Quantcast

SAMO KO SE STVARNO RAZUME U G.KARTICE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AsSaSs1n

Zainteresovan član
Poruka
280
monte32:
9800 pro Best Buy :!:
I nije mi jasno da neko lupa o losim drajverima kad ih ATI sad izbacuje skoro 2 puta mesecno.Batalite tu pricu :!:

Pa u tome je i poenta !!! Stalo izbacuju nove jer se stalno pojavljuje nesto sto nece da radi sa starim ! Ja imam 9600XT tako da nisam protiv ATi-ja ali da su driver-i losiji od nVidinih je cinjenica i to ce ti svako reci.

Poz

monte32

Primećen član
Poruka
621
AsSaSs1n:
monte32:
9800 pro Best Buy :!:
I nije mi jasno da neko lupa o losim drajverima kad ih ATI sad izbacuje skoro 2 puta mesecno.Batalite tu pricu :!:

Pa u tome je i poenta !!! Stalo izbacuju nove jer se stalno pojavljuje nesto sto nece da radi sa starim ! Ja imam 9600XT tako da nisam protiv ATi-ja ali da su driver-i losiji od nVidinih je cinjenica i to ce ti svako reci.

Poz

Dobra logika. Znaci treba drajveri da izlaze na svakih pola godine!
Sto se tice njihovog kvaliteta Nvidini su bolji, ali se ta razlika neprestano smanjuje. Zato nije nikakav argument da je ATI losiji zbog drajvera.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.