Samo da vam kažem...

Q

Queen_

Gost
...danas sam se smorila najstrašnije. Cenim da smo samo portir koji se fura na Elvisa Prislija i ja jedini u ovoj velikoj zgradi. A ispod nas u Knezu žene izgaraju u potrošačkoj groznici. Ja još uvek odolevam, ali samo zato što mi još nije legla plata:mrgreen:

Dakle, ode i ova godina. Bila mi je uspešna. Dobila novi posao u Bg, promenila prebivalište, ošišala dugu kosu, napunila famoznih 30 godina Jedino razočarenje je prekid jednog prijateljstva. Na drugoj strani, neke virtualne prijateljice su postale realne. Jedan veliki poljubac za Tanju da ga smesti gde joj najviše odgovara :razz: . Ulepšala mi je, ovako virtualano, stotinu dana ove godine. I za Gazdu jer me ponovo spojila sa jednom dragom prijateljicom:-D.

Ovo nije tema o meni. Neka bude tema o vašem utisku dana, godine, o tome šta vas je obradovalo, razočaralo, iznerviralo, o svim sitnicima, bitnim i nebitnim stvarima koje želite da podelite sa Forumom.:D

Samo da vam kažem da je mene danas iznenadio šef. Dao mi celu sledeću nedelju slobodno:p
 
Volim peščane satove. Volim ih, jer pokazuju kako vreme teče, sliva se kao vilinski prah. A, u tom prahu koji se slio, u toj gomilici... Više je bilo osmeha i radosti, nego tuge i suza. Bilo je i nekih pogrešnih odluka, ali i onih pravih.
Prebiram po tim sitnim zrncima i vidim da mi je životni račun u plusu. Ma, jesam, na dobitku sam :) Postala tetka drugi put. Radovala se i igrala sa starijim sestrićem. Kupila ono što sam smatrala potrebnim. Vidjala se sa prijateljima, smejali se zajedno. Bila uplašena, čak užasnuta nekim vestima...
Oh, svega je bilo! Teško je medju 365 dana i mnogo više dogadjaja izdvojiti neke.
 
kada se potrudim mogu sve samo se slabo trudim
siniša izrasta u predivno ljudsko biće
prijatelji su mnogo važni jer me održavaju u kako -tako normalnom stanju

e i ovo: dobila gotovo sav novac koji sam zaradila preko godine,ipak nisam totalni šupak ...jeeeee
 
Мени је година била грозна, са подоста негативних догађаја, а јако мало лепих, па се све надам да ће ме у овој новој то ипак заобићи!
Пријатеља баш и немам много, мислим, нису толико важни, па ценим овај Форум, тј. форумаше, подоста њих је дружељубиво, коректно и ....
Баш и не бих залазила у детаље овогодишњих догађаја.
Поздрав свима!
 
Ova godina bila kao i mnoge prethodne. Generalno sam zadovoljna, pamticu je po prelepom putovanju na godisnjem odmoru, po nekim promenama na poslu, napunila sam 30 i oybiljno raymisljam o radjanju bebe. Ova godina mi je bila puna neke unutrasnje zebnje, narocito poslednih par meseci. Valjda svi mi zivimo u ludo doba, svasta cujemo, svasta vidimo, i taj strah od buducnosti nam se uvuce u kozu. Ima dve stvari koje bih zelela da izbrisem iz ove godine...
Ipak, svede se na to da moramo biti zadovoljni jer smo zivi i zdravi !!! ;)
 
Godina mi je bila divna i uspesna, mada mi je pocetak svih dobrih stvari bio krajem prethodne :). Upoznala sam negde u ovo vreme, odnosno mesec ranije, ljubav koja me je usrecila kao nijedna do sada, a kada ti je dusa srecna sve ostale prepreke prelazis lakse. Dobila posao sa kojim sam u ovoj godini prezadovoljna pa iako ga je nekad bilo i preko glave, dosta putovala, upoznala jos par divnih osoba (neke su i sa foruma, doduse za sada samo virtuelno) sa kojima sam uvecala svoje ionako prilicno veliko drustvo, imala najlepsi godisnji odmor do sada (opet zahvaljujuci mojoj drugoj polovini jer se trudio da mi je svaki dan bio drugaciji) mnogo je bilo izlazaka, zezanja, smeha, mislim da se nijedne godine do sada nisam toliko smejala i to od srca kao ove...E da, i zdravlje me je odlicno sluzilo. Bila je ovo divna godina...
 
Meni je ova godina bila jakooo losa.Imala sam dva smrtna slucaja u porodici i to maltene odmah posle nove godine,ljubav mi je bila katastrofa, sve greska za greskom,....Izgubila sam divnog prijatelja,..opet se razocarala u muskarce i u svog tatu,razocarala se u drugaricu sa kojom se znam iz osnovke,zabila mi noz u ledja,..... jedina dobra stvar je ta sto sam uspela fax da sredim pa ga zavrsavam,...i sto su mi drugarice (moje dve drage Jasna i Dragana) ostale stvarno naj naj...duse od coveka.
Nadam se da ce 2006. biti skroz suprotna....
 
Ja sam se u ovoj 2005 baš smorila... prvi put sam videla svoje prezime na krstu, dugo nisam mogla da dođem sebi, nisam imala ljudski godišnji odmor, nisam imala para za more, bilo je posla više nego vremena, zbog droge i tih sranja zamalo da ostanem bez jedne jako bliske osobe, imala sam operaciju, izgubila sam jednog prijatelja, dobila sam košmare - nisam ni jednom odspavala duže od 8 sati.

... A usput su se dešavale lepe stvari, gomila lepih stvari... Dobila sam sestru od tetke - jes malo matora za to al' kažu da nikad nije kasno :wink:
- Položila sam vožnju
- Dobila sam diplomu o završenoj višoj školi
- Upisala treću i dala uslov za 4 godinu fakulteta
- Istekao mi je kredit za nameštaj
- Upoznala sam dosta zanimljivih ljudi za koje znam da će me pratiti i u sledećoj godini
- Ostvarila sam dosta važnih poslovnih kontakta
- Na osnovu diplome i zalaganja na radu dobila sam lepu povišicu plate
- On je počeo da služi vojsku
- Predala sam rukopis izdavaču, dobila pozitivne kritike, još par dogovora i moja knjižica će videti svetlost dana

... Sve što je bilo do mene završilo se kako je trebalo, uz sate i sate učenja, razmišljanja, posmatranja... Sve što bih sada želela je jedna mirna godina ali ne ginu mi neke promene u njoj :wink:
 
upravo sam shvatila da sam ove godine dala samo jedan ispit! Ok, u moju odbranu - postdiplomske su, ali za mene strebera ovo je rekord! Ali prija mi :)

Napustila sam posao na kom nisam bila zadovoljna, probala drugi, sad trazim treci.

Upoznala sam osobu koja mi je otvorila jedna nova vrata... Ne radi se o ljubavnom nego duhovnom zivotu. To je bas ostavilo utisak.

Porodica i moj dragi, da kucnem o drvo, zivi i zdravi, nek su mi takvi jos sto godina, i ja sa njima.

Videla sam i dve jako drage zenske nakon 2 godine pauze.

Zelim da sledece leto provedem vise vremena sa svojim dragim, to mi je zafalilo ove godine.

I svima sve najbolje! :)
 
Па, није била лоша ова година....мада ме, као и обично, хвата помало претпразничка туга....

Овако:
-решила сам сама са собом неке битне ствари, прекинула једну врсту емотивне везаности и сада се осећам ослобођено (Хвала З.!)
-сазрела сам и почела да уживам у својој зрелости
-стекла пар дивних пријатеља
-годину провела релативно мирно и испуњено

..Мало ли је...
 
moja 2005 je nekako i dosadna i burna bila...
od januara do sada...
-izborila se za samo svoj auto:autonomnija,slobodnija
-videla azurnu obalu,jos jedan san ispunjen
-napredovala u karijeri,sto je donelo i stres sa sobom ali prvenstveno zadovoljstvo(konacno)
-putovala u srbiju,razocarala se poslednji put u majku(vise necu nicemu da se nadam pa ce razocaranje izostati)
-upoznala dosta ljudi sa krste i pozelela neke za prijatelje(prepoznaces se draga ;) )i van cyber sveta
-upoznala dosta ljudi sa krste i pozelela da neke vise nikad ne vidim :lol:
-isla konacno na sajam erotike
-raznezila se kad sam procitala ONO :oops:
 
drzacu se lepih stvari: u nekoliko navrata se ljubila sa jednim baticom koji mi se BAS MNOGO svidja... ;)

lose stvari su bile SUVISE lose..

a batica osim sto se dobro ljubi je i superiska gradjen; nisam ocekivala da je TOLIKO superiska gradjen.. :D
 
Najburnija godina u životu... Znate najvažnije stvari koje su mi se desile, i bez kojih ne znam da li bih preživela... Jer bilo je strašnih:( Nisam to još ovde rekla - jedno veče je umro neko ko mi je mnogo značio, sledeće jutro sam saznala da sam trudna. Život je čudo.

Kad se sada setim istog dana i perioda prošle godine, ne mogu da verujem... Kao da je bilo pre minimum deset. Mnogo sam porasla8-) A ukapirala kako ustvari pojma nemam; o milion stvari:?
 
malecka:
drzacu se lepih stvari: u nekoliko navrata se ljubila sa jednim baticom koji mi se BAS MNOGO svidja... ;)

lose stvari su bile SUVISE lose..

a batica osim sto se dobro ljubi je i superiska gradjen; nisam ocekivala da je TOLIKO superiska gradjen.. :D

mislish ima pitona od 28 cm
shalim se ja cu ga tek dovatiti pa cemo onda svi da se druzimo
 

Back
Top