Sama i presrecna lol

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dobro vece :D

Samo da Vam kazem da sam srecna lol

Zasto je za srecu potrebno dvoje? Mene nema dvoje,samo sam jedna,i nikad nisam bila srecnija lol.

Molim Vas da razumete moju konfuznu temu,malo sam virnula u podforum "muskarci" i procitala neke jezive ispovesti o braku...pa sam virnula u nesto sto se zove "svekrve" mislim da je tema u pitanju.... i tako...:sad2:

Mislim...kad sve zbrojis na kraju zivota,i kad podvuces liniju, i pitas se gde si bio,sta si radio...sta ce ko reci ne znam,ali znam da cu ja reci "Radila sam sta sam htela,lol"

PS A tek sam pocela...:whistling:

Nas je 2,5 i srećni smo...:lol:
 
Dobro vece :D

Samo da Vam kazem da sam srecna lol

Zasto je za srecu potrebno dvoje? Mene nema dvoje,samo sam jedna,i nikad nisam bila srecnija lol.

Molim Vas da razumete moju konfuznu temu,malo sam virnula u podforum "muskarci" i procitala neke jezive ispovesti o braku...pa sam virnula u nesto sto se zove "svekrve" mislim da je tema u pitanju.... i tako...:sad2:

Mislim...kad sve zbrojis na kraju zivota,i kad podvuces liniju, i pitas se gde si bio,sta si radio...sta ce ko reci ne znam,ali znam da cu ja reci "Radila sam sta sam htela,lol"

PS A tek sam pocela...:whistling:

aha ok :rumenko:
 
Dobro vece :D

Samo da Vam kazem da sam srecna lol

Zasto je za srecu potrebno dvoje? Mene nema dvoje,samo sam jedna,i nikad nisam bila srecnija lol.

Molim Vas da razumete moju konfuznu temu,malo sam virnula u podforum "muskarci" i procitala neke jezive ispovesti o braku...pa sam virnula u nesto sto se zove "svekrve" mislim da je tema u pitanju.... i tako...:sad2:

Mislim...kad sve zbrojis na kraju zivota,i kad podvuces liniju, i pitas se gde si bio,sta si radio...sta ce ko reci ne znam,ali znam da cu ja reci "Radila sam sta sam htela,lol"

PS A tek sam pocela...:whistling:

.javljam se dobrovoljno za chetvorku ............:)
 
Dobro vece :D

Samo da Vam kazem da sam srecna lol

Zasto je za srecu potrebno dvoje? Mene nema dvoje,samo sam jedna,i nikad nisam bila srecnija lol.

Molim Vas da razumete moju konfuznu temu,malo sam virnula u podforum "muskarci" i procitala neke jezive ispovesti o braku...pa sam virnula u nesto sto se zove "svekrve" mislim da je tema u pitanju.... i tako...:sad2:

Mislim...kad sve zbrojis na kraju zivota,i kad podvuces liniju, i pitas se gde si bio,sta si radio...sta ce ko reci ne znam,ali znam da cu ja reci "Radila sam sta sam htela,lol"

PS A tek sam pocela...:whistling:

Једна од основних карактеристика уобичајених међуљудских односа, по антропопсихологији, је грегарно-агрегарно понашање.
А то значи истовремена тежња ка удруживању и раздруживању.
Посреди је парадокс, али постоји разлог за такву контроверзну тежњу.
Ти си вероватно у фази када си се ослободила од везе која те гушила и то растерећење зовеш срећом.
И сада си убеђена да више нећеш тражити срећу у двоје.
:think:
 
Covece...tek sam sad skapirala da je LSD u pitanju...hahahhahahah...lol

Ne,ne...ja koristim "zivot" kao drogu...mmmm volim zivot.....

A što nas hebeš bez qujca onda .................. živi život i pusti druge da crknu ........... misliš nemož svako se.re ............... to jeste zdravo, mslm čišćenje organizma ..........
Mada kad :think:opet bi ja tebe :per: :lol: :lol: :lol: možda zato što te ne volim, ovo sa voljenjem se nije pokazalo ................ al ovo I love to hate you .......... perike, maske ovo, ono, možda je to ključ!
 
Једна од основних карактеристика уобичајених међуљудских односа, по антропопсихологији, је грегарно-агрегарно понашање.
А то значи истовремена тежња ка удруживању и раздруживању.
Посреди је парадокс, али постоји разлог за такву контроверзну тежњу.
Ти си вероватно у фази када си се ослободила од везе која те гушила и то растерећење зовеш срећом.
И сада си убеђена да више нећеш тражити срећу у двоје.


hebem li ga,jedino ako se ne secam....:think:
 
A što nas hebeš bez qujca onda .................. živi život i pusti druge da crknu ........... misliš nemož svako se.re ............... to jeste zdravo, mslm čišćenje organizma ..........
Mada kad :think:opet bi ja tebe :per: :lol: :lol: :lol: možda zato što te ne volim, ovo sa voljenjem se nije pokazalo ................ al ovo I love to hate you .......... perike, maske ovo, ono, možda je to ključ!

zivot je ono sta sam napravis od njega lol
 
lol...lepo. hvala

ja samo mislim da svi moraju malo vise da se potrude,ali ne za druge,nego za sebe...prvo svako za sebe...

hebi ga..meni se svidelo,pa sam i ostala samo za sebe...lol

Milice ja sam prost seljak čovek srce/nebo/zemlja ............... mogu budem šta poželiš...............sve sam ja naučio, al igre nikad dosta...........i u pravu si mržnji me niko nikada neće naučiti

A ja nisam na gubitku ja svoje nemire/tuge/sreće/sexove nosim baš onako kako treba .......... i svaki dan sam sve jači, a takvi kao ti me čine jačim ................. hvala učiteljice moja najdraža ........

al nemoj da misliš da te ne bi............
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top