Samo da je muž sretan

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
35.550
Ovih dana se vrti priča jednog bračnog para

esencija priče je upravo ovo na sliki

92C622D2-5674-4B76-B511-4D4DBB15802D.jpeg
 
Boli je q za njega. Samo je postavila javnu reklamu da je sada saleće za sex pola grada👍
Тачно. У фазону је муко моја пређи на другога. Тај брак јој одговара из неког разлога али блискост не. Не верујем у јаке емоције и еротску привлачност а да ти не сметају излети са стране.
 

Ne smeta mi što moj muž spava s drugim ženama dok ja čistim’​



Monika Hult (37) iz Sjedinjenih Američkih Država šokirala je mnoge priznanjem da joj ne smeta što njen suprug Džon (39) ima druge žene.

– Kad je on sretan, i ja sam sretna. Volim vidjeti muža zadovoljnog i mislim da nema ništa loše u tome. Mislim da su muškarci i žene različito stvoreni i da zaista nema ništa loše u prihvaćanju te činjenice, niti ima ičeg ponižavajućeg u tome. Tako smo živjeli stoljećima, a tek sada ljudi mrze ovakav način života – kazala je ona.


Monika je rekla i da je njen suprug dominantan u spavaćoj sobi, a oni pokorna.


Tako smo programirani​

– Sviđa mi se kad muškarac preuzme inicijativu i uzme što želi. Uvijek sam mu na raspolaganju i to mi se sviđa – spomenula je i dodala kako suprug uvijek pazi na njene


Otkrila je da njen suprug spava s drugim ženama dok ona čisti po kući i kuha, ali to joj ne smeta.
 
Тачно. У фазону је муко моја пређи на другога. Тај брак јој одговара из неког разлога али блискост не. Не верујем у јаке емоције и еротску привлачност а да ти не сметају излети са стране.

Ma da, a i pogledaj nju kako je namontirana, pogledaj njega zarozanog. On ulaže, a ona raspolaže.

A i da taj ima baš toliko opcija za seh mi je takođe malo šuplje.
 

Back
Top