Quantcast

Samo jednom srce voli

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
18.157
samo jednom dusa boli, sve ostalo sve je lazno, sve ostalo nije vazno...

Da li ste dovoljno racionalni i mentalno snazni da u svojoj arhivi sortirate sve bivse ljubavi i da za svaku mozete reci da je bila lepa na svoj nacin, ili pak sa druge strane imate onu jednu najupecatljiviju koja se izdvaja od ostalih, koja vas boli vise od drugih i na koju ste slabi i dan danas...

Posto sam ja postavljac teme jelte, red je da kazem nesto i o sebi. Objektivno, covek upozna mnoge ljude, al eto meni se zalomilo da je moja bivsa ljubav najlepsa i najzgodnija prepicka, i najbolja osoba u ljudskom smislu koju sam sreo. Da li to znaci da sam zaljubljen i pritom subjketivan?

Sve ostalo sve je lazno, sve ostalo nije vazno... rece mi ona dok jos nisam sve uprskao. Pa mi sad to nekako odzvanja u glavi.

Da li je ljubav samo jedna jedina i prava ili su vam vise njih onako svaka na svoj nacin ostale drage i u lepom secanju. Ja na primer volim da se setim i ostalih, bilo je lepo uglavnom, ne kazem, ali su prezaljene, ova nije. Kakva je situacija kod vas.

Indigo3

Aktivan član
Poruka
1.765
Moj ćale je pod starost postao neki filozof, pasionirani čitalac, u penziji više nema drugih obaveza pa se bacio na književnost, filozofiju, poeziju...
Njegov jedan zaključak je: ''Samo je jedna prva ljubav, i samo je jedna prava ljubav, obično to nije jedno isto.''
Kod mene je još sumnje u to pa to završavam sa-dok se ne dokaže drugačije.
Prva ljubav-infantilna, smešna, romantična, trapava, nesigurna... danas smo drugi ljudi, baš ni da pomislimo da je u nama još nešto od tih tada zaljubljenih klinaca kad se sretnemo.
Prava... neopisiva jer i kad bi se prepričavala, uvek bi ostalo nešto još...
i ne prolazi.
Desilo se da više ne volim to lice i telo toliko... ali dalje od te osobe još nisam videla i nikoga nisam tako zavolela.
Ili je prava ljubav, ili nikada o pravoj ljubavi ništa nisam znala.
:think: :shoulder shrug:

Anemone

Poznat
Poruka
9.946
samo jednom dusa boli, sve ostalo sve je lazno, sve ostalo nije vazno...

Da li ste dovoljno racionalni i mentalno snazni da u svojoj arhivi sortirate sve bivse ljubavi i da za svaku mozete reci da je bila lepa na svoj nacin, ili pak sa druge strane imate onu jednu najupecatljiviju koja se izdvaja od ostalih, koja vas boli vise od drugih i na koju ste slabi i dan danas...

Posto sam ja postavljac teme jelte, red je da kazem nesto i o sebi. Objektivno, covek upozna mnoge ljude, al eto meni se zalomilo da je moja bivsa ljubav najlepsa i najzgodnija prepicka, i najbolja osoba u ljudskom smislu koju sam sreo. Da li to znaci da sam zaljubljen i pritom subjketivan?

Sve ostalo sve je lazno, sve ostalo nije vazno... rece mi ona dok jos nisam sve uprskao. Pa mi sad to nekako odzvanja u glavi.

Da li je ljubav samo jedna jedina i prava ili su vam vise njih onako svaka na svoj nacin ostale drage i u lepom secanju. Ja na primer volim da se setim i ostalih, bilo je lepo uglavnom, ne kazem, ali su prezaljene, ova nije. Kakva je situacija kod vas.
To samo znaci da si premlad i da je zivot tek pred tobom, te da ne srljas i ne izjavljujes sa 20 godina ko ti je ljubav za ceo zivot. A iskustva u ljubavi cirka 3 godine hehe

Petar_Petrovic

Domaćin
Poruka
3.587
Glupa? Gde ti zivis prijatelju
Izgleda da me vreme gazi.
Prepička. ***** na kvadrat. Najfinija riba međ' ribama. Žena-ubica i još mnogo toga. Jednom rečju - kapitalni primerak idealnih proporcija. Najviša kategorija jebozovnosti, boginja požude, ekspert za vođenje ljubavi i stručnjak za lepotu. Dokaz da i Bog i Đavo postoje. Naravno, i potpuno neuhvatljivo i nedostižno biće. Nju **** samo najveći frajer, ženi ćelavi mafijaš iz kraja dok ekskluzivno pravo na nedeljno ispijanje kafe u nekom urbanom kafiću ima isključivo njen najbolji prijatelj, koji je ujedno i gej i neki modni *****. Plodna je koliko i autonomna pokrajina Vojvodina ( ako ne i više ) i zato decu izleže ne za 9, već 6 meseci. Obzirom da joj zbog njenog apokaliptično-božanskog fizičkog izgleda i ribarska mreža stoji elegantno, jedna Prepička se i ne trudi previše oko sopstvenog oblačenja - naime, čemu to. E sad, kada bi sve ovo makar i malo bila istina, mi, muškarci na Zemlji, uopšte ne bismo znali za postojanje ljubavi. Zato, neka vam te vaše Prepičke, uzmite ih slobodno. Ja ionako VOLIM ovu moju nakazu...

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.