Salivanje strave

salivanjestrave, gospodo.ako vi ne vjerujete toje vase al salivanje strave je jako dobro dase napravi ali preko vesa to ne moze samo preko slike se radi al se moras bojati jel preko tvoje slike moze da napravi i crnu magiju moras dase pazis sta ce ti uradit hvala vam
 
hallo moja gospodo poz imate od mene mozetevi pricat sto zelite al vi niste videli zlo jos pazite se toga pa cete da vidite i da vjerujete da salivanje strave moze da pomogne al je to vase zasto vi u to ne verujete poz
 
salivanjestrave, gospodo.ako vi ne vjerujete toje vase al salivanje strave je jako dobro dase napravi ali preko vesa to ne moze samo preko slike se radi al se moras bojati jel preko tvoje slike moze da napravi i crnu magiju moras dase pazis sta ce ti uradit hvala vam

Ebo te jedva procitah to sto pises., ko da je kineski a ne neki oblik srpskog jezika....
 
E bas istrazi, pa nam javi ovde sta si saznala.
E ima jos par rituala koja mi je pokazala. Jedan je za skidanje bradavica, bubuljica, i akni, njoj su zene dolazile i svakoj je uspesno skidala, a drugi se zove spustanje strune, e taj je totalno meni neshvatljiv, mada sam svojim ocima videla, totalno protiv fizike. Naime, kad nekog boli zeludac, (ne mora da dolazi kod babe, moze i da joj javi telefonom) i ona tada preliva vodu. Fora je u tome da se izgovara neka molitva dok se kuva voda na sporetu u djezbici, a ovamo se u dubokom tanjiru okrene casa naopako, i ta voda se prelije preko case, i onda, naravno voda bude u tanjiru oko case, a ispod case je nema, jel te. E sad se taj tanir tako ostavi da prenoci i ujutru, pazite ovo, ako je voda u tanjiru, nije u pitanju ta struna vec je npr obican gastritis ili kiselina, a u drugom slucaju, ako je struna (to je ono kad se zeludac podigne pa boli) voda ne bude u tanjiru, tj oko case, vec se voda skupi u tu prevrnutu casu:eek: I tu osobu automatski prestaje da boli zeludac! Meni totalno neshvatljivo.

fu, meni je to fascinantno - zna li iko kako do te babe?
 
Reči su lek...reči su i magija...postoje reči kojima vam neko zeli zlo a postoje reci kojima vam neko odagna to zlo (dobra magija)...molitva je lek za dušu...a čuli ste i za izreku ubi me prejaka reč....sta je najveći uspeh Djavola?Sto je ubedio ljude da on ne postoji....i svako će vam reći da veruje u Boga ili bar u nekom trenutku kad ga muka natera ali niko ne veruje u Djavola??! Ljudi ne veruju u vradzbine,crnu magiju a nisu svesni koliko zlih i ljubomornih ljudi imaju u okruzenju...a posebno TI koji ne veruju,su podobne žrtve..jer im nikada neće pasti na pamet da traze zastitu negde,već će ići po lekarima,psihijatrima itd....traziće logična objašnjenja....a sta ako nema logičnog objašnjenja??Sta ako hiljadu puta prevrnes neke stvari u glavi i NEMA logičnog objašnjenja?I ne znas gde da odes po pomoć??A onda"slučajno" odes kod nekoga koga si oduvek znao ali nikada nisi nesto prisan bio i ne zna kakav ti je zivot....i počnes da pričas svoju muku...a on ti da kontakt i odes kod čoveka,i n ti pogleda sliku ime datum i kaze ko i koliko ti je uradio crnu magiju...i kaze ti sve sto niko ne zna sem tebe,da ti se desava....i niko ne zna da si otisao,već dođes kući,uradis sta ti je rekao i posmatras....a sutra da ne poverujes: promene neviđene!!!! Ljudi,nemojte se zgražavati nad nečim sto ne znate....nemojte osuđivati nesto sa čime niste imali kontakt...ima prevaranata,ali ima poštenih ljudi koji pomazu,ne naplaćuju i ne vole da se zna da to rade....ja sam do neba zahvalna toj osobi sto je moju porodicu spasila zla....a uradila mi je snaja i njena majka....a mom bratu isto,ali za njega nema pomoći....jer njemu je urađeno vodom u kome je okupan mrtav čovek...pa vi sad vidite da li ćete ikome davati svoju odecu ili slike...najvise vas mrze oni kojimma ste najvise pomogli u zivotu...
 
Ja sam iz ciste radoznalosti otisla na saljevanje strave mozda si umisljam neznam ali nekako je drugacije posle te strave msm nisam sujevjerna ali ta zena mi je rekla mnogo stvari o meni mojim nekim "namjerama" za koje znam samo ja tako da mi je to malo cudno bilo i imala sam strah a ta zena me i ne poznaje da bi znala tako nesto msm malo je uvrnuto ali kroz to nekako sam u nekoliko navrata bila i povjerovala ali naposljetku sve su to babije dzindzure
 
Ebo te jedva procitah to sto pises., ko da je kineski a ne neki oblik srpskog jezika....

:hahaha::hahaha::hahaha:I ja isto pomislih. Kad bi naš narod prvo naučio da čita i piše kako valja, a posle i da govori normalno, sigurna sam da im "salivanje čega god" nikad ni na pamet ne bi palo. Danas na nekoj TV slušam doktorku-stomatologa, kaže, ova ili ona Blomba na zubima, sam' što ne provrištah, pa ako ona ne zna da nije Blomba no Plomba, šta očekivati od bilo koga drugog u ovom našem vilajetu. Jedna moja dalja rođaka na pijaci upoznala ženu koja skida crnu magiju, ova joj poverovala, otišla kod nje, ispljunula 200 evrića i sad je srećna, pitam je kako zna da je uopšte bila pod bilo kakvom magijom, ona me gleda belo, to mi dođe kao, aj da skidamo magiju, možda je i ima, ako je nema, pa nikom ništa, ako je ima, skinuli smo je, aaaahaaaa, kad bismo se gađali autobusima. Koje budalaštine bogo moj:(
 
Meg Rajan,
molim te zbog teske mukekoja traje godinama,a sve prevaranti do prevaranata(iskustvo osobno),ako mi se mozes javit na mejl ...i da mi das kontakt te osobe koja ti je pomogla..
Inace je fascinantno,svi.koji napisu da su dobili pomoc i pisu hvalospjeve nece da se jave i preporuce osobu koja ima je pomogla..
Samo rijetki su posteni i jave se privatno s najboljim namjerama i iskustvom.
Meg Rajan,molim te ,ako imas razumijevanja i dobre namjere,da me kontaktiras..
Nije imperativno,nego ocajnicki i molecivo..
mara.kikica@gmail.com
 
Reči su lek...reči su i magija...postoje reči kojima vam neko zeli zlo a postoje reci kojima vam neko odagna to zlo (dobra magija)...molitva je lek za dušu...a čuli ste i za izreku ubi me prejaka reč....sta je najveći uspeh Djavola?Sto je ubedio ljude da on ne postoji....i svako će vam reći da veruje u Boga ili bar u nekom trenutku kad ga muka natera ali niko ne veruje u Djavola??! Ljudi ne veruju u vradzbine,crnu magiju a nisu svesni koliko zlih i ljubomornih ljudi imaju u okruzenju...a posebno TI koji ne veruju,su podobne žrtve..jer im nikada neće pasti na pamet da traze zastitu negde,već će ići po lekarima,psihijatrima itd....traziće logična objašnjenja....a sta ako nema logičnog objašnjenja??Sta ako hiljadu puta prevrnes neke stvari u glavi i NEMA logičnog objašnjenja?I ne znas gde da odes po pomoć??A onda"slučajno" odes kod nekoga koga si oduvek znao ali nikada nisi nesto prisan bio i ne zna kakav ti je zivot....i počnes da pričas svoju muku...a on ti da kontakt i odes kod čoveka,i n ti pogleda sliku ime datum i kaze ko i koliko ti je uradio crnu magiju...i kaze ti sve sto niko ne zna sem tebe,da ti se desava....i niko ne zna da si otisao,već dođes kući,uradis sta ti je rekao i posmatras....a sutra da ne poverujes: promene neviđene!!!! Ljudi,nemojte se zgražavati nad nečim sto ne znate....nemojte osuđivati nesto sa čime niste imali kontakt...ima prevaranata,ali ima poštenih ljudi koji pomazu,ne naplaćuju i ne vole da se zna da to rade....ja sam do neba zahvalna toj osobi sto je moju porodicu spasila zla....a uradila mi je snaja i njena majka....a mom bratu isto,ali za njega nema pomoći....jer njemu je urađeno vodom u kome je okupan mrtav čovek...pa vi sad vidite da li ćete ikome davati svoju odecu ili slike...najvise vas mrze oni kojimma ste najvise pomogli u zivotu...
Molim te ako mozes da mi posaljes kontakt podatke tog covjeka koji ti je pomogao..
Sve dosad samo sam naisla na prevarante i izgubila vrijeme i novac
Zahvalna...
mara.kikica@gmail.com

- - - - - - - - - -

Menna,molim te ako mozes da me kontaktiras na mejl mara.kikica@gmail.com
 
Ja napisala post 2015.i od tad me nema na krsti...zivot mi krenuo na bolje :) nisam znala da me ljudi traze...izvinjavam se ...inace,nezahvalno je deliti tudje brojeve telefona...ne znam ja ko je iza nika?? A posle da neko ima probleme zbog mene...zao mi je narode...uzgred,covek se odselio u Austriju i izgubila sam kontakt...to mu nije bila primarna delatnost,bio je automehanicar a imao je dar od Boga..ili neke druge kosmicke sile...nije naplacivao,samo je znao da vrati zlo onome ko ga je poslao ...
 
Meg Rajan,
Hvala sto si se javila..
Steta sto je covjek odselio i sto nemas kontakt, a tko zna i gdje je sad i kako bi uopce do njega..
Bar da smo se prije cule,ali eto.ja tek nedavno naisla na ovu stranicu..
Lijepo sto ti je zivot krenuo na bolje,od kad si pisala-2015 pa do sad..
U svakom slucaju, hvala ns komentaru...
 
2441545.jpg


Vatra je poslala velike količine olova u vazduh jer je stotine tona metala korišćeno u okviru Notre Dame, kao i crkveni toranj koji je izgoreo i srušio se.

Policija u gradu izjavila je u subotu da nije bilo slučajeva trovanja olovom.
 

Back
Top