Sami u 40+ i bez dece

mekflaj

Poznat
Poruka
7.436
pa shta sad?

zhelish da menjash to stanje ili i dalje gajish slobodu?

prijala bi mi partnerka. ali ne vršnjakinja već neka koja bi mi pomogla da se osetim mlađim.
mislim da samice od 40 trebaju juriti tipove od 50+, to je dobar spoj, mi u 40im smo ipak premladi i nezreli za njih.

kažu da je 45. godina posebno gadna u krizi srednjih godina, jer si posle nje bliži 50. nego 40.

Memnom

Veoma poznat
Poruka
11.574
Nema žene da ti prica, dece da kukaju, da vrište, sloboda čoveče...
Ili baš i nije tako?

Dobro došli,
koliko nas ima takvih?
Uvodni post je napisan cisto da se nesto napise ili tako stvarno mislis?

Moj izbor, a hocu li ostati sam do kraja ne znam. Djecu ne zelim ne radi toga jer ih ne volim nego radi toga da ne stvaram moderno roblje. Sistem u kojem djecu ljudi sa slabijim imovinskim stanjem zovu Lidlici. Vecinom materijalno orijentirana populacija koja kad skupi koju kunu, euro misli i ponasa se kao da je boga uhvatilo za k.. a duh pod time ne mislim na vjerski im je u ku... itd. Puno je to dublje nego sta sam naveo u ovih par recenica, ali ne bi vise. Draze mi je zabavljat se ovdje i ne razmisljat previse.

prijala bi mi partnerka. ali ne vršnjakinja već neka koja bi mi pomogla da se osetim mlađim.
mislim da samice od 40 trebaju juriti tipove od 50+, to je dobar spoj, mi u 40im smo ipak premladi i nezreli za njih.

kažu da je 45. godina posebno gadna u krizi srednjih godina, jer si posle nje bliži 50. nego 40.
Sta je to kriza srednjih godina? Ne razumijem.

RužnaKoLopov

Elita
Moderator
Poruka
18.554

Ja kolko sam primetila samice od 40+ jure mladje nisam skapirala zašto je to tako

Medjutim zahvaljujući forumu 40+ i temi “kakav seks vole muškarci od 40+” razumno je !

Ubiti cojeka seksom nije mala stvar :mrgreen:

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
29.845
priča se okreće oko univerzalnog života, nije pitanje , životinja ili bog, jer postoji čopor , s postoje i vernici , nije poenta u tome
Poenta je u tome da li si tako srećan i zadovoljan ili nisi... biti srećan, znači biti ispunjen nečim, a čovek ukoliko nema neku pasiju
da zameni nedostatak društva, pre ili kasnije završi u paklu...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.