SAMO KO SE STVARNO RAZUME U G.KARTICE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@geniusss
Pa bolje se raspitaj po prodavnicama pa nam lepo izlistaj modele koje nozesh da nabavish.
Sta ti vredi da ti kazem da uzmesh Gainward FX5900 Ultra kad nju tesko da ces naci u Srbiji a milim da se Ultra modeli za 5900 vishe ne proizvode.
P.S. Ako ne verujesh u pricu o ATI-ju i driverima pogledaj http://www.saveateagle.com/at-980-256.html?ovchn=OTHER&ovcpn=Froogle&ovcrn=AT-980_256&ovtac=CMP

u svakom slucaju Gainward (a tu su i MSI i Asus) pravi najbolje modele za GF a za radeon tazi Saphire opet Asus Gigabyte Club3D a moze i ATi.
 
Upropastili smo coveka,ovoliko gluposti i tzv saveta u smo jednoj temi...
Bruka.

Kucaj genije u Google-u lepo modele onih kartica koje te zanimaju recimo "9800 pro test" ili "5900 benchmark",nesto u tom smislu,isprati linkove koje dobijes i lepo natenane iscitaj sta profesionalci kazu.
Ima tusta i tma kvalitetnih sajtova koji su kroz sake propustili te modele koje spominjes pa cak ima i uporednih testova tako da mozes da saznas kakve su kada se suprotstave jedna drugoj.
To ce ti definitivno vise pomoci nego da se zamajavas na Krstarici.

I ne trazi vise pomoc po forumima...corava posla.

Pozdrav
 
father:
Upropastili smo coveka,ovoliko gluposti i tzv saveta u smo jednoj temi...
Bruka.

Kucaj genije u Google-u lepo modele onih kartica koje te zanimaju recimo "9800 pro test" ili "5900 benchmark",nesto u tom smislu,isprati linkove koje dobijes i lepo natenane iscitaj sta profesionalci kazu.
Ima tusta i tma kvalitetnih sajtova koji su kroz sake propustili te modele koje spominjes pa cak ima i uporednih testova tako da mozes da saznas kakve su kada se suprotstave jedna drugoj.
To ce ti definitivno vise pomoci nego da se zamajavas na Krstarici.

I ne trazi vise pomoc po forumima...corava posla.

Pozdrav

ne znam sto,ali cini se da si najpametniji ovde!!! uzecu druga i kupit ebenu g.kartu 9800xt 218bm 256bit...END....i giga ram memorije i to je to!!! hvala svima,posebno tebi!!! cao!!!
 
geniusss:
father:
Upropastili smo coveka,ovoliko gluposti i tzv saveta u smo jednoj temi...
Bruka.

Kucaj genije u Google-u lepo modele onih kartica koje te zanimaju recimo "9800 pro test" ili "5900 benchmark",nesto u tom smislu,isprati linkove koje dobijes i lepo natenane iscitaj sta profesionalci kazu.
Ima tusta i tma kvalitetnih sajtova koji su kroz sake propustili te modele koje spominjes pa cak ima i uporednih testova tako da mozes da saznas kakve su kada se suprotstave jedna drugoj.
To ce ti definitivno vise pomoci nego da se zamajavas na Krstarici.

I ne trazi vise pomoc po forumima...corava posla.

Pozdrav

ne znam sto,ali cini se da si najpametniji ovde!!! uzecu druga i kupit ebenu g.kartu 9800xt 218bm 256bit...END....i giga ram memorije i to je to!!! hvala svima,posebno tebi!!! cao!!! p.s. forum bwe zbuni te odma! svi razlicito!!! cao!!!
Brate i ti iskreno ne znas sta pricas i sta hoces otkud sad 9800xt... Oznake mnogo znace na karticama
 
geniusss:
iskreno ne znam,da znam,ne bi se ebo sa vama na forumu!!! neko gore rece da je XT bolja od PRO!!! ne znam ni ja!!! ajde da vas cujem sada: AGP,do 220eura!!! sad imam toliko para!!! ali cini se da na ovom forumu za jedno 4 godine cu izabrati kartu!!!ali Vi ste jedini izbor,zato dajte par OK predloga,pa da odem od shopa...!!! p.s.10eura preko 220eura moze da prodje!!!
 
geniusss:
iskreno ne znam,da znam,ne bi se ebo sa vama na forumu!!! neko gore rece da je XT bolja od PRO!!! ne znam ni ja!!! ajde da vas cujem sada: AGP,do 220eura!!! sad imam toliko para!!! ali cini se da na ovom forumu za jedno 4 godine cu izabrati kartu!!!ali Vi ste jedini izbor,zato dajte par OK predloga,pa da odem od shopa...!!!
Nvidia 5900 poredjana od najslabije ide:5900zt,5900xt,5900,5900ultra
Ati 9800 poredjan od najslabije ide 9800se,9800,9800pro,9800xt...Sta ti sad od ovoga mozes da uzmes reci i sta ti ljudi nude pa cemo mi da ti kazemo mada mozes i sam da zakljucis sta je najbolje
 
krak:
pa u pravu si (@Kuliraza) ali nisu bas drasticno razlicite ... Milsim na preformanse koje nisu bas puno razlicite izmedju XT i PRO modela ;) (a cena im je bas na "razdaljini"..) .. Naravno napravio je dobar izbor samo me interesuje da li je to onaj HIS-ov model sa DDR II memorijom ili onaj drugi sa DDR I?
To stoji da se high-end modeli mnogo razlikuju po ceni, a malo po performansama, pogotovu na slabijim masinama.
E sad uvek postoji ono za sta vredi dati 50€ vise: "Komsija aj se kladimo da cu da imam bar 200 poena vise u D Marku". :lol:
 

Back
Top