sake i stopala

sake 21 (broj 10 za rukavice)
stopala broj 48

u ovoj mojoj selendri (neki ga zovu "grad"... mo's misliti :mrgreen: ) kad idem da kupim patike radi ona fora "Nemamo sad' broj, al' mozemo da narucimo pa da stigne za 2-3 dana"z:((

sto se suprotnog pola tice, ne volim velika stopala jer izgledaju nekako muski. sake su vec druga stvar sve dok su prsti razumno tanki
 
Cipele broj 36 a sake imam male onako pufnaste heheheh..kao da motiku u zivotu nisam uzela hahaha.A volim da vidim lepe ruke,i zenske i muske,kao i stopala,mada kod muskaraca mi nekako idu vise vece sake i stopala..primecujem i stisak ruke,ne volim kada mi neko pruzi tri prsta ili ima mlitav stisak ruke kao mrtva riba da mi je u ruci..
 

Back
Top