Samo deo iskustva?

Paula

black cat
Moderator
Poruka
28.105
Jel ste imali nekad slučaj neke veze/komb. da je taj neko oduševljen ali da ste za njega samo deo iskustva? Neka karika koja služi da odraste, stekne nešto, pa da ode dalje? Možda nije tako izgledalo na početku ali se ispostavilo da je tako.

Na jednoj temi neka žena reče ne volim mnogo mlado pa da se na meni uči. A jes vala neki loš osećaj kada shvatiš da taj neko nije tu zbog tebe već što ima nešto da nauči od tebe, da se usavrši i ide dalje?

Meni ono nešto bi baš pasovalo da budem sa nekim ko se iživeo, ko sad baš hoće mene (za bilo šta, vezu, slabu vezu, sex), a ne mene kao deo šire priče u kojoj sam ja samo prolazna stavka koja služi da poraste i da konačno ostvari svoje snove.

Da li je nužno za to da je imao puno seksualnog iskustva u životu ili takav stav da mu nije potrebna nova potvrda može i sa manje iskustva? Više me zanima mišlj muških, ali iskustvo je iskustvo. Da li neki muškarci imaju slabo samopouzdanje koje će zauvek morati da se potvrđuje? Ili žene svejedno.
 
Jel ste imali nekad slučaj neke veze/komb. da je taj neko oduševljen ali da ste za njega samo deo iskustva? Neka karika koja služi da odraste, stekne nešto, pa da ode dalje? Možda nije tako izgledalo na početku ali se ispostavilo da je tako.

Na jednoj temi neka žena reče ne volim mnogo mlado pa da se na meni uči. A jes vala neki loš osećaj kada shvatiš da taj neko nije tu zbog tebe već što ima nešto da nauči od tebe, da se usavrši i ide dalje?

Meni ono nešto bi baš pasovalo da budem sa nekim ko se iživeo, ko sad baš hoće mene (za bilo šta, vezu, slabu vezu, sex), a ne mene kao deo šire priče u kojoj sam ja samo prolazna stavka koja služi da poraste i da konačno ostvari svoje snove.

Da li je nužno za to da je imao puno seksualnog iskustva u životu ili takav stav da mu nije potrebna nova potvrda može i sa manje iskustva? Više me zanima mišlj muških, ali iskustvo je iskustvo. Da li neki muškarci imaju slabo samopouzdanje koje će zauvek morati da se potvrđuje? Ili žene svejedno.
Pa ne gledam tako na iskustvo.
Svi mi ucimo kroz svako iskustvo.
Pitanje je da li bih i zeleo osobu pored sebe koja je pecen kolac. Nema dalje.
Sve su to iskustva i treba da budu ispunjujica.
 
Pa ne gledam tako na iskustvo.
Svi mi ucimo kroz svako iskustvo.
Pitanje je da li bih i zeleo osobu pored sebe koja je pecen kolac. Nema dalje.
Sve su to iskustva i treba da budu ispunjujica.
Slažem se. Ali ti ne bi bilo odbijajuće da znaš da paralelno sa tobom širi priču i želi mnogo takvih iskustava kao što ih ima sa tobom? Prosto da je gladna toga.
 
Kao mladji do neke 25god sam par puta imao takav osecaj ,
posle toga :D ma daaaaaaaaaaaaj
pa obostrano smo se u neku ruku "iskusili" zarad lepih osecaja
secanja cega god...
Skapirate oboje da ste ok ali da jedno sa drugim niste dobri i idemo dalje....
 
Slažem se. Ali ti ne bi bilo odbijajuće da znaš da paralelno sa tobom širi priču i želi mnogo takvih iskustava kao što ih ima sa tobom? Prosto da je gladna toga.
Ne bi. Znao bih na cemu sam, da je samnom zbog momenata i to je to.
Zasto da sudim zivom bicu kome treba iskustvo u zivotu? I kao sto rekoh, nenide to bas tako, kao zivis, izhebes se, predjes glavnog bossa i onda mere da se udajes/zenis. Na zalost mnogi tako razmisljaju. Misle, pa se zeznu.
Iskistvo moze da ti pomogne u vezi sa integritetom, ali ne i senzibilitetom.
 
Ne bi. Znao bih na cemu sam, da je samnom zbog momenata i to je to.
Zasto da sudim zivom bicu kome treba iskustvo u zivotu?
:ok:
I kao sto rekoh, nenide to bas tako, kao zivis, izhebes se, predjes glavnog bossa i onda mere da se udajes/zenis. Na zalost mnogi tako razmisljaju. Misle, pa se zeznu.
Pa mnogi, da. To je i znatiželja. I želja za saznanjem. I veruju da tu ima neka crta posle koje će moći brak.
Iskistvo moze da ti pomogne u vezi sa integritetom, ali ne i senzibilitetom.
Pa bitno je i iskustvo. Recimo, ko je imao mnogo, ali je naišao na osobu pored koje želi da ostane, više ceni to. Mada...
 
Jel ste imali nekad slučaj neke veze/komb. da je taj neko oduševljen ali da ste za njega samo deo iskustva? Neka karika koja služi da odraste, stekne nešto, pa da ode dalje? Možda nije tako izgledalo na početku ali se ispostavilo da je tako.

Na jednoj temi neka žena reče ne volim mnogo mlado pa da se na meni uči. A jes vala neki loš osećaj kada shvatiš da taj neko nije tu zbog tebe već što ima nešto da nauči od tebe, da se usavrši i ide dalje?

Meni ono nešto bi baš pasovalo da budem sa nekim ko se iživeo, ko sad baš hoće mene (za bilo šta, vezu, slabu vezu, sex), a ne mene kao deo šire priče u kojoj sam ja samo prolazna stavka koja služi da poraste i da konačno ostvari svoje snove.

Da li je nužno za to da je imao puno seksualnog iskustva u životu ili takav stav da mu nije potrebna nova potvrda može i sa manje iskustva? Više me zanima mišlj muških, ali iskustvo je iskustvo. Da li neki muškarci imaju slabo samopouzdanje koje će zauvek morati da se potvrđuje? Ili žene svejedno.
Neki ljudi nemaju kapacitet da ostanu
 
Da li je nužno za to da je imao puno seksualnog iskustva u životu ili takav stav da mu nije potrebna nova potvrda može i sa manje iskustva? Više me zanima mišlj muških, ali iskustvo je iskustvo. Da li neki muškarci imaju slabo samopouzdanje koje će zauvek morati da se potvrđuje? Ili žene svejedno.
Zreli odnos je baziran na razumevanju, a ne na takmicenju :)
Seksualno iskustvo je malo precenjeno u starijim godinama, zbog mnogo razloga; Kada sam bio mlad , i kada je sve bilo novo, i nepoznato, a moja znatizelja velika, seks mi je bio prioritet.Nakon par godina orgijanja, seks je prestao (barem za mene ) da ima bilo kakvo znacenje, izuzev da utucem vreme
Ima muskaraca koji imaju malo samopouzdanja, ali to vazi za citav njihov zivot, ne samo za seks
Oni koji se "potvrdjuju" u seksu su, ili ozenjeni, pa im dosadilo, ili su duboko nezadovoljni svojim zivotom, a to je jedino sto eventualno mogu da menjaju, ili imaju problema sa prostatom, ili su po prirodi picopate
 
Zreli odnos je baziran na razumevanju, a ne na takmicenju :)
Seksualno iskustvo je malo precenjeno u starijim godinama, zbog mnogo razloga; Kada sam bio mlad , i kada je sve bilo novo, i nepoznato, a moja znatizelja velika, seks mi je bio prioritet.Nakon par godina orgijanja, seks je prestao (barem za mene ) da ima bilo kakvo znacenje, izuzev da utucem vreme
Ima muskaraca koji imaju malo samopouzdanja, ali to vazi za citav njihov zivot, ne samo za seks
Oni koji se "potvrdjuju" u seksu su, ili ozenjeni, pa im dosadilo, ili su duboko nezadovoljni svojim zivotom, a to je jedino sto eventualno mogu da menjaju, ili imaju problema sa prostatom, ili su po prirodi picopate
Uvek je stvar potvrde i hranjenja ega
Jer
Ako nadjes vec nekoga ko te ispunjava
Nemas potrebu da ides na jos pet mesta
 
Bolje da ne pisem svoje iskustvo sa kombinacijama
O ljudima koji zele slobodi menjanja partnera i da idu od jedne do druge
Ili bar da flertuju ako nista jer time hrane sebe
I valjda dokazuju svoju pozeljnost ***** li ga
A ipak ne zele tu slobodu i za tebe
I postanu vrlo posesivni ako primete da im uzmices
Za mene sada, sa distance, i hvala nebesima na tome, shvatam kolika je to patologija i nista lepo i zdravo
 
:ok:

Pa mnogi, da. To je i znatiželja. I želja za saznanjem. I veruju da tu ima neka crta posle koje će moći brak.

Pa bitno je i iskustvo. Recimo, ko je imao mnogo, ali je naišao na osobu pored koje želi da ostane, više ceni to. Mada...
To zavisi od kakvih iskustava. Dakle koliko ucis kroz iskustva. A ako dobro ucis, onda shvatis da su ti ona samo pomogla da kristalizujes sta ide uz tebe i uz koga ides ti.I to u ogranicenoj meri. I eto, mozda nekakav tip licnosti. A to da se neko uci na tebi ili ti na njemu, a da tu nije bilo obostranog uzivanja, meni to deluje poprilicno mrtvo, u smislu osobe i zelja i iskustava sa drugima i izbora.
Obicno te osobe koje su u fazonu: necu balavca, hocu nekog iksusnog za brak, zaglave tako u braku i budu utucene u pojam jer shvate koliko su pogresile.
Kapiras? Iskustva su bitna / iskusan/na , ne. Imas budala koje su spavale sa 100 ine njih a budale bile i ostale.
 
Jel ste imali nekad slučaj neke veze/komb. da je taj neko oduševljen ali da ste za njega samo deo iskustva? Neka karika koja služi da odraste, stekne nešto, pa da ode dalje? Možda nije tako izgledalo na početku ali se ispostavilo da je tako.

Na jednoj temi neka žena reče ne volim mnogo mlado pa da se na meni uči. A jes vala neki loš osećaj kada shvatiš da taj neko nije tu zbog tebe već što ima nešto da nauči od tebe, da se usavrši i ide dalje?

Meni ono nešto bi baš pasovalo da budem sa nekim ko se iživeo, ko sad baš hoće mene (za bilo šta, vezu, slabu vezu, sex), a ne mene kao deo šire priče u kojoj sam ja samo prolazna stavka koja služi da poraste i da konačno ostvari svoje snove.

Da li je nužno za to da je imao puno seksualnog iskustva u životu ili takav stav da mu nije potrebna nova potvrda može i sa manje iskustva? Više me zanima mišlj muških, ali iskustvo je iskustvo. Da li neki muškarci imaju slabo samopouzdanje koje će zauvek morati da se potvrđuje? Ili žene svejedno.
Smetalo bi mi jer bi to bilo iskorišćavanje s namerom da me odbaci.
 
To zavisi od kakvih iskustava. Dakle koliko ucis kroz iskustva. A ako dobro ucis, onda shvatis da su ti ona samo pomogla da kristalizujes sta ide uz tebe i uz koga ides ti.I to u ogranicenoj meri. I eto, mozda nekakav tip licnosti. A to da se neko uci na tebi ili ti na njemu, a da tu nije bilo obostranog uzivanja, meni to deluje poprilicno mrtvo, u smislu osobe i zelja i iskustava sa drugima i izbora.
Obicno te osobe koje su u fazonu: necu balavca, hocu nekog iksusnog za brak, zaglave tako u braku i budu utucene u pojam jer shvate koliko su pogresile.
Kapiras? Iskustva su bitna / iskusan/na , ne. Imas budala koje su spavale sa 100 ine njih a budale bile i ostale.
Ne radi se o sticanju iskustva samo
I osobi koja nije za vezu
Pa je sad s tobom a za tri meseca sa drugim
Postoje ljudi koji pod parolom sticanja iskustva druge ljude varaju, povredjuju, manipulisu, vode paralelne ljubavne afere.
To nije nista sto ce od tebe sutra napraviti ljudsku gromadu i boljeg coveka, oni fabricki nemaju sposobnost ucenja, njihovo iskustvo ne vodi tome, vodi iskljuvivo pumpanju ega i drzanju neke iskrivljene slike sebe kao pozeljnog alfe
Postane na kraju tuzno 🙂
 
Sad mi pade na pamet što mi reče poznanik sa kojim sam pisala na ovu temu, da je muškarcima biološka stavka da razmenjuju feromone sa što više žena. Ispalo bi da se želja za što većim iskustvom svodi na biološku potrebu? Ili je to više potreba ličnosti da što više toga doživi? Znatiželja?
Imaju li žene tako nešto?
 
Sad mi pade na pamet što mi reče poznanik sa kojim sam pisala na ovu temu, da je muškarcima biološka stavka da razmenjuju feromone sa što više žena. Ispalo bi da se želja za što većim iskustvom svodi na biološku potrebu? Ili je to više potreba ličnosti da što više toga doživi?
Imaju li žene tako nešto?
Poznanik se nalupetao
 

Back
Top