Samo mi retrogradni Merkur može pomoći

Meliot

Veoma poznat
Poruka
13.099
Da li verujete u astrologiju, u horoskop na primer? Da li zaista verujete na ovom svetu postoji 12 tipova ljudi ili 12 sudbina, a ljudi su prebacili broj od 8 milijade? Zašto ljudi troše svoje vreme u ukazuju svoje poverenje nekim vidovnjacima? Evo dok ovo pišem jedan astrologičar priča nešto na Prvoj televiziji, sva sreća imam slušalice u ušima i slušsam muziku pa ne moram da ga slušam.

Da li zaista verujete na ovom svetu postoji 12 tipova ljudi ili 12 sudbina,
Imaju 2 osnovna tipa, pozitivni i negativni (ti negativni su zatvoreniji i mahom teski ljigavci sto se ispoljava po svim osobinama, pogledu, izrazu lica...)
Slicnu tipologiju je uveo Jung kroz podelu na ekstrovertne i introvertne....

Bas sam otvorio jednu temu koja govori o tome da bi svakom negativcu, u slucaju da cesto javno nastupa, trebalo da se zalepi etiketa na celu "potencijalni lazov i smutljivac" kako bi javnost znala s kim ima posla*... naravno mnogima se te cinjenice ne dopadaju narocito etiketiranim...

Sad dalje se ide ka osobinama 4 elementa i konkretni znaci...

*a, evo, mogao bi i ovde na forumu da se vidi znak kao sto je bilo na Bureku :p

Poslednja izmena:
Кад изведеш девојче на први дејт,

обавезно се прича о филмовима, музици и хороскопу.

Ја не могу да причам о хороскопу, а да не поменем ретроградни меркур, ако је у том тренутку ретроградан, или ако треба да буде ретроградан или ако је управо престао да буде ретроградан.

Кад изведеш девојче на први дејт,

обавезно се прича о филмовима, музици и хороскопу.

Ја не могу да причам о хороскопу, а да не поменем ретроградни меркур, ако је у том тренутку ретроградан, или ако треба да буде ретроградан или ако је управо престао да буде ретроградан.
Znači da se slabo razumeš u filmove i muziku, ali moraš nešto da pričaš čisto da bi samo pričao pa pričaš o horoskopu. To ja tako vidim.

Imaju 2 osnovna tipa, pozitivni i negativni (ti negativni su zatvoreniji i mahom teski ljigavci sto se ispoljava po svim osobinama, pogledu, izrazu lica...)

Bas sam otvorio jednu temu koja govori o tome da bi svakom negativcu, u slucaju da cesto javno nastupa, trebalo da se zalepi etiketa na celu "potencijalni lazov" kako bi javnost znala s kim ima posla*... naravno mnogima se te cinjenice ne dopadaju a narocito etiketiranim...

Ti si onaj bese sto muchi macke?

ове три теме нису алтернативне, већ кумулативне.

Дакле, не бираш једну, већ причаш на све три теме.
Ja bih samo rekao da ne verujem u horoskop i te stvari i pričao samo o muzici i filmu na primer. Mada nijedna nije tražila o horoskopu da ragovaramo do sada. To od tebe prvi put čujem.

Bas sam otvorio jednu temu koja govori o tome da bi svakom negativcu, u slucaju da cesto javno nastupa, trebalo da se zalepi etiketa na celu "potencijalni lazov i smutljivac" kako bi javnost znala s kim ima posla*... naravno mnogima se te cinjenice ne dopadaju narocito etiketiranim...

Opet si zaboravio popiti tablete..

Da li verujete u astrologiju, u horoskop na primer? Da li zaista verujete na ovom svetu postoji 12 tipova ljudi ili 12 sudbina, a ljudi su prebacili broj od 8 milijade? Zašto ljudi troše svoje vreme u ukazuju svoje poverenje nekim vidovnjacima? Evo dok ovo pišem jedan astrologičar priča nešto na Prvoj televiziji, sva sreća imam slušalice u ušima i slušsam muziku pa ne moram da ga slušam.
I postavio si to pitanje baš na forumu koji je posvećen Astrologiji?
1693843550525.png

Back