Samo fotke

Alice*

Zainteresovan član
Poruka
155
slika082copyfw8.jpg

Dulle_Bagljas

Aktivan član
Poruka
1.910
odlicno ljudi .. svaka chast t t ... brano fotke su jako oshtre i jako mi se svidjaju .... alal isto .. master isto .. fibi takodje .. divlja isto .. bruno posebno .. (sotke) F* FOTKE imaju extra boje .. .. svi isto .. tasho ti pogotovo da znash .. nemoj posle da mi tu neshto ... znash ? pa da . mislim da je vreme da spavam pun mi q ovog pisanja aj pozz svima laku noc

Master 

Primećen član
Banovan
Poruka
675
meni se svidja i nije uvredljiva...

.. master isto ..

.. odlična fotka, Majstere!! ne vem zašto bi bila za cenzuru?!
misli-1.gif

i meni je masterova fotka ok.

hvala drugari :P

mis'im nebitno je sto nije usla u konkurenciju,nista strasno :) nego samo sam hteo da vidite fotku i da ocenite da li je uvredljiva,posto sam bio ubedjen da nije..
u stvari hteo sam i da pokazem da nisam u fazonu da na ovaj podforum kacim uvredljive ili neke bzvz fotke,jer za razliku od nekih drugih podforuma,ovaj ne kapiram kao trash,vec kao malu oazu na ovom forumu i nikada je ne bih zagadio :P :)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.