gost 226460
Iskusan
- Poruka
- 5.049
koliko su vam dugacke sake ,i koji broj cipela nosite
dali volite osobe sa vecim stopalim ili manjim ,sa vecim ili manjim sakama ?
dali volite osobe sa vecim stopalim ili manjim ,sa vecim ili manjim sakama ?
Poslednja izmena:

(kakav opis)
, kod muskarca mi nije bitna velicina stopala, ali volim da ima lepe, negove sake osrednje velicine i da nisu dlakave 



