Sami u 40+ i bez dece

prenosilac por

Primećen član
Poruka
944
Biti sam/biti u vezi,braku sa 40+ je pitanje ličnog izbora na osnovu našeg temperamenta koji određuje taj izbor.
Kao neko ko proučava tradicionalnu astrologiju(a proučio sam velik broj natalnih karti)kažem da je ovo pitanje stvar jednostavne podjele karata.Dobijemo ih na rođenju,pa je tako nekom s kvalitetnim postavkama bračnih faktora dato da bude srećan u vezama,da se raduje životu udvoje i da ne može da funkcioniše sam.Nije živ kad je sam,ukratko.
Dok nasuprot tome,nečije 7.polje bude opterećeno uticajem štetnih planeta,lošim postavkama koje donose u život sebične/štetne partnere,one koji mu u život unesu daleko više problema nego lijepih stvari.
Prirodno je da osobe s takvim iskustvom,ako ga potvrde bar još jednom(a nekom je i to jedno iskustvo previše) radije biraju samoću kao nužan oblik samozaštite.
Čvrsto vjerujem u sudbinsku predodređenost,ne samo po pitanju partnerskih odnosa.
 
Samoca je vecinom odlika normalnih ljudi.Mnoge slavne licnosti su bili usamljenici poput De Gola.Koncept drustvenosti u 21 vijeku ili braka npr je da odstupis od samog sebe.Sto je osoba vise istinski svoja plasi druge.Samci jedino mogu da se potvrde kroz djelo neko.I onda ih svi obozavaju kada su tv Zvijezde jel ta crta koja ih u obicnom zivotu cini cudnima i tajanstvenima za druge,ista ta crta ih cini fascinantnima kada su slavni.Zvijezda na nebu je usamljena zato je svi vole jel je daleko na nebu a da padne na zemlju svi bi se razbjezali od nje
 
Poslednja izmena:
A to je do horoskopa? Dobro je, ja se uplašio da nije do mene :/
Samoca nije hendikep al jeste teska za ovozemaljski zivot.Ocu da ti kazem da ako si samac da to mozes da iskoristis na 5 puta bolji nacin i da od zivota dobijes mnogo vise nego ti besprizorni socijalni likovi, kojima je vrhunac njihove harizme i licnosti da imaju neku titulu ili diplomu u zivotu ili da imaju neki Motor Ili auto bijesni da bi dobili drustvo zene itd.
 
Zivimo u takvom vremenu gdje ti je Auto,Stan,Kuca,Zlatan nakit zamjena za licnost i harizmu koju vecina ljudi nema.Najvece ponizenja za covjeka je da kroz to gradi imidz i neku drustenost.Mene npr takve stvari ne ispunjavaju.Posledica K
Kapitalizma.Zbog toga mi se i ne zeni.A sposoban sam vispren po prirodi.Jel me ne ispunjava to,ja zivim za momente nekee volsebnosti trenutka to me ispunjava al da se nadjes sa takvim ljudima je super tesko jel sve je Kapitalizam nas podijelio u rafove neke.Na odrejdjenim mjestima se ljudi upoznaju po pravillima odrejdjenim itd besmisleno.Ja mogu da kupim auto sada neko izforsirat se za neki imidz da dobijem zenu neku i malo drustva.Al bi se gadio samom sebi onda.Ja prirodno npr plijenim imam harizmu a nisam nadmen i pun sebe.Iako sada ovo djeluje hvalisavo al da bi dosao u poziciju da Imam posao prilike izlaske ribe morao bi da prilozim dokaz normalnosti nekoj zeni a to je da zna da sam drustven koliko toliko i da sam ono zabavan joj imam auto il posao a time bi samo ponistio svoju licnost koju Imam ponavljam gadio bih se samom sebi.Niko nije vrijedan izdaje samog sebe.Jel imidz neki koji bi stvorio i svi mercedesi i ferariji svijeta ne mogu da vrijede vise od mene samog istinskog to nema cijenu.Pazi masu ljudi bi dusu dalo za imidz,ej zamislim kako bijedan treba da budes kada cijenis vise samu zenu od sebe ili neki novi blindirani auto
 
Poslednja izmena:
Biti sam/biti u vezi,braku sa 40+ je pitanje ličnog izbora na osnovu našeg temperamenta koji određuje taj izbor.
Kao neko ko proučava tradicionalnu astrologiju(a proučio sam velik broj natalnih karti)kažem da je ovo pitanje stvar jednostavne podjele karata.Dobijemo ih na rođenju,pa je tako nekom s kvalitetnim postavkama bračnih faktora dato da bude srećan u vezama,da se raduje životu udvoje i da ne može da funkcioniše sam.Nije živ kad je sam,ukratko.
Dok nasuprot tome,nečije 7.polje bude opterećeno uticajem štetnih planeta,lošim postavkama koje donose u život sebične/štetne partnere,one koji mu u život unesu daleko više problema nego lijepih stvari.
Prirodno je da osobe s takvim iskustvom,ako ga potvrde bar još jednom(a nekom je i to jedno iskustvo previše) radije biraju samoću kao nužan oblik samozaštite.
Čvrsto vjerujem u sudbinsku predodređenost,ne samo po pitanju partnerskih odnosa.
Imam dobro postavljenu kucu.Nemam dece samo dva prijatelja.Los odnos sa bratom.Imam muzu.Tu se vise gleda 5 kuca
 
6EQy.gif
6EQy.gif
 
Samoca je vecinom odlika normalnih ljudi.Mnoge slavne licnosti su bili usamljenici poput De Gola.Koncept drustvenosti u 21 vijeku ili braka npr je da odstupis od samog sebe.Sto je osoba vise istinski svoja plasi druge.Samci jedino mogu da se potvrde kroz djelo neko.I onda ih svi obozavaju kada su tv Zvijezde jel ta crta koja ih u obicnom zivotu cini cudnima i tajanstvenima za druge,ista ta crta ih cini fascinantnima kada su slavni.Zvijezda na nebu je usamljena zato je svi vole jel je daleko na nebu a da padne na zemlju svi bi se razbjezali od nje
Svak od nas ima pravo da misli da je samoća normalna za njega.Bilo da se osjeća bolje kad je sam,bilo da je zaključio to na osnovu iskustva u vezama s drugima.
Ipak,samoća gledano sa tačke održavanja života nije normalna,jednostavno iz razloga jer ne podržava život.Ako muška polna ćelija umjesto da se pokrene ka ženskoj izabere da pođe na piće ili gleda dobar film ili boks ili na bilo kakav drugi način okrene leđa ženskoj polnoj ćeliji,do susreta njih dvoje i istovremeno produženja života ne može da dođe.
 
Nema to veze sa Astrologijom.. To je stvar karaktera i ličnog izbora.
A šta je taj naš lični izbor?
Je li za naše odluke svaki put ispisujemo studiju izvodljivosti o nečem?
Koje vino da izaberemo ili zašto nam je draže da pozovemo na piće jednu djevojku od druge?To su stvari naših impulsa,a oni su odraz karaktera.Tradicionalna astrologija već na osnovu karaktera a zatim i na osnovu stanja pojedinih faktora vezanih za prve stveno Veneru kao indikator statusa sam/u vezi može da odredi nečije sklonosti u životu.
Položaj planeta u trenutku našeg rođenja ukazuje na naše impulse,koliko smo ljudi racija ili emocije.Racionalan tip na odbijanje od strane djevojke/žene drugačije reaguje od emotivca pa obično i ne napravi problem u tom slučaju.Astrologija MOŽE da kaže ko će da napravi problem te i slične vrste, iako ti i mnogi možete da demantujete to ne znam koliko puta.Zato je i opstala 2500+ godina.
 
Kao što rekoh, to je stvar karaktera i/ili izbora.Nije nešto što je unapred određeno,to su gluposti. Ljudi se menjaju kroz godine a i njihovi životni ciljevi. Jedino ako ne računamo mentalno zaostale. U doba internet revolucije svaka krpa može naći zakrpu. Tvrdnja da je takva stvar zadata na samom rođenju i da je nepromenljiva konstanta je glupost sama po sebi.
 
Gluposti.. Ljudi se menjaju.Osim budala naravno.
To je relativno.Covjek moze da se ne mijenja iz vise razloga.Neki te vode u propast drugi u velicinu.Ako se mijenjas gravitiras na mnogo manjoj liniji ali je tu udobnije.Sve ima svoje.Ostati odan sebi je egzistencijalni rizik od 100 ljudi koji krenu putem tim par njih ce pisati istoriju.Vecina ce izvisiti.Taj put je mac sa milion ostrica.Sada sta je pametnije u zivotu mijenjati se il ostati isti sve zavisi od osobe.
 
Poslednja izmena:
Biti sam/biti u vezi,braku sa 40+ je pitanje ličnog izbora na osnovu našeg temperamenta koji određuje taj izbor.
Kao neko ko proučava tradicionalnu astrologiju(a proučio sam velik broj natalnih karti)kažem da je ovo pitanje stvar jednostavne podjele karata.Dobijemo ih na rođenju,pa je tako nekom s kvalitetnim postavkama bračnih faktora dato da bude srećan u vezama,da se raduje životu udvoje i da ne može da funkcioniše sam.Nije živ kad je sam,ukratko.
Dok nasuprot tome,nečije 7.polje bude opterećeno uticajem štetnih planeta,lošim postavkama koje donose u život sebične/štetne partnere,one koji mu u život unesu daleko više problema nego lijepih stvari.
Prirodno je da osobe s takvim iskustvom,ako ga potvrde bar još jednom(a nekom je i to jedno iskustvo previše) radije biraju samoću kao nužan oblik samozaštite.
Čvrsto vjerujem u sudbinsku predodređenost,ne samo po pitanju partnerskih odnosa.

Ako neko ima loše planete u 7. kući, ne treba mu savetovati da ostane sam.
Bolje je i pokušati, pa proživeti loše bračno iskustvo, nego uopšte ne pokušavati.
Neki ljudi stupaju u brak dva-tri puta, a neko ne pokuša nikada opet iz njemu znanih razloga.

A opet, sa moje tačke gledišta, ako je život jedan, treba iskusiti sve njegove varijacije.
 
Kao što rekoh, to je stvar karaktera i/ili izbora.Nije nešto što je unapred određeno,to su gluposti. Ljudi se menjaju kroz godine a i njihovi životni ciljevi. Jedino ako ne računamo mentalno zaostale. U doba internet revolucije svaka krpa može naći zakrpu. Tvrdnja da je takva stvar zadata na samom rođenju i da je nepromenljiva konstanta je glupost sama po sebi.
Ti kao ocjenjivač kvaliteta astrologije si u dubokoj zabludi koliko može prava izvorna astrologija jer moguće imaš iskustava samo s ovom kvaziastrologijom kakvu propagira Kepler institut i neznalice koje fabrikuje isti a koje na kraju onog što zovu univerzitet dobijaju diplomu da su astrolozi.
Tako da si protivnik nečeg čije mogućnosti i ne poznaješ gotovo uopšte.Apsurdno samo po sebi.
 
Ako neko ima loše planete u 7. kući, ne treba mu savetovati da ostane sam.
Bolje je i pokušati, pa proživeti loše bračno iskustvo, nego uopšte ne pokušavati.
Neki ljudi stupaju u brak dva-tri puta, a neko ne pokuša nikada opet iz njemu znanih razloga.

A opet, sa moje tačke gledišta, ako je život jedan, treba iskusiti sve njegove varijacije.
Najprije,onaj ko je pravi tumač natalne karte neće savjetovati nikog šta da uradi sa sopstvenim životom jer nije vlasnik uma onog čija je karta niti njegovog života.Tumač karte,astrolog je tu da kaže kakvo je astrološko gledište na nečije mogućnosti date od strane Neba.Tako da odgovornost za svoj život nosimo sami mi.Naravno da ima nesrećnih likova koji bi da kompleks Boga liječe na tuđim natalima što je suprotno svemu normalnom i očito pogrešno.Ni iz najbolje namjere se ne smije ulaziti u nečiji izbor puta.Ali ako osoba ima poteškoće da razumije šta je najbolje za nju naš zadatak je da joj objektivno predstavimo kakve situacije u vremenu i prostoru može da očekuje na planu nečeg što je zanima.I ništa više od toga.Može da se vidi i to što kažete za više brakova,i da se ukaže na moguće više bračnih zajednica u životu koje daje karta ali ponavljam,samo vlasnik natala odlučuje šta da radi sa svojim životom.
 
Ti kao ocjenjivač kvaliteta astrologije si u dubokoj zabludi koliko može prava izvorna astrologija jer moguće imaš iskustava samo s ovom kvaziastrologijom kakvu propagira Kepler institut i neznalice koje fabrikuje isti a koje na kraju onog što zovu univerzitet dobijaju diplomu da su astrolozi.
Tako da si protivnik nečeg čije mogućnosti i ne poznaješ gotovo uopšte.Apsurdno samo po sebi.
Nista konkretno nisi napisao da bi opovrgao moje krajnje logicne tvdnje.Nista nisi rekao eto. Nisam ja protivnik Astrologije,svako ima svoju zabavu.Protivnik sam sujevernih ljudi koji bi radije sedeli kuci jer im u natalu pise u nekoj kuci da ce im klavir pasti na glavu ako izadju napolje ili sta vec.A takvi ljudi su uglavnom neobrazovani i neznalice bez KONKRETNOG zivotnog iskustva.Najlakse je palamuditi.To je barem lako.
 
Nista konkretno nisi napisao da bi opovrgao moje krajnje logicne tvdnje.Nista nisi rekao eto. Nisam ja protivnik Astrologije,svako ima svoju zabavu.Protivnik sam sujevernih ljudi koji bi radije sedeli kuci jer im u natalu pise u nekoj kuci da ce im klavir pasti na glavu ako izadju napolje ili sta vec.A takvi ljudi su uglavnom neobrazovani i neznalice bez KONKRETNOG zivotnog iskustva.Najlakse je palamuditi.To je barem lako.
Al nisu svi ljudi koji se zanimaju za Astro.Ljudi bez inicijative.To sto si ti kroz zivot sretao ljude koji su pasivni ili cekaju srecnu zvijezdu to je druga prica
 
To je relativno.Covjek moze da se ne mijenja iz vise razloga.Neki te vode u propast drugi u velicinu.Ako se mijenjas gravitiras na mnogo manjoj liniji ali je tu udobnije.Sve ima svoje.Ostati odan sebi je egzistencijalni rizik od 100 ljudi koji krenu putem tim par njih ce pisati istoriju.Vecina ce izvisiti.Taj put je mac sa milion ostrica.Sada sta je pametnije u zivotu mijenjati se il ostati isti sve zavisi od osobe.
Ima samo par pametnih narodnih izreka i postapalica koje vrede u praksi.Jedna od njih je ta da se samo budale ne menjaju.Reci da si isti sa 20,30,40 godina moze samo neko ko nije izlazio iz kuce i sticao zivotna znjanja i iskustva ili neko ko je mentalno zaostao.Pa ti vidi u koju grupaciju mislis da spadas.
 
Ima samo par pametnih narodnih izreka i postapalica koje vrede u praksi.Jedna od njih je ta da se samo budale ne menjaju.Reci da si isti sa 20,30,40 godina moze samo neko ko nije izlazio iz kuce i sticao zivotna znjanja i iskustva ili neko ko je mentalno zaostao.Pa ti vidi u koju grupaciju mislis da spadas.
Mudrost je promijeniti se.Velicina ostati svoj.Bijedno je prodati se.Danas mnogi mijesaju pojmove prodaja i promjena.Jedno je promijenit posao,mjesto zivota sticat nova znanja a drugo je prodati sebe.Malo se danas ljudi mijenja.A ako neko ima veliko iskustvo zivotno to je vec prirodna selekcija.Promjena je uvijek dobrodosla,prodaja nikada
 
Upravo ti sad mesas pojmove.. sto imas vise znanja i iskustva vise ces ostati svoj. Promena nije mudrost vec najnormalniji prirodni proces,osim ako se neko ne menja iz krajnje nuzde ili je ko sto rekoh mentalno zaostao pa se ne menja nego i dalje kenjja u pelene. Ja sam se promenio,jer vise sada znam normalno nego sa 20 npr. ali sam i vise svoj nego tada. Ako bih pogledao moje prve postove na ovom forumu verovatno bi se u vecini slucajeva smejao.Znanje ti daje prirodno samopouzdanje i karakter. Tad me je npr. bilo briga sta drugi i okolina misle o meni a odavno me vec to nije briga.To su decije bolesti. Menjanje dodje samo po sebi prirodno barem kod normalnih ljudi. Prodati se to je vec treca stvar.
 
Upravo ti sad mesas pojmove.. sto imas vise znanja i iskustva vise ces ostati svoj. Promena nije mudrost vec najnormalniji prirodni proces,osim ako se neko ne menja iz krajnje nuzde ili je ko sto rekoh mentalno zaostao pa se ne menja nego i dalje kenjja u pelene. Ja sam se promenio,jer vise sada znam normalno nego sa 20 npr. ali sam i vise svoj nego tada. Ako bih pogledao moje prve postove na ovom forumu verovatno bi se u vecini slucajeva smejao.Znanje ti daje prirodno samopouzdanje i karakter. Tad me je npr. bilo briga sta drugi i okolina misle o meni a odavno me vec to nije briga.To su decije bolesti. Menjanje dodje samo po sebi prirodno barem kod normalnih ljudi. Prodati se to je vec treca stvar.
Sve si promjenio sem naziv Avatara.
 

Back
Top