Šamaranje tokom sexa, mislim da to skoro svima smeta, a?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Зоки

Legenda
Poruka
51.424
Na stranu ti neki obični, da kažem svakidašnji nazovi problemi koje sam već spominjao ili ću tek pričati o njima. Tu su između sotalog procep na krevetu što joj čupa kosicuu, zica što je grebucka nekad zatim to što ja vrlo brzo svršim i sl. Postoji jedan problem koji je možda za nijansu nezgodniji, i ne znam kako rešiti, ako ga uopšte i treba rešavati. Evo o čemu se zapravo radi, dešava se u poslednje vreme, ili sam ja nedavno počeo da prmećujem, da komšija i komšinica šamaraju malog. Ne znam koliko je nevaljao i da li "zaslužuje" - ne zaslužuje niko, da se razumemo! Obično je to komšija, ali dešava se nekad da i ona preuzme kontrolu. I da vam kažem, kad ga komšija šamara to i nije praćeno nekom posebnom bukom, ali kad ona uzme stvar u svoje ruke to je urnebes. Valjda ima tešku ruku a i glas je još ne izdaje. Ok, ne želim da se mešam u nečiji život i treba da nabavim bolju stolariju, ali znaš kad ti neki zvuk uđe u glavu i kad ga postaneš svestan onda nekako iz daljine koliko god da je prigušen on kljuca i iritira. Nekad sigurno bude i samo imaginacija izazvanba traumom, ali tu je i ja ne mogu ništa. Da je samo šamaranje ne bi bilo strašno nego uvek pre šamaranja bude neko arlaukanje tipa " pa šta si to radio majmune jedan, dođi vamo sad" pa onda pljas, pljas, pljas, često je to jedno šamaranje od nekoliko minuta a u retkim situacijama bude i dva, tri skoro pa nikad. Ja kad to čujem nisam više u stanju da imam sex, totalno me spusti i užas. Mislim se, jbt hoće li ovo ludilo prestati ikada... i isto se mislim šamarate li vi dok komšije prouzvode sex u stanu do vašeg?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top