Samo jednom srce voli

Sve povrsne veze su samo to veze, simpatije, prisnost, drugarstvo i zamena za ljubav. Iz tog razloga se stice utisak da ljubav i ne postoji, ako ste preboleli tu jednu pravu i zaboravili je. Ako niste onda ta ljubav izgleda jadna i slaba iako prava i tesko je poverovati da je bila zaista ljubav, pa se negira.
Moze se voleti vise puta u zivotu, ako se prethodna racionalizuje i iz nje izbaci sve sto je bilo iracionalno ( pravo) i covek oslobodi svoju iracionalnost za novi dozivljaj, a nova ljubav ne trpi uticaj stare, pa je sasvim nova i drugacija. ( ako nije povrsna moze da bude bolja jer je iskustvo podrzava. )
 
Nisam. Ne znam Suzuki, potpuno sam originalan lik i nemam potrebu da kroz nekog drugog postojim. I otkočite tog Suzukija da i on/a reče koju, stvarno je više postalo ružno.
Za temu da ne bude spamovanje-moja prava ljubav traje 11 godina. Nemam ljubavi posle te prave... Ali posle ovoliko godina samoće (ne svih 11, jasno, veza je trajala 6 godina) više me ljubav kao takva ne zanima, pa i da se vrati, meni je svejedno. Nemoj ni da se vraća, znam da ne bi... ali ako bi slučajno, ja sam se navikla da budem ovakva tako da-odbij!
Navikla sam da postoji negde tamo neko, i da ne dolazi. Ovako sama sam najbolja.
Sanjala sam da je umro, da je sam... da se oženio... ali baksuz je to, bićemo oboje sami uvek... kako romantično!
 
Nisam. Ne znam Suzuki, potpuno sam originalan lik i nemam potrebu da kroz nekog drugog postojim. I otkočite tog Suzukija da i on/a reče koju, stvarno je više postalo ružno.
Za temu da ne bude spamovanje-moja prava ljubav traje 11 godina. Nemam ljubavi posle te prave... Ali posle ovoliko godina samoće (ne svih 11, jasno, veza je trajala 6 godina) više me ljubav kao takva ne zanima, pa i da se vrati, meni je svejedno. Nemoj ni da se vraća, znam da ne bi... ali ako bi slučajno, ja sam se navikla da budem ovakva tako da-odbij!
Navikla sam da postoji negde tamo neko, i da ne dolazi. Ovako sama sam najbolja.
Sanjala sam da je umro, da je sam... da se oženio... ali baksuz je to, bićemo oboje sami uvek... kako romantično!
Taj suzuki ovde uterao stra u kosti ljudima... razumi ih
Ima i onih kojima fali pa ga vide u svakom ko ovde svrati... ne zameri
 
To nije zaljubljenost, vec igra uma,objasnjeno u psihologiji lepo,covek bira na koji god nacin nedostupne osobe kada nije spreman da se zaista veze ikad ili opet.
Imam doktorat,pitaj sta te zanima :D :mrgreen:
Ne znam,znam samo da ga idalje voli,iako nikada nisu bili zapravo devojka i momak.
Ona verovatno zeli idalje njega,ali ne zeli da prizna.Svaki put kada vidi njegovu sliku,nešto oseti.Dopisivala se sa njim dugo,ali ni to nije pomoglo,nije bio nikad zainteresovan.Uvek je ona bila ta koja se prva javljala,taj momak se njoj nije nikad prvi pustio poruku.
 
Ne znam,znam samo da ga idalje voli,iako nikada nisu bili zapravo devojka i momak.
Ona verovatno zeli idalje njega,ali ne zeli da prizna.Svaki put kada vidi njegovu sliku,nešto oseti.Dopisivala se sa njim dugo,ali ni to nije pomoglo,nije bio nikad zainteresovan.Uvek je ona bila ta koja se prva javljala,taj momak se njoj nije nikad prvi pustio poruku.
To nestaje ocas posla kada pozelis normalno da zivis.
Posalji je kod mene da joj objasnim :)
 
Jako dirljiva tema.
Pa, Soćo, ne mogu da kažem da je bio prepičk.a, ali da je bio pi.čka, jeste. Hehe Treba vremena da te neko napusti u potpunosti i lepo je kad do toga dođe. Jer sve što je prošlost treba u prošlosti i da ostane. Bilo ih je više, ali onaj kojim si 'zaražen' je bitan. Eto, ja nisam mogla dugo da prestanem da mislim na gospodina S. Nije nešto lep, ali meni je bio prelep. Poseban. I tako. Postoji taj jedan uvek.
 

Back
Top