saljic

je l primecujete strije kod drugih ljudi :D
naci nemojte mi sad celulit, dlake, polomljene nokte i djavolske repove iz dupeta
nego strije

Ništa ružnije od masne i perutave kose u muškarca, izgorene i propale kose i ružnih, dugih noktiju u žene.
A što se tiče strija u žena...i ne gledam ih, mesim im sise, kitom im ulazim u vaginu, a šakama ih lupam po dupetu dajući ritam.


Nego Supi, to što imaš strije, ne znači da imaš ružno dupe.
 
ja sam opterecena samo zubima
i da, te zanoktice su grozne... jao i one grozne suve pete kod zena leti najvise, u sandalama :/
u stvari, ja se grozim samo tih stvari koje smatram nehigijenskim i izvorom neki bakterija grdnih
strije i celiti mi nista ne mogu pa sam mirna :)
 
Back
Top