи шта од тог ,,првог састанака'' очекујеш!
 
Trebalo je sa nekim da se nađem, imali smo online prepisku, koja je u nekim momentima bila hot. Ali pre prvog viđanja, dobila sam ovakvu poruku na vajber.

Šta mislite o tome, da li za prvi sastanak treba extra da se namestimo, tj sredimo, ili namontiramo, ili je ova molba korisna, dobra, ok?


p.s. molim one koji bi da me savetuju šta da uradim :D (kao i obično) da uzmu u obzir da to nije sad, tj prošlo davno vreme je u pitanju :mrgreen:, nego služi temi.
Ko god ti je to poslao znaci da je nesiguran u sebe i sa manjkom samopouzdanja u smislu koliko moze parirati tebi sredjenoj, da ne odudara mnogo od tebe, znaci glupost na kvadrat. Da, sam bio na tvom mestu postojale bio dve opcije ili bi to bilo full namontirano ili nikako ne bi otisao.

A, ti napisi jel se ispostavilo kasnije da je ta osoba bila nesigurna i sa nedostatkom samopouzdanja. :D
 
Trebalo je sa nekim da se nađem, imali smo online prepisku, koja je u nekim momentima bila hot. Ali pre prvog viđanja, dobila sam ovakvu poruku na vajber.

Šta mislite o tome, da li za prvi sastanak treba extra da se namestimo, tj sredimo, ili namontiramo, ili je ova molba korisna, dobra, ok?


p.s. molim one koji bi da me savetuju šta da uradim :D (kao i obično) da uzmu u obzir da to nije sad, tj prošlo davno vreme je u pitanju :mrgreen:, nego služi temi.
Obavezno hot, moleraj i sva ostala montiranja,
 
Trebalo je sa nekim da se nađem, imali smo online prepisku, koja je u nekim momentima bila hot. Ali pre prvog viđanja, dobila sam ovakvu poruku na vajber.

Šta mislite o tome, da li za prvi sastanak treba extra da se namestimo, tj sredimo, ili namontiramo, ili je ova molba korisna, dobra, ok?


p.s. molim one koji bi da me savetuju šta da uradim :D (kao i obično) da uzmu u obzir da to nije sad, tj prošlo davno vreme je u pitanju :mrgreen:, nego služi temi.

mislio je da se ne "popravis=sredis" sa unucetom vinjaka - treme radi

:mrgreen:
 
p.s. molim one koji bi da me savetuju šta da uradim :D (kao i obično) da uzmu u obzir da to nije sad, tj prošlo davno vreme je u pitanju :mrgreen:, nego služi temi.
"Sredila" bih se kao za bilo kakav izlazak među ljude, pretežno dnevni.
Šta je toj osobi značila molba sastavljena od tih reči, možemo samo da nagađamo, ali verovatno je bila motivisana nekim pređašnjim iskustvima.
Ako i treba da se sretnemo sa nekim... ne treba ih stavljati u nezavidnu poziciju da ne znaju gde će i šta sa nama, tipa-on u trenerci i patikama, uobičajeno, a mi u Grand izdanju. :zcepanje:
 
Ko god ti je to poslao znaci da je nesiguran u sebe i sa manjkom samopouzdanja u smislu koliko moze parirati tebi sredjenoj, da ne odudara mnogo od tebe, znaci glupost na kvadrat. Da, sam bio na tvom mestu postojale bio dve opcije ili bi to bilo full namontirano ili nikako ne bi otisao.

A, ti napisi jel se ispostavilo kasnije da je ta osoba bila nesigurna i sa nedostatkom samopouzdanja. :D
O toj osobi ne znamo ništa, a i da znamo, ne treba da se svede na podbadanje u pogledu mentalnog sklopa. Za bolji uvid u to kakav je neko, ipak treba sresti i upoznati osobu. Ne može se doneti presuda na osnovu te jedne stvari koju smo pročitali. Svako i treba da istakne šta može da prihvati, a šta ne. I muškarci, i žene!
"Ne prihvatam paradno odevanje.", ok;
Ali, eto, i mene živo zanima kako je priča išla dalje. :)
 
Ej, pa radilo se baš o zgodnom frajeru
samo voli opušteno, dakle došao u starkama, nekim bermudama i majici i nije želeo da dođem u štiklama i slično
A i.. nemam pojima šta još?
Pa... jeste li ostali u kontaktu? :per:
Šalim se, to je već nepristojna mera radoznalosti.
Pretpostavljam da nije tako teško ispoštovati nečiju molbu. Ne treba odmah tražiti u svemu ružno i naopako.
 
Trebalo je sa nekim da se nađem, imali smo online prepisku, koja je u nekim momentima bila hot. Ali pre prvog viđanja, dobila sam ovakvu poruku na vajber.

Šta mislite o tome, da li za prvi sastanak treba extra da se namestimo, tj sredimo, ili namontiramo, ili je ova molba korisna, dobra, ok?

p.s. molim one koji bi da me savetuju šta da uradim :D (kao i obično) da uzmu u obzir da to nije sad, tj prošlo davno vreme je u pitanju :mrgreen:, nego služi temi.
Онда дебело касниш са овом темом.
Штета заиста си могла добити сијасет савјета. 🙂
 
Jes moro bi i on da se picne odelce i palacinka
Pre desetak godina mi je izlazak bio euforična, čak neka ludačka želja da se istaknem nenormalno u masi, kao i grupi drugarica sa kojima sam izlazila, pa i kad mi se niko posebno ne dopada i ne očekuje me nikakav udvarač tamo gde izlazim, a sada bih volela da taj period svog života potpuno izbrišem iz sećanja. Blesavluk, gordost i samoljublje i bezumlje najkraće, ali i trend, često nekog doba nezrelosti i poletljivosti. Birale smo naročito klubove gde ima ogledala na sve strane... da se gledamo i divimo, Boga pitaj čemu-sebi, u masi ljudi, odvojeno potpuno, kao da nismo izašle među druge ljude, kao da smo izašle sa sobom, svaka sa svojom taštinom.
Muškarci imaju problem, tj. nemaju ga uopšte, u prednosti su... koji trend, kakvo pomodarstvo njima ostaje? Muškarac uvek izgleda fantastično u jednobojnoj košulji i bilo kakvim pantalonama.
 

Back
Top