Salje istu poruku dva puta!

godboj

Početnik
Poruka
8
Ljudi,zasto mi se desava da mi mobilni salje jednu te istu poruku dva puta.Bezveze mi trosi kredit.Da li se to i drugima desava,ako jeste,kako su i da li su uopste resili problem ili je to uopste problem.Mozda je do mreze?Imam tel.marke Sharp i mrezu 064.
 
Evo ovako.Sa mobilnim znam da radim,tako da je ta postapalica da moram da idem na kurs zaista neukusna,cak i odvratna.Telefon nije ispocetka tako radio.Radio je super jedno 7-8 meseci i u zadnji mesec dva to se desava.Na svakih 4-5 poruka,ne uvek.Vrsio sam i resetovanje na fabricke postavke i isto se desavalo.Stavio sam karticu u samsung x600,koji je uvek bio perfektan,i on je poslao jednu te istu poruku dva puta.Mada mi veceras brat javlja da su mu neki prijatelji isto tako slali odjenom po dve poruke,pa moguce da je to mozda neka vrsta zavera mobilnih provajdera.Ili ako neko zna gde moze da se izvrsi flesovanje gh 15 u Beogradu.
 
Nosio sam mob.u razno razne servise po bg.Jedni mi kazu da je to u redu,da eto mozda dva puta pritisnem kad saljem poruku,jedni slezu ramenima,jedan mi je rekao sto je mozda najinteresantnije, da je i kod njega to pocelo da se desava, i da je to normalno,tj.da je do mreze a ne do tel.Znaci sve strucnjak do stracnjaka i svako ima neku svoju verziju.Jedan mi rece da mora da se flesuje i da jedino to mozda, moze da uradi neki majstor na konjarniku,jer za sharpove modele je jako tesko naci kabal.E sad ako je to u pitanju,zasto mi ovaj drugi tel,samsung,koji je zaista besprekoran to isto radi.Po mom skromnom misljenju u pitanju je mreza.Da li namerno, da li ne, u to ne mogu da ulazim.Samo ne bih voleo da je namerno,jer ako treba nekome da poklanjam pare onda mi je milion puta draze da dam nekom prosijaku a to i vrlo cesto radim,a ne da mi neko otima,ako je to u pitanju!
 
E u pravu si... Moguce je da je mozda do toga...

Ja takodje imam N6630 sa TIM-a i TELEKOMOVU 065 karticu u njemu... Radi perfektno, nemam reci...

Moze biti da je da samog softvera telefona, zato sto je sa TIM-a

*RESENJE*
Ako si iz BG ima servisa koji rade flesovanje... Znaci izbace ti tim, kao da nikad nije ni postojao, oni tebi izbace stari sistem, i ubace ti neki orginalni... TRAZI DA BUDE STO NOVIJA VERZIJA

Flesovanje cuo sam da kosta oko 45-50eur. Ali stvarno vredi

SRECNO ;)
 
isto se i meni desava imam 063 kart i 3310 , sve je lepo radilo i od ove godine jednu poruku salju po 5-6 puta,to se inace retko desava,za novu godinu i evo na badnje vece ,naravno ja je jednom posaljem i skinu samo jednom kredit,mislim da je do mreze,evo to mi se desilo veceras pre 1 sat !!!! o cemu se radi ne znam ?/?

poz.
 
To se i meni desava ( i znam da koristim mobilni) , a i jednom mom ortaku ali dosta retko!!!
To je verovatno neki MTS-ov ne-namerni BUG !!! Naviknes se vremenom!!! Jedino resenje je da promenis broj i pomolis se!!! Ljudi ipak je ovo Srbija!!! :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top