Quantcast

Samo jednom srce voli

Corvus

Domaćin
Moderator
Poruka
4.582
samo jednom dusa boli, sve ostalo sve je lazno, sve ostalo nije vazno...

Da li ste dovoljno racionalni i mentalno snazni da u svojoj arhivi sortirate sve bivse ljubavi i da za svaku mozete reci da je bila lepa na svoj nacin, ili pak sa druge strane imate onu jednu najupecatljiviju koja se izdvaja od ostalih, koja vas boli vise od drugih i na koju ste slabi i dan danas...

Posto sam ja postavljac teme jelte, red je da kazem nesto i o sebi. Objektivno, covek upozna mnoge ljude, al eto meni se zalomilo da je moja bivsa ljubav najlepsa i najzgodnija prepicka, i najbolja osoba u ljudskom smislu koju sam sreo. Da li to znaci da sam zaljubljen i pritom subjketivan?

Sve ostalo sve je lazno, sve ostalo nije vazno... rece mi ona dok jos nisam sve uprskao. Pa mi sad to nekako odzvanja u glavi.

Da li je ljubav samo jedna jedina i prava ili su vam vise njih onako svaka na svoj nacin ostale drage i u lepom secanju. Ja na primer volim da se setim i ostalih, bilo je lepo uglavnom, ne kazem, ali su prezaljene, ova nije. Kakva je situacija kod vas.
Šta znam... Možda jesam, a možda i jok.
Ne boli me (više) ni jedna - bol je prolazna.
Čak i da postoji vrednovanje, verujem da bih bio slab na većinu njih... :)
Ipak, sa svakom sam delio bliskost.
Ljubav... je sposobnost da volimo nekog bez potrebe za posedovanjem. Možemo voleti i kada neko nije kraj nas. Neprežaljene su samo žal nad sobom.

barisca

Iskusan
Poruka
5.894
Mozda samo sto ovu moju dobronamernost nisam mnogo ranije ukombinovao sa samokritikom. Bio sam lakoveran.

Srce nije sve, zrelost i volja za ucenjem je sve. Ljubav pored privlacnosti zaheva zrelost i ozbiljnu disciplinu. Danas sa smeskom gledam na proslost, i sa celim srcem zivim u sadasnjosti.

Poruka
4.256
samo jednom dusa boli, sve ostalo sve je lazno, sve ostalo nije vazno...

Da li ste dovoljno racionalni i mentalno snazni da u svojoj arhivi sortirate sve bivse ljubavi i da za svaku mozete reci da je bila lepa na svoj nacin, ili pak sa druge strane imate onu jednu najupecatljiviju koja se izdvaja od ostalih, koja vas boli vise od drugih i na koju ste slabi i dan danas...

Posto sam ja postavljac teme jelte, red je da kazem nesto i o sebi. Objektivno, covek upozna mnoge ljude, al eto meni se zalomilo da je moja bivsa ljubav najlepsa i najzgodnija prepicka, i najbolja osoba u ljudskom smislu koju sam sreo. Da li to znaci da sam zaljubljen i pritom subjketivan?

Sve ostalo sve je lazno, sve ostalo nije vazno... rece mi ona dok jos nisam sve uprskao. Pa mi sad to nekako odzvanja u glavi.

Da li je ljubav samo jedna jedina i prava ili su vam vise njih onako svaka na svoj nacin ostale drage i u lepom secanju. Ja na primer volim da se setim i ostalih, bilo je lepo uglavnom, ne kazem, ali su prezaljene, ova nije. Kakva je situacija kod vas.
Ljubav?
Ljubav je slepa.
Trebao bi joj pas cuvar da je vodi.
Kuda da je vodi?
U lepu pm!

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.