Sami u 40+ i bez dece

prenosilac por

Zainteresovan član
Poruka
121
Nista konkretno nisi napisao da bi opovrgao moje krajnje logicne tvdnje.Nista nisi rekao eto. Nisam ja protivnik Astrologije,svako ima svoju zabavu.Protivnik sam sujevernih ljudi koji bi radije sedeli kuci jer im u natalu pise u nekoj kuci da ce im klavir pasti na glavu ako izadju napolje ili sta vec.A takvi ljudi su uglavnom neobrazovani i neznalice bez KONKRETNOG zivotnog iskustva.Najlakse je palamuditi.To je barem lako.
Upiši svoje podatke ako ne ovdje javno,onda u privatnoj poruci.Da vidim tvoju natalnu kartu i kažem par riječi o tebi.Ako budeš hrabar da ostaviš istinite podatke.Pa da pričamo onda.
Iako po svemu pročitanom iz tvojih objava stičem utisak o tvom jako ograničenom poznavanju osnova tradicionalne astrologije.Najmanje želim da neko svoje poznavanje astrologije dokazujem tipovima koji ni ne poznaju temu da bismo dalje raspravljali.I na ovom forumu sam već sretao takve tipove.Samo nastavite da ne vjerujete u to,nikakav problem nemam s tim sve dok se ne počne lupati po astrologiji samoj.O nama kao onima koji pokušavaju da tumače karte ima pravo da kaže svak iz svog iskustva.Ali za sakupljenu riznicu znanja kojoj se ti i većina sličnih nijeste ni primakli da je pogledate bliže nemate pravo da dajete sud.To s vama i pričom o TA je u neku ruku i komedija.Gotovo kao u onoj Zmajevoj pjesmi o šestorici bez vida koji su opipavali slona.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.