Sajtovi za ocenjivanje i komentare

Ura,yupi uspeo sam da se oslobodim banera na free hostingu :D :P :D .Necete verovati ali platio sam samo 6 evrica i imam registrovan domen i tri meseca hostinga.ONLY IN SERBIA.Veliko bravo i hvala za http://www.mr-hosting.net stvarno su super svaka cast :!: Slobodno mogu da kazem najbolji :!: Sad moj sajt mozete pogledati na www.zodumil.rs.sr .javite mi svoje utiske i recite koliko sam napredovao.Dosta Vas ce se setiti kako je izgledao sam pocetak na zodumil.angelcities.com.Imam i sad taj rad na hd pa kad hocu da se malo oraspolozim a ja otvorim tu stranicu(odsad pa nadalje to ce biti samo moje zadovoljstvo).
E sad moram da zamolim poznavaoce asp i sta ja znam kojih sve vec skripti kako da napravim anketu i jednu stranicu gde bi posetioci popunjavali obrazac u obliku maila koji bi se zatim cuvao na serveru a ne da se salje preko mog provajdera.Molim Vas da me uputite u tu oblast jer me stvarno sramota vise da zapitkujem ovog mog hosting administratora.Bi on meni odgovorio ali mene stvarno vise sramota da ga zapitkujem.Puno hvala na svakoj vrsti pomoci i
Pozdrav :D

P.S.Slobodno saljite kritike za sajt nisam ja zadrt.
 
Kao prvo molim te da prestanes da spamujes ovaj forum,nema potrebe da postavljes cetiri puta jednu te isti topic!!! :evil:
Sto se tice sajta klasicni pocetak.Nastavi da ucis i polako.Uradi navigacioni meni i budi mnogo kreativniji u izgledu stanica.Poseti www.skriptarnica.com i tu ces naci mnogo dobrih scripti koje bi trebalo da ubacis u sajt.Sto se tice foruma i chata to je cista glupost.Misli na to da od bravaneta pozamljujes forum i chat.Nije profi vec cist plagijat.Uzmi neku knjigu o php pa nauci sam da napravis forum.Sam polako i bice nesto od tebe!
Pozdrav :wink:
 
Anonymous:
wizard32:
C+SS:
Samo kratki komentar:
Nijedna stranica nema palata.....šta je jadno,pošto netko tko napravi bilo kakvu stranicu,morao bih bar to znat namjestit u postavkama.
Tim gore ako se radi u dreamweaveru.....

Uputi me malo o kakvim PALATAma pricas,molim te!

Pozdrav :P
znaš:Č,Ć,Š,Ž,Đ........nema ih :? :roll:
također :wink:

Kako nema čoveče ima koliko hoćeš slova č,ć,ž,đ,š.Kad uđeš idi na zabavu ili zaradu videćeš ih u ogromnim količinama.Encoding je Central Europian windows-1250, možda sam se tu zeznuo.Možda je trebalo da podesim da sve bude u auto encoding ali videću da ispravim i to.Nisam tebi rekao za spamovanje njego ovom gogizr.Postavio čovek četiri topica sa istim temama.Sredio je to Hacker.
U vezi logovanja ne znam šta da ti kažem.Ja sam se prvo bio prijavio kao zodumil,ali sam zaboravio šifru i kad sam je tražio nijedna moja adresa se ne poklapa sa onom koju sam naveo.Ko zna možda sam se prijavio na nečiju tuđu ali mi nije jasno kako sam onda aktivirao prijavu.Pozdrav :lol:

P.S. Evo malo spama i od mene www.prc.sr :twisted:
 
Kako nema čoveče ima koliko hoćeš slova č,ć,ž,đ,š.Kad uđeš idi na zabavu ili zaradu videćeš ih u ogromnim količinama.
----Nisam tamo iša,vidia sam samo početnu....
Encoding je Central Europian windows-1250, možda sam se tu zeznuo.Možda je trebalo da podesim da sve bude u auto encoding ali videću da ispravim i to.
--------Bilo bi poželjno :wink:
-- :!: :arrow: probaj stavit Central E. ISO-8859-2- to bi ti trebalo sredit palate,samo što ti malo tekst čudnije izgleda :roll:
Nisam tebi rekao za spamovanje njego ovom gogizr.Postavio čovek četiri topica sa istim temama.Sredio je to Hacker.
--- 8) bolje meni :D .....meni nešo šteka IE :cry: ..ili je to miš kriv :evil:

U vezi logovanja ne znam šta da ti kažem.Ja sam se prvo bio prijavio kao zodumil,ali sam zaboravio šifru i kad sam je tražio nijedna moja adresa se ne poklapa sa onom koju sam naveo.Ko zna možda sam se prijavio na nečiju tuđu ali mi nije jasno kako sam onda aktivirao prijavu.Pozdrav :lol:
-----meni kaže da korisničko ime ne postoji :cry:
P.S. Evo malo spama i od mene www.prc.sr :twisted:[/quote]
 
----Nisam tamo iša,vidia sam samo početnu....

!!!!!!!!!E pa Dalmantinac imaš i na početnoj strani ćirilično slovo š koje izgleda ovako ш ,ali Vi hrvati ga ne prepoznajete.

--------Bilo bi poželjno :wink:
-- :!: :arrow: probaj stavit Central E. ISO-8859-2- to bi ti trebalo sredit palate,samo što ti malo tekst čudnije izgleda :roll:

!!!!!!!!Ma ne bre prebaciću da sve bude podešeno za auto encoding.

--- 8) bolje meni :D .....meni nešo šteka IE :cry: ..ili je to miš kriv :evil:

!!!!!!!!!Ma pun si špijuna,cookija,keša i istorije pa ti zato koči.

-----meni kaže da korisničko ime ne postoji :cry:
Možda je Administrator provalio da si Hrvat pa ti izbacio korisničko ime iz baze :lol:Šala naravno :!:

P.S. Evo malo spama i od mene www.prc.sr :twisted:

!!!!!!!!!P.S. Tvoj spam ne radi a moj radi www.zodumil.rs.sr :twisted:
 
wizard32:
----Nisam tamo iša,vidia sam samo početnu....

!!!!!!!!!E pa Dalmantinac imaš i na početnoj strani ćirilično slovo š koje izgleda ovako ш ,ali Vi hrvati ga ne prepoznajete.
*********pa nemogu znat sve :wink: ........
--------Bilo bi poželjno :wink:
-- :!: :arrow: probaj stavit Central E. ISO-8859-2- to bi ti trebalo sredit palate,samo što ti malo tekst čudnije izgleda :roll:

!!!!!!!!Ma ne bre prebaciću da sve bude podešeno za auto encoding.
*********da,ali ti se isto može desit da ne bude vata sve.........
--- 8) bolje meni :D .....meni nešo šteka IE :cry: ..ili je to miš kriv :evil:

!!!!!!!!!Ma pun si špijuna,cookija,keša i istorije pa ti zato koči.
*******ne,nego imam misa od 20kn :D :D :D :D :wink:
-----meni kaže da korisničko ime ne postoji :cry:
Možda je Administrator provalio da si Hrvat pa ti izbacio korisničko ime iz baze :lol:Šala naravno :!:
********ko zna :shock: ,mozda si i u pravu :roll: -kaka mogu tuzit??? :P :wink: :!: :D Šala naravno :!: :roll:
 

Back
Top