Quantcast

Sam u pozoristu

vanilin šećer

Aktivan član
Poruka
1.885
Diskoteka? Otkad nisam čula taj izraz.. :D
Baš sam pre nekoliko nedelja pogledala predstavu sama, neplanirano.. Prolazila sam pored DOB-a, videh skupinu ljudi, saznah šta se prikazuje i ad hoc kupih kartu.
Bila sam oduševljena, mislim da sam i komentarisala sama sa sobom, što baš i nije društveno poželjno ponašanje :mrgreen:, tako da bih svaki sledeći put radije u društvu.

Karpoš11

Elita
Moderator
Poruka
18.533
Diskoteka? Otkad nisam čula taj izraz.. :D
Baš sam pre nekoliko nedelja pogledala predstavu sama, neplanirano.. Prolazila sam pored DOB-a, videh skupinu ljudi, saznah šta se prikazuje i ad hoc kupih kartu.
Bila sam oduševljena, mislim da sam i komentarisala sama sa sobom, što baš i nije društveno poželjno ponašanje :mrgreen:, tako da bih svaki sledeći put radije u društvu.
znaci nisi bila sama cim komentarises sama sa sobom :lol: to ponasanje u ovo vreme je sasvim normalno...da smo normalni odavno bi poludeli :D
stara garda ...da ne nabrajam diskoteke ;).:lol:.
ja uvek kazem grupa ta i ta..a ne bend :D

putujmo

Obećava
Poruka
79
Idemo sa nekim u pozoriste,idemo sa nekim u bioskop,ne ne ne pogresna postavka ,idemo sa nekim do pozorista, do bioskopa. U pozoristu kad se ugase svetla ste samo vi i predstava pred vama , ista stvar i sa bioskopom. Ako vam nije neophodno da vas neko drzi za ruku u tim institucijama onda stvarno ne vidim razlog zasto uvek moramo da se uklapamo sa nekim da bi otisli u pozoriste:)

gost 389231

Iskusan
Poruka
6.800
Nikad sam, ili sa cijelim razredom, ili kasnije sa bataljonom, ili samo sa cetom, kad bi nas poceralo, a kasnije sa ekipom kad se izlaz'lo, pric'o sam to, napusemo se i sve nam bude smijesno, cak i drame, tragedije... a cur'ce iz ekipe su neko vrijeme rad'le k'o razvodnice, moglo se i dzaba uc' na predstavu... :)

Soradze

Ističe se
Poruka
2.586
U pozorište se i ide sam...onako - bez obaveza prema nekom... Tada je pravi doživljaj ... divan, neponovljiv... pa se nekako obogaćeni, pomalo ošamućeni vratite kući... Lepota Božija :heart:

Nina

Starosedelac
Supermoderator
Poruka
185.510
Slazem se da nije glupo ici sam..ionako ne mozes da pricas za vreme predstave koju pratis..
Drustvo je dobro posle predstave kao sto ja radim.ako sam u drustvu obavezno odemo na pice i razgovor o predstavi